Najdi forum

Nekateri bi rekli, da imam polno rit vsega, da sem kurbir, pijanc, debil itd…. prihranite, mogoče sem res.

Star sem 30, imam dobro službo, dober avto, svoje stanovanje, zaslužim nadpovprečno. Vsak drug mesec vsaj za vikend grem kam na potovanje, izlet ali razvajanje. Izhajam iz povprečne slo družine, imam prijatelje se družim, vsaj 3-4 krat na teden najdem čas za šport, hodim ven na fensi dogodke pa tudi v kake lukne od ASa pa do metelkove, na fitnes, plavanje itd. Nisem zbirčn ne pičim frajerja… skratka povprečnež v množici.

Imam polno ljubic raznoraznih starosti. Zenske me imajo res rade. Kolegi, ki imajo družine itd me imajo za boga, frajerja itd…

Problem pa je ker mi to gre na kurac, rad bi najdu ENO normalno žensko s katero bi živel in imel družino, pa je kljub temu, da skos lazim okol nisem spoznal v 4 letih odkar sem sam… (pred tem sem imel veze v katerih ne bom rekel da sem bil popoln, povprečnež pač pomoje, sem se pa marsikaj naučil.

Recimo tipi žensk katere sem spoznal:
-v 3 tednih kavic in druženja je vedela da sem njen tapravi in se je hotla preselit k meni
-po dveh mesecih me je začela gnjaviti kdaj se bova poročila
-raznorazne plehpičke ki tudi po 30ič ko sva šla ven ni plačala niti kavice
-baba ki se za sprehod v naravo rihta 2 uri (ne pretiravam, pegla lase, depilira tušira itd…)
-ženske za katero sem izvedel da ga je vlekla 3 mojim sodelavcem na fešti (skupaj) medtem ko je bila v vezi z drugim sodelavcem
-pička, ki ne zna it ven brez da si kupi vsaj 1g belega in se ga zadane
-no poznam pa še ene par takih, ki v življenju niso bile zveste oziroma so pokavsale več ljudi kot jih imam na fb pa imajo doma familije…

No to so tipi žensk, ki jih poznam in spoznam in me pač niti najmanj ne privlačijo. Sem mogoče že predolgo sam in sem se tega navadil in mi preprosto gre vse na kurac? Sem sam tolk prizadet in živim v popolnoma drugem svetu kot vsa ostala družba?? Al sem običn brezveznik pa drekač in me nobena normalna noče niti pogledat al kaj?

Ali pa je ves svet šel enostavno v kurac?

Probi bit sam, pa poglej, kaj se bo ujelo. Resno mislim, naredi eksperiment. To je tako kot ce se med tekom ustavis za trenutek, da zajames sapo, se razgledas okol in kar naenkrat opazis neki ful zanimivega.
Probi, zgubit nimas kej, lahko bos ful presenecen.

Pozdravljeni.

Na podoben prispevek sem že odgovoril
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=163&t=11087332&p=11938429#p11938429

V kolikor bi želeli delati na svojih omejujočih (podzavestnih) vzorcih me lahko kontaktirate.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Meni je zelo zanimivo, kako ste se opisali (govorili ste o kupni moči, statusnih simbolih in užitkarstvu v prostem času) in kako ste potem opisali ženske, ki se lepijo na vas pa vam niso všeč (take, ki so na status in denar ter take ki so na užitek). Res ne vidite povezave? Take ženske privlačite, ker taki ste, oz. tako živite. Niti slučajno zato, ker drugačnih ni, ampak zato, ker drugačnih vaš tip osebe ne zanima oz. so prepričane, da one ne bodo zanimale vašega tipa osebe.

Zadnje gotovo ni. Itak pa je to subjektivne pogled. Je prej ta prvo, zelo verjetno pa je tudi kaj na tem, da TI normalnih ne šmirglaš, ker se ti zdijo brezvezne na prvi “pogled”.
Če so ženske, ki si jih spoznal, res take kot jih opisuješ, meni delujejo kot ženske s precej slabo samopodobo. Bolj pa se nagibam k temu, da je tvoj pogled na ženske zaradi neke izkušnje ali več njih, malo “deformiran”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja pa smo tam, ko je treba še malo sebe spoznati…
in glede na opis, dejansko nate “padajo” samo takšne plitke ženske, ki si iščejo moškega z denarjem, žurerja….

Malo pomisli, kakšen vtis daješ okolici s svojim obnašanjem, življenjem, vrednotami, ki jih živiš?
S kom se družiš in v kakšno družbo zahajaš?
Kaj te na ženskah najprej pritegne? Če do potankosti dodelan zunanji izgled, potem si se lahko že naučil, kaj se notri skriva. Ne trdim, da so vse urejene ženske od znotraj plitke, ampak je po mojih izkušnjah, velikokrat tako. In da normalna ženska za normalno življenje izgleda normalno (ne pretirano samovšečna, kričoče oblečena, da jo je povsod polno in da svojo kao “samozavest” izkazuje kot jo opisuješ ti…samozavestna, zrela in odgovorna ženska drame ne rabi in ne pompa in tud “wau” efekta ne, ker se sama ceni in ne rabiega od okolice.

Malo pomisli kakšno žensko si želiš, kam želiš da bi zahajala, kaj da bi počela in jo išči oz. se nahajaj na takšnih mestih! (če želiš zvesto in dobro gospodinjo, je sigurno ne boš našel po nočnih lokalih petek in svetek 😉 )

Pa smo spet pri nekem zaprašene predalčkanju: resne ženske in dobre gospodinje se ne zabavajo in ne hodijo na “take” kraje, v večerne lokale in klube. Ne, to so zbirališča puhlih, neresnih, preseratorskih ljudi.

Jaz razumem avtorja. Živi, kot živi, in bi rad v svojem delokrogu našel prisebno žensko – da bi imela okvirno pospravljeno podstrešje, hkrati pa ji ne bi bili tuji Metelkova, potovanja, žuranje v mejah normale. Jaz sem prepričana, da so tam, kamor zahajaš, zelo v redu ženske. Vprašanje je le, zakaj jih ti ne opaziš in spoznavaš.

Del krivde zna biti v tem, da si zaradi dobrega materialnega položaja zavestno ali podzavestno prepričan, da si nekaj več oziroma da ti zaradi tega avtomatično pripada tudi v redu ženska. Da je to nekako osnovni pogoj za to. Pa ni. Tvoje premoženje je pomembno ženski, ki je materialno usmerjena ali ki je živela v materialni stiski in si tega ne želi več. Ženski, ki je materialno preskrbljena, pa to ni bistven element in te zaradi tega ne bo nič bolj cenila – se boš moral izkazati na vseh drugih področjih. To se mi zdi, da nimaš ravno dobro razčiščeno.

Daj preberi za sabo.
Katera normalna te bo pa hotela? Frajerja, polnega samega sebe. Zraven za kakšno drugo vsebino ni prostora. Zato se ti lepijo prazne in plehke. Prve so pa z nekom, ki ceni njihovo vsebino, ali so pa raje same, kot da bi pobrale tak ostanek.

Se strinjam

Dokler boš potencialne partnerice imenoval pičke si niti ne zaslužiš, da bi našel “normalno”.
Pa sam se npr. takoj pohvališ kako promiskuiteten si, a ženska mora bit pa svetnica…mah ja…malo še delaj na sebi.

New Report

Close