Najdi forum

Škoda, da Damjan Murko ni zbral dovolj glasov za predsedniško kandidaturo. Pravzaprav ne vem če jih je sploh zbiral. Ravnokar sem na pop-u gledala predtavitev ge. Likovič, ki bi zgradila “cenena stanovanja” za mlade in: “… pobrala denar od davk… hočem rečt od tajkunov…” . To so njene besede, ne moje. Pa moli za nerojene otroke, a že rojeni jo očitno ne zanimajo kaj prida.
Bom rekla tako, kot je menda Jezus Kristus na križu: “O Bog, zakaj si nas zapustil?” Saj se mi smili, demenca je huda bolezen, ampak vse ima svoje meje, naj jo že nekdo pospravi tja kamor sodi.
Murko bi bil definitivno boljši.

Od kdaj ima pa predsednik Slovenije sploh pooblastila, da karkoli gradi in pobira?

“Lepovasprosim” ljudje, predsednik lahko le pomilostuje, razglasi obsedno stanje in druge protokolarne zadeve. Še pravice veta na zakon nima, ker ga mora podpisati po sprejetju s strani parlamenta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

New Report

Close