Najdi forum

Kaj v resnici želi prikazati moj partner

Nekomu podariš leta pozornosti,ljubezni in sam si vesel da ga imaš da je tukaj….na koncu pa pride spoznanje da je tvoj ljubljeni prevarant in lażnivec. Sem pišem predvsem zato ker mi partnerjevo obnašanje ni povsem jasno takrat ko pride do trenutka resnice. Prva obramba pri njem je obvezna manipulacija s tišino in ignoranco moj tip namreč to igro vleče mesec ali več. Umes ga seveda ne zanima kako se počutim jaz .Brez problema skoči k drugi in ji namenja pozornost po nekaj mesecih se spomne da nekje żivim jaz in prijadra nazaj. Med tem mu skušam dopovedati naj z nekateri dejanji prekine ker ugroża zvezo . Takrat pa pridejo z negove strani neke obljube ki jih dolgorocno ni sposoben izpolniti in ves je kar naenkrat predan najini zvezi.No vsaj tako mi to nafilma umes si pridno dopisuje z drugo. Ima neizreden dar da stvari uredi tako da se jaz počutim krivo in da jaz mislim da sem pretiravala. Temu človeku v resnici sploh ni do mene same ampak do tega koliko bolečine mi bo s kaznovanjem zadal. Kaj je stem človekom narobe? Kot da je psihopat ki v pravi luči pride na dan samo takrat kadar mu poskušam kaj očitati mu dopovedati in to se zdi kot: Pocel bom kar bom hotel koliko to tebe boli me ne zanima.A je możno da obstajajo tako obupni ljudje? Sedaj sem ga że poslala v tri krasne on mi seveda nima kaj povedati……

nevem kaj sicer želi prikazati tvoj partner, ampak sama opažam, da je takih ljudi vedno več. dobesedno izzivajo toliko časa, da jim očitaš in potem te okrivijo, ker si jim očital. če bi bil pošten bi tudi, če bi imel drugo ti to povedal, tako pa si pomoje ustvari neke rezerve – ko ima ene dovolj gre k drugi. pa taki niso samo moški in to ni samo v zvezah. tudi med prijatelji. ko ima/jo neko svojo punco/fanta/družbo so tam, ko jim je dolgčas pride/jo k tebi.

sama si ugotovila: temu človeku sploh ni do tebe

ubogaj svoje občutke in ne podaj se v vlogo rešiteljice niti se ga ne trudi razumeti. ker boš s časoma izgubila ves razum.
jasno je da ne ve kaj bi rad in da je neodgovoren in če se do sedaj ni našel ….s tabo ali odšel, se tudi vnaprej ne bo, samo ti boš trpela vedno bolj.

nova
Uredništvo priporoča

Ranijo, razočarajo nas lahko samo tisti, katerim to dopustimo in dovolimo.
Kot si ugotovila že sama; njemu ni do tebe, le drži te kot rezervo za slabe, neplodne čase.. L. P.

Jaz pa se samo sprašujem, kaj vraga je tebi???????

Kaj je šele s tabo narobe, da ga vedno nazaj vzameš, ko pride s tistimi svojimi praznimi obljubami?

Mi je vedno zanimivo, ko berem takšne štorije, kot je tvoja, kjer se vsi sprašujete, kaj je z unim narobe, a sebe pa ne vprašate, kaj je z vami, da to dopuščate. Tisto minuto, ko mu ti tega ne dopustiš več, tudi vsa vprašanja o onem drugem niso več potrebna, saj se tak osebek samo še spelje iz tvojega lajfa za vedno.

Kaj je z njim?

Na kratko:
On je nezrela osebnost, mentalno je ostal na stopnji otroka, ki se ni sposoben odločit med tem kaj je prav in kaj je njemu prijetno, ker on počne samo stvari, ki so njemu prijetne. Ne ozira se na potrebe drugih, ker kot otrok ni razvil empatije, zato ti tako z lahkoto laže in te prizadene brez slabe vesti.
To je posledica vzgoje pri kateri se je svet vrtel okoli njega in je on manipuliral s svojimi roditelji, sedaj ta vzorec ponavlja v vsakem odnosu s soljudmi.
Glavno vprašanje pa je kaj je s tabo, da vztrajaš s takim človekom oz zakaj si si sploh izbrala tako izkoriščevalsko osebo za partnerja?

Zakaj je pomembno, kaj je s tem človekom narobe (težko je analizirati eno osebo preko prispevka druge osebe)?

Zdi se, da iščete zunanjo potrditev nečesa. To predvsem kaže na vašo slabšo samopodobo. Priporočam vam, da začnite delati na tem. Oseba z dobro samopodobo, človeka, ki ga opisujete, niti ne bi opazila.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close