Najdi forum

Pozdravljeni!
Zanima me kaj pomeni, če ti moški zre globoko v oči med pogovorom, in ne umakne pogleda, pri tem pa se še rahlo nasmiha. Ali pa, da se moški vedno, ko je že na tem, da odide, obrne in se nasmehne. Hvala.

Lahko je samo pijan, zadet. 🙂 ali pa si mu preprosto vsec. Mogoce pa je samo olikan, vljuden.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če to počnem jaz, potem to pomeni, da mi je všeč.

[i]All men are cremated equal.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Sem sicer ženska, a bom poskusila odgovoriti.
Sama delujem nekako tako, da sogovornika gledam v oči in se tudi nasmejim poleg- ga gledam z zanimanjem in zavestjo ter tako točno vem potem, kaj je povedal. Na mojo veliko žalost opažam, da pri nasprotnem spolu to menda pomeni, da so oni meni všeč tudi drugače in do njih gojim simpatije. Tako skoraj ne morem iti na nobeno kavo z nasprotnim spolom, saj imam po tem vedno težavo, da se tipi vame zatreskajo (jaz pa v 99% primerih vanje ne) in potem sledi razprava ter objasnjevanje z moje strani, da mi niso všeč na drug način.

Drugače opažam, da sogovorniki pogosto umikajo poglede. Ja, eno je res, da imam sama močan in prodoren pogled in morda jim je nekoliko nerodno (?). Se pa včasih sprašujem, če morda osebe na drugi strani niso čisto iskrene, ker naj bi menda to tudi bil vzrok za umik pogleda.

Če zdaj preidem na tvoj primer, ti svetujem, da je najbolje, če morda dotičnega konkretno vprašaš. Tako, kot večina pri meni zmotno misli, da moji pogledi pomenijo simpatijo, lahko tudi ti napačno sklepaš, kaj to pri tistem moškem pomeni.

Pozdravljeni.

Branje telesne govorice je precej kompleksna zadeva. Treba jo je presojati tudi skozi okoliščine in značaj človeka. Na prvi občutek, bi lahko to kar opisujete pomenilo, da ta moški do vas izkazuje določen interes za stik.

Vsekakor pa je to kar je napisala druga stran zelo na mestu: “Če zdaj preidem na tvoj primer, ti svetujem, da je najbolje, če morda dotičnega konkretno vprašaš. Tako, kot večina pri meni zmotno misli, da moji pogledi pomenijo simpatijo, lahko tudi ti napačno sklepaš, kaj to pri tistem moškem pomeni.”

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

hja, odvisno, na kak način te je gledal globoko v oči. lahko, da si mu všeč, lahko pa tudi, da provocira/izziva al kako bi se izrazla.

jst sem mela izkušnjo, da me je en fant znal pogledat zelo globoko v oči, jst sem bla itak čist vesela, ker mi je bil všeč, ampak potem sem ga malo bolje spoznala in sem ugotovila, da rad izziva, malo flirta in ma rad pozornost. izzivant v glavnem.

New Report

Close