Najdi forum

V redu..odlocila sm se da napisem kar me muči že nekaj časa..bila sem si zelo blizu z eno prijateljico res bile sve si kot sestre.dve leti sva se neprestano družili in imela sem jo res najraje na svetu..toda v zadnjem mesecu se je vse spremenilo.čutila sem da se oddaljujeve in poskusila vse popraviti ampak zamanj vse je bilo se slabse…skregala Sm se z eno punco iz nase druzbe in je moja nekdanja najbolsa prijateljica zacela hodit vn z njo in sedaj se zblizujejo..zgodik se je moj najvecji strah izguba…posiljajo mi slike ko so skupaj in govorijo za mojim hrbtom..vem ne zveni tako slabo ampak sem res na tleh

Thats why I don’t have friends 😉

Pozdravljeni.

Žal mi je, da z vašo prijateljico niste več v tako dobrih odnosih kot ste bili nekoč. Težko svetujem kaj zelo konkretnega, saj ne poznam vseh okoliščin. Vsekakor pa občutki krivde ne bodo pomagali. Lahko si predstavljam, da vas situacija boli, vendar pa je pri vseh odnosih tako, da je le ta vedno odvisen od vsaj dveh oseb. Predlagam vam, da se skušate pogovoriti tako z vašo prijateljico, kot z osebo s katero ste se skregali. Morda lahko vse tri postanete tri peresna deteljica.

Bodite kar se da telesno aktivni, da izločite hormone žalosti in depresije iz telesa.

Svetujem vam, da ‘spustite’ idejo, da imate ekskluzivne pravice nad vašo prijateljico (tudi, če ste jo imeli najraje na svetu).

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close