Najdi forum

K meni pride punca, ki bo tukaj en teden. Sama je naredila plane, kam vse naj bi jo peljal. Kar me moti je, da ona misli da me poganjajo baterije in da je bencin brezplačen. Drugače povedano se ne zaveda, da je vožnja utrujajoča in ni mačji kašelj dnevno prevoziti tudi po 500 km, kot tudi finačni vidik. Ko je bila nazadnje pri meni, sem zanjo v enem tednu porabil 400 €. Kako naj ji povem, da ne more delati računa brez krčmarja in da bencin stane?

Ne ji povedat. Bodi tiho kot kaka reva in naredi kar ti reče. Ker ženske itak niso vredne odkritega, zrelega pogovora. Al kaj… Še posebej če večino časa razmisljaš kako bi ji zlezel v panties…

Brezveze, škoda dnarja. Mislm, da se da to tut cenej dobit.

nova
Uredništvo priporoča

Pa daj no
Pa ja ne bos kr tih.
Udej nadirat je ne mores ker di ji pokazal da ti ni problema.tko ona misli.
Lahko pa ji poves da se morta resno pogovorit.veckrat so med normalnimi pari resni pogovori.
Pri nezrelih pa vsak mili bozji dan kreganja ze za male stvari.
Torej poves da si zadnjic porabil 400e in da tako ne gre vec ker imas se to pa to pa to za placat.
Cist lepo se da zmenit.Al pa rec da sparas za karkoli ze.

Lepo ji poveš v enem stavku: “jaz te vozim, ti tankaš benz”.

A toke tisto dekle ki zate noce onleci sexy krpic?

Pa kak odnos se vidva to gresta? Ona pride iz tujine k tebi, dela plane za izlete in ti jo furas… NE, peljes oba. Gre za skupno dozivetje, nekaj skupaj dozivet in se ob tem imet fajn. Partnerja se o teh zadevah pomenita, ne na noz in ne iz uzaljenosti, ampak zato ker se mata rada in rada skipaj prezivljata cas, kaj novega dozivita… ce bi rad drugace, ji to povej. Ampak iz tvojega pisanja je cutit, da ti je vse skup v resnici odvec. Dojemas jo kot neko breme ki od tebe zahteva cas in denar, ti bi pa ta cas in denar porabil drugace.

Si ti sploh zelis bit z njo in kam it? Vidis v tem odnosu kaj lepega tudi zase al imas filing da vse, kar pocnes, delas zanjo?

Pozdravljeni.

Verjetno je vaše dekle res nekoliko neuvidevno, morda pa je del njenega prepričanja, da je moški tisti, ki skrbi za finančni del in prevoz. Če je tako in če ji vi ne poveste, da ne želite zapravljati toliko denarja, ne čuti nobene slabe vesti. Celo več, zaradi tega se počuti zelo dobro, saj je to morda za njo znak, da je pomembna za vas.

Vi na takšen napisan ali nenapisan dogovor pristajate. In s tem ni nič narobe dokler sta s tem oba OK. Če vam takšen ‘dogovor’ ne ustreza, ga spremenite. Lahko tudi tako, da ji predlagate drugačen načrt. Čisto nič ni narobe, da preprosto rečete, da nimate denarja. Ali ima lahko to kakšen vpliv na potek vajinega odnosa? Da, lahko. Kakšen? Ne vem. Lahko vas zapusti, lahko tokrat ona prispeva finančni del, lahko poiščeta kompromis, drug cenejši načrt …

Želim vam vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Izbrisal sem nekaj zadnjih prispevkov, ki so se nanašali na prostitucijo. Prvič zato, ker so bili ti prispevki izven konteksta teme, drugič, ker so bili napisati v negativni konotaciji do žensk.

Ženske – moške teme so na tem forumu zaželene, vendar v tem sklopu ne želim poceni ‘gostilniške’ razprave.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Resnica boli nekatere 😉

New Report

Close