Najdi forum

Zakaj spoznavam take moške?

Zadnje čase spoznavam prov en določen tip moških.. Vsi so finančno nestabilni, v preteklosti ženskarji…Imajo razne psihične težave, so na antidepresivih.. Predvsem pa čustveno nestabilni.. Trenutno sem končala en odnos kjer me ta moj bivši partner me ni niti malo spoštoval.. Ta moj zadnji odnos, ki sem ga vlekla 1 leto, sem končno dujela da mam očitno problem.. V tej vezi sem se počutila manjvredno, izkoriščeno… Jaz sem bila vedno kriva za vse.. Kljub temu da sem ga pedenala od glave do pete.. On zame dejansko ni naredu nič..Edin to da se je vztrajno trudu da me je izolirov od mojega kroga družbe, izvajov nad mano lubosumje in posesivnost.. Na koncu je blo že narobe da sm šla s sestro na kavo.Vedno je samo govoril da se bo spremenil.. Rada bi samo imela normalnega partnerja s katerim bi si ustvarila družino.. Zakja pol nase vlečem take moške??? Ker dejansko me psihično uničujejo, sploh mojo samopodobo mojo samozavest.. Res pa je da sem Odraščala v družini kjer oče ni bil prisoten, bili so bli prepiri, alkohol in varanje… Mamo sem zgubila pri 12 letih.

Hja, žal je velika napaka čakati na druge, da se bodo spremenili. Tvoja napaka. Sama se boš morala. Potrebuješ/želiš si odgovornega samostojnega partnerja. To pa ni nekdo, ki ga “moraš” pedinati od spredaj in zadaj in poleg tega še zate ne naredi nič in še le kritizira te.
Preveč se bojiš izgubiti partnerja. Strah skušaš pregnati tako, da zanj narediš VSE. Ampak odgovoren in samostojen moški tega od ženske ne potrebuje, niti ne želi, ker želi določene stvari početi še naprej sam. Če za nekoga počneš vse, pomeni, da ga smatraš za nesposobnega, še za otroka se ne naredi vse ob dobri vzgoji.
Zakaj si dovolila, da te je izoliral od prijateljev? Spet strah, da bo sicer odšel ali te ne bo imel rad. NE potrebuješ takega partnerja ob tebi, zato ne dovoli, da te nekdo tako kontrolira.
Je pa dober začetek, da si se začela spraševati, zakaj takšne moške privlačiš. Od tu naprej začneš spoznavati sebe. Vzami si čas.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Na naše vzorce se nam prilepijo moški, ki so skladni z našimi vzorci. Drugače ne gre. Spremeniš vzorec, spremeniš kakšen moški bo stopil v tvoje življenje. Nizka samozavest in podobno se dogaja ljudem s takšnimi izkušnjami. Ali obstaja rešitev? Definitivno, izgradnja lastnega jaza, morda obisk terapevta, dvig samo-vrednosti in podobno. Srečno!

Zivjo

Vids tkole je ker hoces in zeliš ustrect vsaki zelji…mogoce se nepovedani in je ze narejeno…tako sem mel jest…nism ji mogu dopovedat da naj ne dela tega…da naj pusti kako rec pri miru bo narejeno ko bo in po moje…pri tebi pa dobis obcutek da moras narediti zarad obcutka da je treba da te bo bolj spostoval…spostovanje dobis ce ga clovek zna dajati…ce zna samo sprejemati tega ni….to je pa njegov vzorec…in vajina odnosa gresta z roko v roki…en daje drug jemlje….na koncu se ti pocutis izkoriscano …do sedaj si prepoznala to…se malo beri…knjig je dovolj…seveda najboljsa pomoc bo terapevt….in ljubezen ni odnasanje riti drugemu ampak medsebojna pomoc in spostovanje…

Pa lep dan


To je odgovor na vaše vprašanje.

Rekel bi, da je v ospredju vzorec, da želite podzavestno reševati ‘uničene’ in nefunkcionalne moške, kot je bil vaš oče.

Popolnoma nič vam ne zavedam vaših življenjskih izkušenj. Pri 12 letih izgubiti mamo in ostati z nefunkcionalnim očetom je daleč od idealnih razmer za odraščanje v času pubertete.

Podzavest je vedno močnejša od zavesti. In drugače žal ne gre, kot da ‘zagrizemo’ v naše podzavestne vzorce in začnemo ustvarjati nove izkušnje. Najlažje lahko to naredimo s pomočjo individualne ali skupinske psihoterapije. Priporočam vam kvalitetnega moškega psihoterapevta.

Želim vam vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Welcome to the club, jaz imam podobne težave. S tem, da ko končno naletiš na finančno stabilnega moškega, spoznaš da se laže in da ti veliko prikriva. 🙂 Vse ženske ki smo razočarane nad moškimi, ki niso več to, kar so bili najboljše da postanemo lezbijke. Ali pa da stalno uporabljamo vibratorje in dilde, ki te ne razočarajo.
Rada bi videla da bi bili moški takšni, kot so bili v 50. letih ko so bili vsi finančno stabilni in so poskrbeli za družino, še v paleolitiku je moški poskrbel za družino da je prinesel domov bivola, zakuril ogenj, itd… Danes so takšni mamini sinčki, ženskarji, nasilneži, pijanci da te glava boli,.

New Report

Close