Najdi forum

MM – mednarodna matura, pogoji za vpis -POMAGAJTE

Pozdravljeni,
moj sin se želi vpisati na program za mednarodno maturo in izpopolnjuje vse pogoje, razen pri pogojih za vpis piše naj dijaki priložijo dokazila o udejstvovanju in uspehu na področju obšolskih dejavnosti. Ali naj bi bilo to mišljeno kot “popoldanske dejavnosti” oz. “interesne dejavnosti”?
Ali samo kot razna tekmovanja iz različnih predmetov, glede na to da niso obvezna?

http://www.gimb.org/?page_id=722

P.s. – vem, da se je šolsko leto komaj končalo in da je mesec julij, vendar se ne neha obremenjevat, ker ne hodi in od 5.r ni hodil na nobeno dejavnost…

Hvala

jaz mislim, da je tole:
– aktivno vključevanje v dejavnosti na področju kulture in športa ter udeležba na različnih tekmovanjih (državnih, olimpijadah) iz znanja matematike, jezikov, naravoslovja, računalništva in podobno.

-priložiti je potrebno tudi dokazila o udejstvovanju in uspehu na področju obšolskih dejavnosti in dokazila o dosežkih na tekmovanjih. (to je pomoje ta alineja iz pogojev zgoraj) sem pomoje spada kakšno vegovo ali cankarjevo priznanje ali pa kakšno priznanje iz športa, karkoli pač že ima, glih priznanje za opravljeno tekmovanje iz vesele šole pa verjetno sem ne spada 🙂 če pa je morda tekmoval pa ni dosegel dovolj točk za priznanje, pa bi mogoče veljal tudi dopis in podpis učitelja, da je res bil udeležen na enem takih tekmovanj

New Report

Close