Najdi forum

Pozdravljeni,

ne vem kje naj začnem… V vezi sem skoraj 4 leta, prvi dve leti sta bili odlični, tako kot se za vsako zvezo spodobi. Nakar so se začele “nevihte” in sončni dnevi. Bilo je veliko nesoglasij, ampak vedno sva zvečer oziroma zjutraj pozabila in začela dan kot, da se ni nič zgodilo. To bi bilo uredu, a da se to dogaja skoraj vsaj enkrat ali dvakrat na teden. Prišla, sva tudi do točke da končava ker nisva za skupaj. In sva tudi storila (z moje strani). Vsaj 8 krat sva prekinila razmerje, a še vedno živiva skupaj. Ona me še vedno ljubi. Jaz pa že nekaj časa ne, bolj sem navezan nanjo.

Zakaj je ne ljubim? Ker si želim nove vezo s čisto novim dekletom. Ko razmišljaš o tem, je jasen znak da čimprej odidi. Kaj pa jest počnem, še vedno sem pri njej?! Sicer sem ji v tem tednu povedal, da bom odšel od nje še v tem mesecu. Ona se je strinjala in pristala. A vem, da ima drugačne načrte, da me želi obdržati.

Kaj naj storim? Vem neumno se sliši, da sprašujem. Ujet sem.

Hvala za pomoč

lp

Naj dodam, da mi je težko ker se to dogaja. Ni mi vseeno, a kaj naj?

Bi ti poskusila odgovoriti, če bi iz napisanega znala razbrati, kaj je vprašanje.

nova
Uredništvo priporoča

Meni se to zdi tista varianta iz skeča: Držite me, drugače ga bom ubil.

Ne vem, pokliči policijo, naj te rešijo. Reči jim, da te je ena zaprla in te ne spusti ven. 😛

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Plači, manje češ da pišaš.

Na splošno ljudje ne maramo ljudi, ki radi igrajo žrtev. Poskusi raziskati, od kod tvoji občutki ujetosti in da si žrtev, pa se ti bo mogoče odkril odgovor na vprašanje kako naprej.

Zivjo, koliko sta stara? Pa se nekaj me zanima, ali ji se vedno govoris da jo ljubis ali si jo prizemljil? Mislim, da ce tako razmisljas, bi moral nujno stran. Enostavno ni fer do nje. Ker slej ko prej, bos situacijo resil tako, da se bos zagledal v kaksno novo punco. Zato ji raje prihrani to bolecino in vbistvu ponizanje in pojdi sedaj. Seveda jo bo bolelo, 4 leta ni malo. Vendar je srcna bolecina manjsa, ce poleg ne trpi se ego. Lep pozdrav

Pozdravljeni.

V kolikor vas ne zadrži s pištolo na glavi, kar mislim da vas ne, potem vsaj en del vas ne želi oditi iz tega razmerja. Pogosto je tako, da en del osebe želi eno, drug del pa drugo.

Morda ste samo v coni udobja. Njo poznate, na nek način vam ugaja… če odidite pa vas čaka neznano obdobje.

Karkoli že razmišljate, morate vedeti, da to kar počnete ni odraslo. Je neke vrste igra, ki vam podzavestno ugaja, sicer je ne bi počeli. Vi rečete, jaz grem stran, ona pa vas spet pridobi, pa spet rečete, da greste stran in vas ona spet pridobi itn. Verjetno vam je preprosto všeč občutek, da se nekdo trudi za vas. Če sem malo grob, vi ste kot poredni fantek, ona pa je kot mama, ki vam daje brezpogojno ljubezen in vam vedno znova odpusti. To je verjetno vajin vzorec, na katerem bi morala oba delati, če bi želela v odnosu priti naprej.

Kaj naj storite? Ne vem. Vsekakor pa vam priporočam, da razmislite o mojih besedah in če se v tem najdete, začnite resno delati na svojem procesu odraščanja, prevzemanja odgovornosti in predvsem energetske samozadostnosti.

Želim vam vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close