Najdi forum

Pozdravljeni!
Stara sem 27 leti in sem s partnerjem skupaj 12 let. Imava 2 otroka. Že dolgo imam občutek da za njega nisem dovolj pomembna. Odmaknala sem se od okolice (prijatelji, moja družina), zaprla sem se vase in samo to tuhtala kako bom iz šole, kasneje službe odhitela domov in bova s partnerjem skupaj. Velikokrat (še pred otroci) me je prizadel s tem ko je šel kam na pijačo in me ni povabil zraven (čeprav sva prve dve leti najine zveze zmeraj hodila skupaj ven). Vem napisali boste da lahko gre kam tudi brez mene ampak to se je dogajalo čedalje pogosteje. Dobila sem ga tudi da si je dopisoval z eno punco…Bila sem sama pri njemu doma (on pa lepo na pijači). Veliko je delal in po službi lepo brez slabe vesti odšel na pijačo in ga ni bilo domov do 2-3 zjutraj….
Sedaj se pa čedalje bolj spreminjam, čedalje bolj se zavedam samega sebe tudi z drugimi ljudmi komuniciram in dobivam občutek da sem koristna in vredna kar prej tega nisem čutila… Čedalje bolj si želim da bi me partner prevaral, da bi imela svobodno pot, vsakič ko se skregava si zmeraj bolj želim stran od njega… Sanjam o nekem strastnem objemu in pozornosti drugih fantov…
Kaj naj naredim? Nočem prizadeti otrok…

Za stanje v vajinem odnosu si odgovorna tudi ti in če ti ni všeč naredi nekaj, da ti bo lepše. Če ti bo potem doma lepše, kot je sedaj, ko boš šla z drugim potem naredi to, če misliš, da ti ne bo potem pa ni treba….
Najprej se vprašaj kakšna partnerica si, da gre on raje v gostilno/na pijačo kot pa da bi prišel k tebi domov? Prijazna, nasmejana, razumevajoča, si ga vesela, ko se vrne iz službe, ga objameš, poljubiš, ga vprašaš kako je preživel dan, je utrujen…?
Če je za vse odgovor “ne”, po moje res ne bo dolgo, ko mu ne bo več za zdržat s tabo in bo tolažbo poiskal nekje drugje in takrat boš imela opravičljiv razlog, da greš z drugim….

Vedno sem ga bila vesela, komaj cakala da se vidima…vedno sem ga objela… v glavnem sem mu dala vedeti da sem ga vesela, ga imam rada… ampak motilo me je to da mi je dal obcutek da zanj nisem pomembna, da so drugi pred menoj… in zmeraj sem bila jezna ko je bil rajsi drugje… in tega sem se navelicala… v glavnem problem je da si zmeri bolj zelim nekoga ki bi mu bila pomembna, ki bi bil vesel da sem z njim…mednama ni skoraj nic strasti in to zmeri bolj pogresam (strast, veselje med partnerjema)… in ne vem kaj narediti da bi to praznino v sebi zapolnila….

nova
Uredništvo priporoča


V koliko ste naredili vse kar je v vaši moči, torej tudi poiskali strokovno pomoč, potem je ločitev zelo smiseln korak. V kolikor niste, potem je prav, da to storite.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close