Najdi forum

Kako se prav odlociti: pustiti ali ostati s fantom

Imam problem. S fantom sem skupaj sele dober teden. Poznava pa se ze sicer dolgo ker je bil moj sosolec. Najprej nisem vedela ali mi je vsec ali ne. Potem se je kar naenkrat zgodilo da me je vprasal, ce bi bila njegova punca in sem privolila. Nekaj casa sem bila navdusena da imam fanta, zdaj pa vec nisem prepricana ce to hocem, in tudi mislim da mi vec ni vsec. Razmisljala sem ze da bi koncala s tem ampak sem po naravi zelo sramezljiva in si skoraj nic ne upam storiti. Na fantu vidim da sem mu precej vsec samo mislim, da je problem, da jaz ne cutim enako.
Ce je res najbolj prav da ga moram pustiti bi rada nasvet kako to storiti da mi bo lazje, najtezje bi mi bilo to povedati iz oci v oci in me zanima ce opstaja kaksna druga moznost.

Verjetno si še precej mlada. In glede na to kako (ne)čutiš do fanta, bi ti svetoval, da mu čimprej poveš po resnici. Da pač to ni to. Nima smisla zavlačevati – poleg tega se resnice ne da olepšati, je kakršna je. Lahko mu to poveš le na najbolj korekten način, osebno.
Morda bo presenečen, najbrž tudi (precej) razočaran, ampak s časom bo razumel in te bo zaradi tega, ker si bila poštena, spoštoval.
In ko se bosta čez leta srečala kje v kakšnem shoping centru, vsak s svojim otroškim vozičkom, se bosta temu le nasmejala… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Svojemu prvemu sem jaz kar po smsu napisala, da se ne vidim z njim.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Če želite biti fer do sebe in fanta potem je prav, da zvezo prekinete. Najbolj pošteno je, če to naredite na 4 oči. Druga slabša alternativa je, da mu napišete pismo ali mu to poveste po telefonu.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close