Najdi forum

Pozdrav.. Razmislala sem kaj naj nardim, sm se odlocla da morm tu gor napisat.. Kako je mozno da si bivsi najde novo punco po 4 dneh.. Stem da sva si po prepiru vzela cas zase.. Ocitno je bil to ze konec, ker jst sm upala vsaj na pogovor. Res pa je da tut v casu najine veze so bila dopisevanja z raznimi zenskami..Sam sem mislna da so se nehala.. Bila sva skupaj pol leta pa se prej sva se nekaj casa poznala.. Star je 40, naj bi bil ze resen..jaz pa 30.. Mogoce kaksna izkusnja..Ker jst ne morm dujet tega.. Lep pozdrav

Jezosmarija, pa zakaj nisi zakljucila, ze ko si videla, da so druga dopisovanja. To je ze varanje…

Verjetno še veliko tega ne veš o svojem bivšem. Očitno je en nategun, ti pa malo preveč verjameš/daješ na besede, kot na dejanja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni.

Žal mi je, da se vaš partnerski odnos ni razvil po vaših pričakovanjih. Med značajskimi tipi ljudi obstaja zelo velika raznolikost. Zdi se, da ste naleteli na moškega, ki v svojih impulzih ni zelo stabilen. Če se izrazim po Freudovsko, njegov super ego zelo slabo regulira njegov nagon. Glede tega vi ne morate narediti nič.

Vsak pritegne v svoje življenje samo tiste osebe in okoliščine, ki ustrezajo njegovim podzavestnim vzorcem. V kolikor se vam okoliščine, kot je bila ta, ponavljajo, potem v sebi nosite del sebe, ki vam pomaga soustvarjati točno to, kar se vam dogaja. Morda ta del govori: “moškim ni mogoče zaupati”. Sami lahko delate samo na spoznavanju in transformiranju tega omejujočega dela sebe. Na ta način boste zaželi privlačiti bolj konstruktivne moške. Obstajajo namreč tudi moški, ki so zelo odgovorni in osebnostno stabilni.

Bodite jezni, žalostni, karkoli bo prinesel proces ločevanja. Bodite veliko v naravi in s prijatelji, ki vam vzbujajo pozitivna občutja.

Želim vam vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Ker se je že prej z njo dobival.

New Report

Close