Najdi forum

Vedno pišemo samo depresivne stvari zato, sem se odločila, da z vami delim zgodbo.
Spoznala sem ga lansko leto zelo hitro sva se povezala in si popolnoma zaupala, če lahko rečem bil je res lep najin čas, ko sva težko zdržala en brez drugega ne, da bi se vsaj slišala ter videla ob večerih. Čutila sem, da je najina komunikacija pretirana in da to ne bo prineslo nič dobrega. Pa res ni…čez noč se je najin odnos ohladil in nisva bila več midva vse je zbledelo. Ampak nekaj nama je govorilo, da obdrživa tisti bilko najinega znanstva, ki je ostala…. Počasi ampak res zelo počasi se je razvilo novo trdnejše zaupanje in trdnejša zgodba, ki ni več obsesija ter v kateri se zelo dobro poznava in znava sprejeti tudi napake drug drugega. O tem času več ne govoriva, ker sva ga oba en drugemu oprostila in si ga ne meče po nos kar ljudje radi počnemo. Raje skupaj uživava življenje vesela, da je iz bilke spet zrasla močna vez.
Skratka hoče povedati, da včasih večmesečna tišina med dvema še ne pomeni konca ampak mogoče začetek 🙂 Vsi domači in kolegi so mi v tem času dejali naj ga pozabim …. a jaz ga nisem…

Lepo. In zdaj sta skupaj ostala? Gradita naprej, naj se vama sreča nasmeje, ne glede na leta, sklepam, da sta ob zrelih let, bolj previdna in podobno.

Morda se bo čez čas izkazalo, da domači in kolegi le niso imeli tako narobe.
Nočem te strašiti, ampak v kolikor je bila zgodba takšna: na začetku je s tabo vzpostavil zelo intenziven odnos ter se nato naenkrat umaknil, izginil, za nekaj mesecev ter spet prišel nazaj- to je tipično obnašanje ljudi z narcistično motnjo (bližina-umik).
Če gre za tovrsten primerek, potem se pripravi, saj se bo to vedenje še ponavljalo in to v vedno hujših oblikah. Seveda se to lahko ponavlja le, če oseba na drugi strani človeka spet spusti v svoje življenje. Ampak ponavadi ga spustijo, ker imajo narcisti to sposobnost, da druge ljudi nekako naredijo odvisne od njih.

nova
Uredništvo priporoča

Se mi zdi, da se je bolj avtorica odmaknila, kot partner. 😉

Ja se strinjam avtorica je tam, ko ve, kaj je prav ne ve pa, ce bi placala ceno, katero je ze enkrat.


V slabih trenutkih si lahko očitaš “ma kaj jih nisem poslušal, ko so me svarili…” Ampak gojit ljubezen je odločitev in če samo čakaš kako bo vzcvetelo cvetje, boš razočaran. Da lahko uživaš v cvetočem vrtu je treba za to tudi nekaj naredit. In tadva sta se očitno odločila. Sigurno ne bo vedno vse cvetoče pa vendar…

Najina zgodba je podobna. Kaže, da nama ne bo zneslo. Zdi se mi, kot da se vrtim v krogu. Mogoče pa si kljub vsemu ne želi. Če bi si, bi … Ne vem. Jaz si. Nočem ga siliti v nič. Ne zmoreva postaviti temelja. Ne vem, kaj bi zaživelo na njem, ampak to sploh ni važno. Bi že … Mogoče pa bi se morala sprijazniti, da je med nama vez, ampak nekih ovir ne prestopiva. Tišina je lahko čudovita, to je mučenje. Tako ne gre naprej. Kakšen smisel ima to? Utrujena sem.

V čem pa je tvoja zgodba podobna avtoričini? Meni se zdi, da je nasprotna. ??

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne smes v zvezo, kjer je grenak priokus bil storjen in ni pozabljen. Pri nama so bili tudi slabi dnevi ampak sva oba na njih pozabila se jih ne meceva naprej v trenutku slabe volje.
Kot drugo sva pa oba sprejela tiste tocke, ki sva si jih vcadih ocitala…..pocasi sva se drug drugemu prilagodila 🙂 ❤

Verjamem vanj. Odlično zna poskrbeti za sebe. Po svoje je bilo ljubko. Prazno i prolazno, ampak informativno. Nič ni ostalo pod predpražnikom. Naj živi izpolnjeno, predano in srečno. Privoščim mu. Verjamem v enovitost telesa in duha. Hvala za družbo. En roman je končan. Čas za raziskovanje novega. Pa kdaj naključna kavica. S starimi znanci je vedno luštno malo poklepetat o vremenu.

Cemu taka vznesenost? Se mi zdi, da mu (rahlo) zameris oz. si pac cinicna, ker si prizadeta, da se ni izslo.

To, kar zelis njemu, zazeli tudi sebi 🙂 Ziveti izpolnjeno, predano in srecno.

Za mene je to samoumevno.

New Report

Close