Najdi forum

ali je še upanje? kaj narediti?

Poznala sva se en teden. Našel sem jo na Tinder in začel pisati (všečkala sva se). Naslednji dan sva se že dobila in šla na kavo. Bila mi je všeč, zabavna vse… Naslednji dan pa sva se že pri meni dobila. Začel sem jo objemati, sva se mečkala, govoril sem ji lepo, gledala sva serijo… Videl sem, da sem ji res všeč. Ona pa men. Po dolgih urih druženja, (tudi prvi dan sva bila na kavi 4 ure haha) mi je rekla, če pridem k njej prespat. Prišlo je do seksa. Nato sva še malo spila vodke in spet seksala. Nato se mi je zelo odprla, povedala svojo življensko zgodbo, ki ni najlepša. Da so jo zafrkavali v šoli, da je zaradi tega morala v psihiatrično bolnišnico, da sta brata agresivna, oče noče plačevati varščine ker sta z mamo ločena, kako so jo varali bivši fantje ipd. Zasmilila se mi je. Aja, po seksu je rekla da se je imela super in da je srečna z mano. Mislim da sem se zaljubil, ona pa tudi al neki. Dva dni kasneje je spet prišla k meni. Spet sva se imela odlično, skos se mi je nasmihala in bila happy.
Ah ja… naslednji dan… Cel dan ignore, tak čist malo mi je odpisovala… Mislil sem da je to to, da sva se dala mal dol in da se me hoče znebit. Bil sem zelooooo jezen… češ da sem bil played..
Skregal sem se, jo užalil, da se mi ne da več ubadat z njo in da je ena navadna k****…. da je nočem več skratka 🙁 nato pa pove da je dobila menstruacijo in da spi…. da je zato bila takšna… no verjel sem temu( vsaj upam da je to res in da ni bila kakšna igra in ima drugega al neki)…
bilo mi je zelo žal hitro in sem se ji opravičeval da pač nisem vedel da je taka situacija…
Bil sem noro jezen nase… naslednji dan… veliko sva se menila zopet…
rekel sem da bi ji kupil rože, se ji nekak odkupil karkol…. šlo je nekako in dobil sem upanje spet…
hotel sem se pogovoriti o tem da sem se skregal a ne… me je napizdila da nemorem biti tak( res je)… da v jezi govorim take grozne stvari…
ampak nekako sem videl, jutri bo bolje, se bova že dobila pa bo..
ponedeljek, najhujši dan ….
arogantno odpisovala, češ kaj ji še pišem itd… da je v šoli… govorila da nisem pravi zanjo da si je ne zaslužim… veliko sem ji pisal se opravičeval itd… izpadel sem clingy …
rekel še enkrat za second chance… pa pravi da ji kolegica ne pusti, ker sem ji takšne pisal ….
da je to to in adijo :(((
sem ji še pisal, verjetno kar preveč…
ignoriran….
moja kolegica mi je svetovala, da naj jo pustim na miru in da je konec…….
zelo sem slabe volje lately… mogoče če ji dam čas, mi še kdaj piše, nevem…
res pa da se ne poznama in nemorem vedeti a je lagala al ne………..
kakorkol že, rad bi jo nazaj da se vredo pogovoriva in nadaljujema …………….
mogoče je prava, nevem………….

Model. Ahhh. Sploh ne vem, kaj bi ti napisal. Sorry, nimam zivcev. Bodo drugi… Mogoce nekaj o hitrosti custev. Da se tako hitro navezes je znak za alarm. Nekaj pri sebi moras postimat.

Mogoce se o tem, da nase vleces krivdo, ker si ven padel. Imel izpad. To da si imel izpad seveda ni ok. Ampak nikakor se sedaj ne sekiraj, in vzrok za tvoj izpad je gotovo hujsi, kot t oj izpad. Ne pusti si pridigat, smo ljudje, kdaj tudi ven pademo.

nova
Uredništvo priporoča

kaj se ti je zdelo tako hudo? 🙂 da sem jo užalil al clingyness? 😀

Sem napisal. Zdrava osebnost se ne naveze tako hitro, kot sta se vidva.

To da si ven padel, pa absolutno ni ok. Ni ok, ker kaze na luknjo v tvojem sistemu aka zgodilo se ti je nekaj cesar nisi pricakoval, nisi predvidel… Ampak ce si ze ven padel, stoj za svojimi besedami in verjami svojemu instinktu. Ne se pol neki opravicvat in pojasnjevat. Tako si pac v dolocenem momentu cutil.

Aha, sprasujes pa ali je se upanje. Kaj narediti..

Upanje lahko, da je se. Sam vprasanje, ce bos znal to speljati. Od tebe se odmika, ker cuti, da ne bos mogel pohendlat njenih zadev, ki so pomoje huge. Hipoteticno. Ne razumes kaj se v njej dogaja in ne razumes kaj se dogaja v tebi. Kako bos popravil vodovod, ce sploh ne ves kater kljuc vzeti.?

hvala… ja tak sem študiral res dosti časa jo pustim na miru nato pa čist neki casual napišem

sem ji pisal in mi odpisuje… napredek je… sedaj pa morem pazit zelo!

Pazit? Ce bos nenehno v pozoru, se ti bo prej ko slej zgodilo, da bos spet izbruhnil.

Delaj raje na sebi in na svoji paranoji. S punco sta se imela fino, potem ti en dan ni odpisovala in namesto da bi te zanjo zaskrbelo, si padel v film, da te vara, da te zaje*ava. Cist pretirana in neustrezna reakcija.

En tip je dobro napisal: prehitro in premocno sta se navezala en na drugega. Tu se ima zgoditi se veliko drame. Zal.

Nasvet od samooklicanega prof.dr. s področja zapletanja z ženskami, ki so usekane v glavo: pojdi stran. Prej boš šel, manj časa boš izgubil in manjši nered ti bo pustila v glavi. Beži, i ne okreći se, sine.

jah res je… verjetno je najbolje da nadaljujema res čisto počasi … bo najbolje

verjamem da lahko uspe no… ta je res bila takšna vredu po zelo dolgem času

voljo pa tudi znate zbijat… sedaj ko mi je ravnokar uspelo vzpostavit stik nazaj…..

No, ne bi rekel, da je paranoja. Jaz bi se kr zanesel na svoj instinkt…

Pa, saj sem napisal(z mobilca z drugim nikom). Prehitro navezovanje je nezdravo… valjda so v ozadju neke rane, drame… Bo še pestro. Poročaj. 🙂

Res me moti to enostransko dojemanje situacij. Ponavadi je gresni kozel tisti, o katerem se pise.

Anal Fabet, tebi pa se zdi, da avtor k nicemur ne prispeva v tako dinamiko? Je zgolj nedolzni opazovalec?

Lej, tip467, vidva sta se zapletla na hitro in mocno, vajine reakcije so (pre)mocne, ne znata se brzdat in v takem tempu bosta furala do … no, dokler vaju ne bo minilo.

Koliko sta sploh stara? Omenjas solo, torej sta v srednji soli (upam da ne v osnovni). Kaj ima njena kolegica njej za prepovedovat, da ti pise? Te scene so res otrocje, sori. Te vajine situacije zdaj ne poznata samo vidva, ampak ocitno se vse njene kolegice in verjetno tvoji kolegi. In vsak vama bo dal drugacen nasvet. Odnos morata furat samo vidva, razvit zaupanje med sabo, se konstruktivno pogovarjat. Sele takrat bo vajina veza mocna in obetajoca. Takole pa jo hitro zamaje cel kup dejavnikov (slab dan, negotovost, kolegica…)

jaz sem 23 na faksu ona pa 18 v srednji

FeniksCome, kar se paranoje tice, sem imela v mislih to, da je tip467 ponorel, ko mu punca ni odpisala (dobila je menstruacijo in je verjetno imela krce, prvi dan smo zenske bolj obcutljive in kot razkuhan makaron). Kar predvideval je, da ni resna ipd.

Iskreno, vsi ljudje smo malo fucked up. Gandijev je v resnicnem zivljenju malo, vsi imamo neke svoje fore, odreagiramo zaradi strahu, starih vzorcev, slabe samopodobe… zgolj rec, da je nekdo nor in da ga(jo) je bolje obit (recimo Anal Fabet), je izsiljevalsko. Tukaj ne vidim prostora za spremembe, kot tudi ne truda za boljsi jutri.

ja mal grdo je napisal model… vsi smo ljudje in nemoreš kar rečt da je “baba” vsekana no

Čakaj malo. Praviš, da imaš izkušnje z ženskami, ki so usekane v glavo? Kako pa to, da imaš sam toliko izkušenj z njimi? Kako to, da si take izbiral? Pameten človek se prej spametuje. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

En pac 133 ti je dobro povedal v tistem postu z vodovodom. Ženska ima po mojem do amena nastlano podstreho. Tudi tisto, kar si povedal o njeni družini, ne govori v prid vajini zvezi. Po prvem seksu je stresla vso svojo psihično kramo nate in rekla, da je srečna. Že s tem bi se ti morali prižgati vsi alarmi.

V mlajših letih sem očitno moral skozi grozno obdobje Rešitelja, ko sem se zaljubljal v podobne ženske (5 njih v skupaj 7 letih), skušal z njimi imeti vezo in jih reševati pred nečim. Eno samo velikansko trpljenje. Vsakič sem “scal kri”, da sem se sestavil nazaj in veliko preveč vode je moralo preteči, da sem dojel, ta je to točno tisto, česar nočem. Ko sem končno razbil vzorec, je prišla Ona, s katero sem srečen še danes.

Razumem tudi tvoje reakcije.

Ti ji ne moreš pomagati, niti je rešiti. To mora storiti sama. Pobiral boš drobtinice njene ljubezenske pozornosti in trpel kot pes. Vezo, če bo do nje sploh prišlo, bo diktirala ona. Kupi si čips in pivo ter uživaj v prvovrstni drami s sabo v glavni vlogi. Ali res to želiš?

Zgolj prijateljski namig: v pravi ljubezni so stvari resnično ENOSTAVNE.

New Report

Close