Najdi forum

pozdravljeni,
zanima me če imaste kakšne nasvete kako bi se lahko pobotala z dvema prijateljicami ki smo se skregale pred približno 4mesci.
s tema prijateljica sem bila prej pet let najboljsa prijateljica.
vse se je začelo da nas je sosolka povabila na RD. ena izmed prijateljic s katerima sem se skregala mi je vprašala če Greva skupaj jaz pa sem ji napisala da grem prej se k sosolki. en teden pred tem smo se jaz in prijateljici s katerima sem se skregala dobila in noro sta opravljale mojo prijateljico ki mi je tudi kar pri srcu vse to sem ji povedala kaj sta rekli in sem ju preprosto izdala. na RD. smo se potem dokončno skregale . čez čas mi je bilo za vse zelo žal in se zdaj mi je in se res hočem pobotati z njima. nato sem se čez teden hotela z eno od njiju pobotati vendar se onedve nista hoteli čez teden pa smo se že malo pogovarjale in z eno izmed njiju sem šla skupaj in se pogovarjala z njo domov naslednji dan pa mi je druga izmed prijateljica povedala da ji je prijateljica s katero sem šla domov to povedala vsak dan smo se bolj pogovarjala. ko je to izvedela prijateljica katero sta prijateljici s katerima sem se skregala upravljali je na instagramu ustvarila fake profil in ju zafrkavala v imenu nje in mene od takrat pa se nismo več pogovarjale mislim da me zdaj sovrazita in se noceta pogovarjati z mano ampak jaz se znima hočem pobirati ker ne bi rada uničila tega prijateljstva.
lep pozdrav, hvala če mi boste pomagale

Ženske prepire ni za resno jemat.
Moje sodelavke v pisarni se parkrat na dan spičijo, da frči perje na vse strani, čez 5 minut pa že skupaj pijejo kavo in se pogovarjajo o čevljih.
Tako je to.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Se pravi, povabi ju na soping s cevlji. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

to sem tudi jaz doživel,večkrat hahahahahahaha

Hja, odvisno kakšne ženske so te njene prijateljice. Ni kar vse za metat v isti koš in posploševat.

Jaz recimo se z drugimi res ne kregam nekaj za bz in imamo med sabo urejene, umirjene odnose. Saj se da vse na lepi način skomunicirat, ane?
Ampak, če je kdaj (reeedko) situacija pripeljala do tega, da smo se sprli, tudi ni kar perje frčalo, ker nisem pristašica povzdigovanja tona in histeričnih izpadov. Je pa tako, da so ti “kregi” bili dokončni in nepovratni, saj je šlo za večje stvari. Posledično sledi iz tega še samo kakšen pozdrav iz vljudnosti in to je to z moje strani. Nekega ponovnega tesnega prijateljskega odnosa pa iz moje strani več ni.

Glede na to, da ste bile toliko let bestice, boš že sama najbolje vedela, kakšen tip osebe sta. Morda takšne, kot opisujejo drugi, da takoj pozabita in je vse ok ali pa je zanju izdaja zaupanja velika stvar, preko katere ne bosta šli in ti bo to lahko šola za drugič.

New Report

Close