Najdi forum

Sem rakica. Dvakratno – sončno znamenje in ascendent. Kot, da to ni dovolj sem rojena tudi na lunin dan. Lahko rečem, da sem popolnoma netipična rakica. Družina se mi totalno šmirgla, pripadnost komurkoli tudi. Če je kdaj živela bolj nematerinska ženska dvomim. Veliko bolj so pri meni prisotne značilnosti kozoroga, device in leva. Delavnost, fanatično izpolnjevanje dolžnosti, vzdrževanje reda in discipline in ponos.
Dobro, čustvena sem, a to so tudi sicer vse ženske ne glede na znamenje v katerem so rojene.
Saj ne, da astrologijo jemljem krvavo resno, a me vseeno zanimajo mnenja na to temo. Vse kocine se mi dvignejo od odpora, ko preberem, kako zelo si rakice želimo skrbeti za dom in družino, kako smo materinske in gospodinjske in podobne slaboumne pleve.
Pa da ne boste mislili, da sem mlada. Ne, sem tako mati kot gospodinja in to na obeh področjih veljam za dobro. Vse zaradi pritiska družbe, ker si kot mladenka nisem upala povedati svojega mnenja, tako kot še mnogo drugih žensk ne, ne glede na astrološko znamenje in živeti po svoje.
Pa da slišimo vaše mnenje.

Astrologija ni samo analiza sončnega znamenja in ascedenta. So hiše, so planeti, povezave med njimi… Ne dvomim, da boš našla pravega človeka, da ti to podrobneje razloži, če boš želela dobiti drug vpogled.

A obstaja velika verjetnost, da ti bo povedal, da že do danes živiš tako, kot ti je bilo “položeno v zibko”. Kar bi pomenilo, da so “niti odločitev” v tvojih rokah in ne potrebuješ njegove analize.

Poudarila sem zgornji stavek: nisi kopija drugih žensk. A samo ti si tista, ki lahko sebi dovoliš živeti po svoje.

Jaz sem tudi netipična rakica s podznamenjem v škorpijonu. Imam prej značilnosti škorpijonke, kot rakice. Edino čustveno občutljiva sem, kot rakica. Za družino se mi tudi šmirgla. Raje bi videla, da nekdo drug skrbi zame, kot jaz zanj. 😉 Zanimajo me potovanja in uživanja, ne dom in družina. Sva že dve. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem tudi netipična rakica s podznamenjem v škorpijonu. Imam prej značilnosti škorpijonke, kot rakice. Edino čustveno občutljiva sem, kot rakica. Za družino se mi tudi šmirgla. Raje bi videla, da nekdo drug skrbi zame, kot jaz zanj. 😉 Zanimajo me potovanja in uživanja, ne dom in družina. Sva že dve. ;)[/quote]

…skratka, ženska tipa “bejž stran”. 😉

Jaz sem tudi netipična rakica s podznamenjem v škorpijonu. Imam prej značilnosti škorpijonke, kot rakice. Edino čustveno občutljiva sem, kot rakica. Za družino se mi tudi šmirgla. Raje bi videla, da nekdo drug skrbi zame, kot jaz zanj. 😉 Zanimajo me potovanja in uživanja, ne dom in družina. Sva že dve. ;)[/quote]

…skratka, ženska tipa “bejž stran”. ;)[/quote]

Ti si pa tip bejž stran! 🙂

…skratka, ženska tipa “bejž stran”. ;)[/quote]

Ti si pa tip bejž stran! :)[/quote]

Zate že. 😉
…če bi te bil, tako kot si se opisala, primoran prenašat, ti ne bi bilo lepo pa tudi jaz bi se zelo slabo počutil.

Zanimivo kako ljudje vztrajno iščejo alibi za LASTNE osebne karakterne lastnosti, še bolj za svoje primanjkljaje in odklone, v astroloških vudu bedarijah. Nekdo bo celo izbiral partnerja, službo ali datum spočetja svojega otroka na podlagi astroloških “ekspertiz”. Žal nobeni zvezdi ne moremo naprtiti odgovornosti za lastne življenjske odločitve in neumnosti. Spoznanje, da si na tem svetu čisto sam in bolj ali manj tudi sam odgovoren za posledice svojih dejanj, je za marsikoga prekleto strašljivo – zato bo vedno prostor za religije, astrologijo in šamanstvo vseh vrst.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ti si pa tip bejž stran! :)[/quote]

Zate že. 😉
…če bi te bil, tako kot si se opisala, primoran prenašat, ti ne bi bilo lepo pa tudi jaz bi se zelo slabo počutil.[/quote]

Tvoj problem!

Zate že. 😉
…če bi te bil, tako kot si se opisala, primoran prenašat, ti ne bi bilo lepo pa tudi jaz bi se zelo slabo počutil.[/quote]

Tvoj problem![/quote]

Hehehe… nikakor to ni moj problem. 😉

RAK JE VODNO ZNAMENJE .-.

Tudi jaz, rak/rak.. tudi dom in druzina, otroci.. ali je ali ni, se ne obremenjujem. Rajsi potujem in zivim karseda svobodno in lezerno.
Edino custvena sem in tudi zelo empaticna. Zivali imam rajsi. In tudi, ko berem, da smo rakice materinske in bla bla.. se mi zelodec obraca. Ni vse res kar pravijo.

New Report

Close