Najdi forum

Ojla…
ker sama več ne vem ne h komu ne kam po nasvet se obračam semle.
Namreč…sama sem pred dvemi leti spoznala čudovitega moškega…sicer malo starejšega od mene ampak ok leta niso važna. takoj sva se ujela, imava veliko skupnega in začela sva se družit. tudi padla sem v nek začaran krog ker sva si želela drug drugega in sva se potem tudi dobivala. (Vendar nikoli nisva bila par,čeprav je morda tako izgledalo). mislila sem si,da se ga ne bom navadila in zdaj,ko se je po več kot petih letih kar iznenada vrnil k svoji bivši ki je isto stara kot on (ko sem ga vprašala zakaj mi je rekel da mi ne zna odgovoriti) sem se zavedala,da ga moram skenslat vendar jaz sem še kar tam…del tega pa nočem bit če je on spet z njo… vem…marsikdo bi me obsojal toda,ko sem izvedela,da se je vrnil k njej…brez pomiselka… se nisem mogla pobrati.. vem…da moram ostat močna.. da se moram ”prisilit” da ga pozabim (čeprav on tega noče toda igric se jaz ne grem)… ga ne morem… v meni se je vse porušilo…najbolj pa me boli to,da mi ni znal povedati zakaj je storil kar je storil…bolj me moti to kot vse drugo…jaz pa zdaj ne vem kako naprej ker sem ujeta… ne vem kako naj to objasnem… nisem obsedena toda zadnje dneve se poskušam zamotiti z drugimi stvarmi… in se tudi zamotim toda vmes me prekine misel nanj in razpoloženje se poruši. škodujem sama sebi,ne jem ker sem izgubila apetit,ne spim ker se bojim zapret oči ker enostavno ne morem spati..ker padem v neutolažljiv jok… bojim se bit sama ker takoj začnem mislit nanj in na vse lepo..in misel da je spet z bivšo me tesni. mogoče zvenim trapasto toda …. kaj predlagate? ne vem..mogoče sem taka zato ker ta oseba mi je dala občutek,da me obožuje… česar pri bivšemu nisem dobila (bivši me je tudi pretepal..blatil…zato sva šla narazen…on pa mi je odprl čisto nov svet… toda zdaj je temu žal konec vsaj jaz si želim ker nočem biti druga violina).. kaj naj naredim? naj stopim po pomoč? vem da bo nekaj časa trajalo toda kaj naj? nočem ”znoret” zaradi tega…najhuje je ker ne vem kako it proč… hvala vam iz srca za vse predloge…

mi je zelo žal, ampak očitno si bila dve leti zgolj ljubica nekomu, ki je bil v bolj šlampasti zvezi.
Če ej bil prvi nasilen, drugi pa varalica, potem je čas, da se malo ozreš vase, zakaj se družiš s takimi tipi.

Dovoli si biti žalostna in obupana, dovoli si ne spati in jokati. Nekaj časa – tri, štiri tedne, potem bi počasi morali iti navzgor.
Vzemi tega moškega kot pozitivno izkušnjo, da si spoznala, kako se mora moški obnašati do ženske. Če je bil on sposoben biti tako pozoren in dober s tabo, pa očitno ni bil nikoli zaljubljen vate, kako bi se potem moral vesti šele zaljubljen (in uravnovešen) moški!
Odločil se je, spoznal ali karkoli že, da je bivša vseeno prava zanj. Včasih je to razumsko težko pojasniti. Pač njemu ona paše. Ti tukaj ne moreš kaj dosti.
Bo bolje, boš videla. Od nesrečne ljubezni se ljudem zmeša samo v romanih, v resničnem življenju pa samo nezrelim osebam ali ljudem, ki so na splošno rahli in bi se jim prej ali slej zameglilo iz nekega razloga, ne nujno zaradi nesrečne ljubezni. Daj slovo nekemu dokaj lepemu obdobju, zaradi njega je bilo očitno lepše, kot če ga ne bi bilo, logično, da zdaj, ko je konec boli, ampak bolečina ne bo večna.
Opri se na prijateljice, pojdi med ljudi, kupi si kaj lepega za oblečt.

nova
Uredništvo priporoča

ne obupuj,počakaj malo ,pojavil se bo tisti pravi na katerega se boš lahko naslonila -lp

Pozdravljeni.

Tako močna čustvena reakcija na njegovo vračanje k bivši (ob dejstvu, da vidva uradno nista bila par, čeprav sta bila skupaj 2 leti) je po vsej verjetnosti posledica tega, da je bil ranjen že vaš odnos s pomembno moško figuro v vašem življenju (praviloma je to oče). To kar se je zgodilo sedaj je aktiviralo prastaro bolečino.

Na nek način ste lahko hvaležni univerzumu, da se je zgodilo, kar se je zgodilo. Brez tega bi verjetno še naslednji 2 leti vztrajali v zvezi. Morda celo še vedno boste, če se ne postavite na svoje noge in začnete verjeti, da si zaslužite več.

Zaslužite si več!

Poiščite si pomoč. Ni je težko najti, težje je narediti prvi korak v smeri dela na sebi. Naredite ta korak! Sedaj.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Klasična zgodba – v poduk vsem ljubicam poročenih moških.
Zanima me, kakšen procent poročenih moških se dejansko loči in si ustvari družino z ljubico? Stavim, da gre za enomestno število…

Sicer je (moški) recept preprost.
Sestavine:
– dovolj naivna, navadno mlajša ženska
– veliko sladkih besed in “razumevanja”
– dodaš zgodbo o zgrešenem zakonu brez seksa in nerazumevajoči ženi
– povrh natrosiš zgodbo o “samo što nije” ločitvi.
– dobro premešaš (vemo kako…) in hladno (!) serviraš.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

A ti to iz izkušenj?

Ne, mal se hecam.
Resnica je čist drugačna. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Zaljubila si se zato cutis tako kot opisujes.Mogoce mu ne odgovarjas zaradi let pa tudi bivse se ne more kar tako skenslati.

New Report

Close