Najdi forum

Mi želi življenje, kaj povedati?!

Pred dvema letoma sem prepozno ugotovila, da nisem samo jaz sodelavcu všeč ampak je tudi on meni. Potem sva odšla vsak svojo pot s tako rekoč neporavnanimi računi, ker sem se otročje in neodraslo vedla.

Oba sva odšla na tuje in se občasno se slišiva glede profesionalnih zadev, čeprav priznam ga nisem še pozabila in čeprav je on dejansko na drugem koncu sveta. Jaz sem se vrnila domov in si skušam postavit življenje s človek do katerega ne čutim toliko kot do omenjenega. Ponovno sem se tudi zaposlila in sicer v drugem podjetju, kjer seveda ne poznam vseh sodelavcev. Priznam, da me je eden, ki mi občutno namenil pozornost kot omenjeni zgoraj spomnil na njega…. ampak samo to ignoriram zadeve in me ne zanima.

Nisem bila niti toliko, da bi se pozanimala o imenu, ker me ni zanimalo in jaz nimam z njim nobenega sodelovanja. Danes pa, ko se srečava na hodniku ga je nekdo poklical po imenu in to ime je isto kot od sodelavca na katerega me spominja.

Ali menite, da mi hoče življenja, kaj povedati….namreč prvo sem pomislila na to ali je res tako močno naključje, ker Anže ravno ni vsak drugi Slovenec.

Če misliš, da je znak, potem je.
Če misliš, da ni, potem ni.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ne vem mesane obcutke imam od tega, da sem nora in gre samo za nakljucje…ceprav po tihem upam, da je to znak.

Torej misliš, da je znak.
No, pa je dilema rešena. 🙂

Samo ne išči istega človeka v drugi lupini, da ne boš razočarana…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Zakaj si pa s tem moškim, s katerim trenutno si in si urejaš življenje z njim?

Namreč, o vsem drugem si več napisala – pa o tem in o onem moškem, njega pa tako bežno omenila, da mi da misliti, da si z njim samo zato, ker drugega – boljšega ni, sama pa ravno nočeš/ne moreš biti.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]For it was not into my ear you whispered, but into my heart. It was not my lips you kissed, but my soul. (Judy Garland)[/i]

Tip s katerim si “urejaš” življenje bo krepko plačal to tvoje iskanje znaka. In vsi kasneje tudi.
Nališpaj se in pojdi med ljudi. Nastavlati se sodelavcem in sošolcem ni prav zelo raznoliko. Če ne boš preveč izbirčna boš že ugotovila med katere ljudi spadaš.

Kolesa časa ne moreš zavrteti nazaj in poravnavat račune, ki so zaključeni. Iskati v drugih lastnosti, ki so te prevzele pri nekom, je utopija. Bolj, kot to, se je za vprašati: ko ti je nekdo dosegljiv in kaže interes, ga ignoriraš. Ko se odmakne, se v mislih ukvarjaš z njim v verjetju, da boš zamudila priliko, ki je že mimo.

Zakaj?

Meni tvoje branje pove samo, da si neresna. Totalno neresna do svojega sedanjega partnerja in da imaš mogoče preveliko tremo, da bi poskusila ustvariti nekaj z nekom, ki ti je všeč. To je sporočilo življenja. 🙂


Ključno vprašanje tukaj, bi rekel, da je KDO ji je povedal, da je bila (bojda) ona temu sodelavcu tudi simpatična. Če si je sama razvozljala vse znake iz tega poznanstva naknadno, ko njega že ni bilo več v bližini… – prav. Če ji je pa katera “sodelavka” namignila, bi se pa lahko že vprašal o namerah (le-te). Ker to je dobra finta, da človeka vržeš s tira, da pri njem ustvariš neko potrebo, čeprav je možno, da so bili znaki zgolj popolnoma platonski (iz druge strani). Samo tisti, ki dnevno gledajo mehiške/hrvaške/španske/slovenske (?)/ nadaljevanke-limonade in nimajo kaj za početi v življenju kot delati spletke (tako kot tiste umetno ustvarjene iz TV-ja), ker so ali zdolgočasnjeni, zamorjeni, itn. bodo tudi kaj takega naredili.


Pa saj tudi, če bi imela kaj z onim…
https://i.redd.it/v4eofnn53mry.png
It’s called hypergamy. Je pa res vprašanje ali je toliko na mestu, da bi sedanjemu fantu priznala, da sanjari o nekom drugem (kar je varanje v osnovi). Gre se za status (da reče, da ima nekoga). Problem je tudi, ker ima (še, očitno) stike s tem človekom. Tako ogenj tli.

Življenje ti sporoča, da bo mimo tebe prišlo še veliko Anžetov, na tebi pa je, ali si boš lahko ustvarila odnos z moškim tako stabilen z enim Anžetom, da te drugi ne bodo zmedli. To ti sporoča.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vsi so to videli…potrdil pa je njegov najboljši prijatelj.
Ampak Marko tvoj komentar je na mestu in se podpišem pod njega!!!

Naša podzavest je vedno močnejša od naše zavesti, vendar deluje po preprostem sistemu vzorcev. Če srečujete določene tipe moških (ime je ali pa ni pomembno) s katerimi ne morete razviti globljega ljubezenskega in seksualnega odnosa potem je to vzorec. Pogosto je vzorec povezan z vzorci iz primarne družine, ki se fiksirajo v naši podzavesti in jih zato na nek način ponavljamo.

V kolikor vas bo to resno omejevalo v vašem življenju vam priporočam, da poiščete pomoč psihoterapevta.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close