Najdi forum

Pozdravljeni,
sem mlada punca ki se je že precej umirila. Stara sem 22let, Delam, opravljam dela doma in to je moj vsakdan. Fant je star 29let, bi še žural, zganjal neumnosti… pravi da mu paše umirjen/penzionistično življenje a potem nebi hodil s prijatelji žurat,… Počutim se da si me ne zasluži. Rada ga imam a … Vse najine zabave se končajo najkasneje ob 20h, če je že dlje se poberem in ga pustim samega, meni žal to ni užitek biti zunaj piti, zapravljati denar.
A ne vem kam to pelje… vedno huje je.. Ne vem kako naprej.


Torej kakšna si bila pa ti potem pred… (tvojim) “penzionerskim” stanom ? Podobna današnjemu (trenutnemu) fantu ?


Ja imaš prav – je oksimoronski.
Lahko da ima tudi samo drugačne definicije glede “umirjenega/penzionističnega življenja”. Jaz mislim, da išče izhod(e) (iz te zveze). Saj ne pravim sedaj, da mora tip, odkar stopi v zvezo, zmeraj biti “na voljo in na dosegu” oz. doma, pa vendar.


Ko sta se spoznala, je bil že prej takšen ali je “kar naenkrat” postal nek “party animal” ? Lahko, da, odvisno sedaj koliko časa sta že skupaj oz. “na koruzi”, so se tebi pač rožnata očala malce razbila (beri popustila zaljubljenost), sedaj pa so ti njegovi “vedenjski spodrsljaji” postali malce bolj moteči.


Saj pravim… kakšen je bil prej ? Če je bil že prej takšen, potem si točno vedela v kaj se spuščaš.
Lahko ga seveda pustiš, lahko mu pa pomagaš, ker se mi pač zdi, da ima neke težave in se ne zna z njimi soočiti, zato pa išče uteho v “partying like it’s no tomorrow”.

Pozdravljeni.

Iz prispevka je mogoče razbrati, da oba izhajata iz različnih vzgojnih vzorcev, kar pomeni, da imata različne vrednote in prepričanja glede partnerskega življenja ter življenja na sploh. Možno je tudi, da izhajata iz enakih vzgojnih vzorcev, ki se sedaj kažejo pri vsakemu diametralno nasprotno.

Za vajino partnersko zvezo bi bilo zelo super, če bi skušala najti skupne aktivnosti, kjer bi se lahko počutila dobro oba. Pomembno je, da združita vajina podzavestna svetova, in se povežeta, sicer bosta dolgoročno imela v partnerski zvezi velike težave. Lahko tudi sprejmeta kompromis, vi en vikend žurate z njim, on drugi vikend ostane doma z vami. Mislim, da bi bilo to tako za vas kot za njega zelo v redu.

Včasih so razlike v vrednotah in navadah med partnerji zelo velike, tako velike, da partnerstvo ni mogoče.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close