Najdi forum

Ko se ukvarjaš već z ljubimcem kot pa z možem

En pozdravček vsem . To kar bom napisala vam bo najbrž redkost pri teh branjih raznih težav. Doma imam moža več let pa že tudi ljubimca . Namesto,da bi se ukvarjala z možem ,družinskimi težavami in reševanju problemov se nenehno ukvarjam s svojim ljubimcem kot da bi bil ta moj mož.Namenjam mu veliko pozornosti skratka tiste pozornosti ki bi jo morala svojemu možu v zakonu,ampak ker ga ne ljubim več mu tega nisem sposobna nuditi. Več mi je do ljubimca kot do moža . Čeprav se z ljubimcem toliko ukvarjam se mi vseeno zdi ,da ga želim zgolj spremeniti bolj kot pa sprejeti. Ampak ne me sedaj narobe razumeti saj niti sama ne vem čemu to počnem in zakaj? Najrajši bi pobegnila od obeh saj niti ne vem ali sploh gre za pravo ljubezen ali kakšno odvisnost ali kaj ? Moja ljubezen do tega človeka izgleda tako,kot da bi mu bila predana žena in bi nekak hotela raj z njim ,ki ga pa ne morem ustvariti saj me dajejo slaba vest pred družinskimi člani in okolico.Tudi ljubimec ima nekaj napak ki me motijo in sama imam nekaj napak ki mene osebno zelo motijo.Skratka tukaj gre po moje za nek napačni vzorec nenehnega ponavljanja nečesa kar ne morem povsem sprejeti rada pa bi ,da bi se nekdo obnašal tako da bi bilo meni ušeč. Tisto kar ima mož bi žele da ima tudi ljubimec,in tisto kar ima ljubimec bi želela da imel nekaj tega tudi mož .Mislite da sploh gre za kakšno ljubezen ali neko nezavedno iskanje nečesa? Pa hvala za odgovor.

Kaj pomeni beseda “ukvarjati”?
Je to zgolj čas? Ali nemara kaj drugega?

Glede “sestavljanja” moža in ljubimca v eno osebo.. je pa že znan Hi-Fi rezultat.. če primerjaš en par zvočnikov z drugim, ugotoviš, da najboljši rezultat dajejo vsi skupaj.
Pa tudi moški bi od one igralke pobrali boke, od druge prsi, od tretje noge, četrte ritnice itd.
Ja, moški so bolj preprosti..

De omnibus disputandum..

ti povem iz lastnih iskušenj ?

nene…..sploh ne gre za iskanje , ne za ponavljanja vzorcev, ne za spreminjane moškega..

kadar ženska ozavesti svojo dvojno življenje in če po poti svojega iskanja se ni ločila ali degradirala – živi pač naprej na skrivno odnos z ljubimcem v iluziji, v lastni pravljici 🙂

jaz naprimer se zavedam, da ne morem spremeniti ne moža in ne ljubimca – tako pač doma živim realen odnos zakoncev, katerih dveh spolnost je po več desetletjih zamrla in ki sta se po tiho sporazumela, da skupaj še naprej skrbita za familijo v odprti zvezi 🙂

moj odnos z ljubimcem pa je kot med pepelko in kraljevičem, ki jo rešuje teškega vsakdana:)

amen 🙂

p.s. kraljevič ima sicer teško nalogo, da leta in leta ostaja moj kraljevič – za kar sem mu po lastnih močeh hvaležna 🙂 kajti sam se je odločil za to vlogo, ker tudi on ni želel razdreti družine…

nova
Uredništvo priporoča

Začni se ukvarjat sama s sabo. Bo najbolje…

gobica mala

ženska, ki je poklicno uspešna…..in je mati….žena….ljubica….
in ji špila v službi, je uspešna in tik pred penzijo….
in so ji njeni otroci že skoraj pri svojem kruhu…
in se skupaj z možem bori za preživetje vsak dan familije še naprej :)- v sporazumnih dogovorih z možem o odprti zvezi, ki naj na nikogar v okviru familije ne vpliva 🙂 ( će pa se kateri od partnerjev odloči za ločitev, pa se je potrebno sporazumno dogovoriti:)…)

kaj za vraga še naj sama zase naredi takšna ženska ?
ker-k telovadbi in jogi že hodi celo življenje, pa vse planine je že prehodila, in pol sveta prepotovala..
in ja – je sicer kljub familiji in vsem vlogam skoraj samozadostna
ampak – manjka pa še ji zmerom kraljevič 🙂

ker življenje je samo eno – in za pravljice je vredno po vseh vsakodnevnih naporih, po vseh vlogah- v trenutkih pozabe živeti 🙂

karkoli mi boste odpisovali-strokovnjaki ali laiki , nima smisla:)

jaz zase že vem…:)

vse dobro vsem !

lp



mojemnenje:)

ojla vsem 🙂

ker si pišete med moškimi – vam jaz napišem mojo iskušnjo ?

varalica sem kot tvoja žena – jaz že 11 let v zakonu ki traja 25 let…

če me tudi mož vara-ne vem in nočem vedet in me ne zanima, ok?

dokler nama življenje teče tako kot nama je do sedaj-sem zadovoljna in mirna

trije otroci so nama zrastli v vredu osebe – vsi diplomirani, imajo svoje službe in radi se vračajo k nama domov ob vikendih ter praznikih

najini starši – z vsemi se obadva ukvarjava vsak po svoje in s skupnimi močmi…

vnuki? imava dva vnukeca – obadva sva vredu nonota…

in midva med seboj?
sva dobra prijatelja – eden drugemu v oporo v vsem v čemer pač eden drugega potrebujeva in iščeva…

najina spolnost ?
še zmerom se občasno, odvisno od sprotnih situacij tudi strastno spolno zadovoljiva – vsak dan sproti pa zaspiva objeta

ti, ki se boriš v tem obdobju za tvoj zakon, družino, za tvojo ženo ?….darwin….in vsi ostali moški na tem forumu :
bog vam daj pamet, zrelost in uvid

življenje ni pravljica …

živeti realnost pa je lepo in sproti osrečujoče 🙂 sploh, če se ne razdira in če se sproti prilagaja življenskim preiskušnjam…

na koncu pa nas itak čaka vsakega le ena lopata zemlje na tazadnjo

lp

Kakšna lažnjiva in patološka življenja eni živite…

ojla

se pripravljam za jutrišnji delovni dan in sem mimogrede še sem pokukala- ti pa res ležim “na želodcu ” , da si me med vsemi forumaši, takšnimi ter drugačnimi izpovedmi poiskal-a in me citiral? 🙂 ( le zakaj sem vedela, da bo tako ? 🙂 )

in smilim se ti oziroma me obsojaš – ker bi naj bilo moje življenje
lažnivo in patološko?:)
zakaj le?
očitno te takšna življenja kot je moje zelo motijo, oziroma niso ravno po tvoji formuli, da se ob njih spotikaš?:)

če si doma v stroki – se vseeno vprašaj zakaj te ravno moje življenje tako moti? 🙂

ker jaz sama se prav nič ne počutim lažnivka in še manj se pa počutim patološka – če do sedaj nisem hodila k zdravnikom pomeni, da nisem čutila po tem nobene potrebe? 🙂

naj se hodijo zdravit telesno in psihično:) tisti, ki to potrebujejo zato, da lahko preživijo – ter pač naj živijo svoje življenje naprej v čisti, nepatološki resnici 🙂

jaz nobenega ne sodim, vsak naj živi kot zmore in zna in naj bo srečen 🙂

lp

Zadeva je dokaj preprosta za razložit si zakaj to počneš. Drugih ne sprejemaš, ker sebe ne sprejmeš. Kakorkoli klišejsko se že sliši. Drugi v tebi sprožajo določena občutja, ki jih pri sebi ne maraš, ne moreš sprejeti, posledično sovražiš te ljudi oziroma pri njih nekaj pogrešaš, kar ti daje občutek, da jih ne ljubiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Točno za to gre, vsak naj živi kot zmore. Zato se “za kozlat” in ostali spotikamo ob ljubimce, varanje itd. Pač partnerju povej, da imaš ljubimca, da se bo lahko odločil ali mu to sede ali ne. Vsak ima pravico vedet.

Sicer ima pa tvoj partner verjetno več kot dovolj signalov, da nekaj ni ok, in pač na njih ne reagira, tako da volk sit in koza cela, ali kako…


Naše čustvovanje in vedenje se napaja iz podzavesti. Vendar pa skrivnost odnos vedno uniči in ga nikoli dolgoročno ne izboljša. Skrivnost prav tako zahteva veliko psihofizične energije.

Kot ste napisali, moža ne ljubite, zato se je izmenjava energije med vama ustavila in delujeta bolj na nivoju znancev. Verjetno vsake toliko poskrbite za njegovo ejakulacijo. Kako se počutite pri seksualnem aktu z možem? Se vam seksualnost z možem upira, ali se lahko vsaj deloma predate, ali morda celo uživate podžgani z adrenalinom skrivne zveze?

Mislim, da je v ozadju nerazrešen elektrin kompleks (to je podobno kot nerazrešen ojdipov kompleks pri moškemu), ki izhaja iz odnosa hčerka – oče – mama. Možen bi bil še en vzorec, ki sem ga opazil pri nekaterih mojih klientkah. In sicer vezan na neizpolnjene potrebe v zgodnjem otroštvu (3 mesece – 1,5 leta), ki rezultirajo v obliki močne submisivnosti v odrasli dobi.

V kolikor bi želeli delati na teh vzorcih ste vabljeni, da me kontaktirate osebno.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

… s sestavljenim imenom; ena takšna 🙂 Gobica mala za gobico malo 🙂 se nimaš več komu pohvalit? za kozlat za kozlat:) itd.

ojla

ojla vsem 🙂

ti je dolgčas ves dan ali dva, od zjutraj do treh zjutraj ? ko si naslednjič izmišljuješ zgodbice in trolaš , poskusi od odgovora do odgovora uporabiti vsaj drug stil pisanja velikih začetnic , vejic 🙂 vidi se iz satelita gromozanska “velikost” tvojega IQ-ja 🙂 ja 🙂

bog ti daj pamet, zrelost in še uvid gratis 🙂

amen 🙂

lp

ojlaaa 🙂

če bi spreminjala stil pisanja in pisala v resnici glede na moj inteligenčni kvocient – s čim pa bi se potem ti ukvarjal / a? 🙂

tako ves razrajcan poklicno ( ali pa zgolj iz dolgega časa tudi ti ? 🙂 ) iščeš vse moje skropucano zlagane zgodbice in se pri tem zadevaš – a ti ni lepo ? 🙂

bodi vredu še naprej:)

in – amen 🙂

Tudi če je bila na Marsu in ima doktorate z Oxforda, Cambridga in Harvarda, je očitno zanemarila svojo glavo ali če hočeš, dušo. Tukaj ti pa vsa svetovna potovanja, doktorati, otroci z doktorati in vilami, mož z 22-centimetrskim in ljubimec s 24-centimetrskim čisto nič ne pomagajo.

žarna, zdaj si pa padlaa na led 🙂
preberi se – in se poglej samo sebe v ogledalu slovenske faušarijee:)

p.s. tudi, če bi bilo vse res in bi res bila jaz takšna – pa kaj za vraga tebe in tebi podobne to taako strašno boli in moti ? v čem toraj pa je vaš problem ?!!!

🙂
lp

Na pred mano nanizane komentarje: nekateri pravljice prerastejo. Tisti, ki jih ne, bodo svoj manjko iskali tudi po tem, ko bodo o njem lahko le še govorili.

Zato je zgolj mešanje zraka kakršnakoli komunikacija.

Kaj točno naj bi zavidala tebi in tebi podobnim (ne vem, ali pišeš pod različnimi nicki ali vas je več takih v tej temi)?
Tole je forum. Na forumih debatiramo. Ne zato, ker nas nekaj moti, ampak ker nas neka tema zanima in imamo svoje mnenje o tem. Bo šlo ali je to preveč za nekoga z dr. nazivom?
In poglej kdaj za božjo voljo tudi sama vase, ne samo svojega perja iz riti.

žarna, žarna…
toraj v resnici na tem forumu debatirajte !

debatiirajteeee toraj, ne žalite, ne sodite, ne pametujte in ne vsiljujte vsakomur vašega načina življenja, vaših prepričanj !

in preden drugim, ki pač ne živijo po vaših predpisanih formulah in vzorcih – svetujete naj pogledajo sami v sebe , še vi samo sebe vprašajte kaj pa je z vami narobe ?

ker po mojem mnenju je z vami dooosti narobe – in bom še jaz na vaš način z vami zdaj malček podebatirala :

-zagrenjena ženska ste
-nesrečna sama v sebi
– in zelo zavistna oseba

pa ni potrebno biti doktor, da se te lastnosti razberejo iz vseh vaših komentarjev na različne teme tukaj na tem forumu ( čeprav jaaa, naj vas kar fejst žuli to, da sem 🙂 in to kljub tudi zlatemu perju na tazadnji 🙂 )

s tem zaključujem debato z vami – ker karkoli mi boste odgovorila, me vaše moraliziranje ne zanima več – se grem raje lepo imet v moj pravljični svet:) za kar ste pa vi še premalo sama v sebe pogledala, da bi lahko razumela, kako lepo je živeti v njem 🙂

lp



mojemnenje:)

ojla vsem 🙂

ker si pišete med moškimi – vam jaz napišem mojo iskušnjo ?

varalica sem kot tvoja žena – jaz že 11 let v zakonu ki traja 25 let…

če me tudi mož vara-ne vem in nočem vedet in me ne zanima, ok?

dokler nama življenje teče tako kot nama je do sedaj-sem zadovoljna in mirna

trije otroci so nama zrastli v vredu osebe – vsi diplomirani, imajo svoje službe in radi se vračajo k nama domov ob vikendih ter praznikih

najini starši – z vsemi se obadva ukvarjava vsak po svoje in s skupnimi močmi…

vnuki? imava dva vnukeca – obadva sva vredu nonota…

in midva med seboj?
sva dobra prijatelja – eden drugemu v oporo v vsem v čemer pač eden drugega potrebujeva in iščeva…

najina spolnost ?
še zmerom se občasno, odvisno od sprotnih situacij tudi strastno spolno zadovoljiva – vsak dan sproti pa zaspiva objeta

ti, ki se boriš v tem obdobju za tvoj zakon, družino, za tvojo ženo ?….darwin….in vsi ostali moški na tem forumu :
bog vam daj pamet, zrelost in uvid

življenje ni pravljica …

živeti realnost pa je lepo in sproti osrečujoče 🙂 sploh, če se ne razdira in če se sproti prilagaja življenskim preiskušnjam…

na koncu pa nas itak čaka vsakega le ena lopata zemlje na tazadnjo

lp[/quote]

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=168&t=11053678&p=11530172&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11530172

Spoznaj samega sebe!

To bi moralo biti osnovno vodilo vsakega posameznika, pa ne bi brali takšnih in drugačnih zgodb. Ampak pričakovati kaj takega, je kot bi pričakovali popoln svet, brez travm in problemov. 😉

Zdi pa se, da bi vsaj tisti, ki se odločajo za družino (torej otroke) morali toliko poznati samega sebe, da bi vedeli ali so sploh sposobni nekega daljše zaveze in lojalnosti družini – recimo dokler otroci niso sposobni samostojnega življenja. Teh cca 18 let… Žal se odraščanje otrok navadno najbolj poklopi z obdobjem burnega hormonskega dogajanja pri starših.
Če veš, da te v življenju premetavajo strasti (s čimer ni nič narobe) in veš, da bo takšno zavezo težko vzdržati…. hm… potem so še druge opcije.
Bolj korektne.

P.S.: tudi jaz nisem popoln in se trudim spoznati samega sebe.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close