Najdi forum

Zaljubljen kot da bi bilo prvic

Skratka… lep pozdrav vsem. Sem prvic na tem forumu.

Niti ne vem zakaj pisem to… verjetno vec ljudi vec vidi/ve.

Da se na kratko predstavim, zgolj za lazjo predstavo.
Sem moski na pragu 30ih let, zivim sam, sluzba za nedolocen cas v kateri uzivam, nadpovprecna placa. Rekreativen sportnik, z “normalnim” stevilom prijateljev.

Vse lepo in prav, dokler nisem tri leta nazaj spoznal zensko po mojem okusu. Lepa, malo mlajsa od mene, karakterno po mojem okusu… ce nebi zgledala kot zgleda in ce nebi bilo kemije ze od starta, bi lahko bila moja best prijateljica…

Edina pomankljivost… porocena in ima otroka. Vem… bere se kot tipicna, dolgotrajajoca afera ki ponavadi temeljijo na sexu… ampak ni… ljubim jo. Ze 3leta, odkar se poznava. In ona mene. Nonstop na telefonu, dopisovanje, milijon skupnih trenutkov, spominov.

Ko sedaj tole berem se sam sebi pocutim kot razvajena 12letnica, ki je prvic heartbroken…
ne zmorem si je izbiti iz glave. Nevem a to zato, ker je prepovedan sadez najslajsi sadez, ali pa je res moja… hja, sorodna dusa.

Seveda, kaksen mesec nazaj ji je dop..dilo t.i. dvojno zivljenje in me je odrezala iz svojega zivljenja, ne pise, ne klice.

Zeli znova vspostaviti zdrav odnos z mozem, ceprav tudi sama ve, da ne bo nikoli srecna z njim…

In jaz… v faking je.eni situaciji. Zaljubljen v zensko, ki verjamem, da me ljubi, ampak ob nepravem casu. Sem ravno v takih letih, da nisem najmlajsi, zelim se pocasi ustaliti, ampak… vsak del mene si še zmeraj zeli le nje…

Nevem kaj naj. Rekli boste, da mi kaj dosti ne ostane, da naj jo pozabim. Ne morem, preprosto ne zmorem. Verjemite, v 30ih letih se je nabralo nekaj resnih in manj resnih zvez,poznanstev… niti ne izgledam slabo. Samo tolk, da ne bo izgledalo, kot da sem neka pijavka…

Mah, sj ne vem☺.

Skratka… mnenja, tolazba,lhk me “naderete”,karkoli…

Vem da sem bil predolg… lep vecer vsem…

hja, po eni strani zakomplicirano, po drugi pa spet ne. Lahko poskusiš vztrajati in si jo pridobiti nazaj za lepe trenutke, kar bi ti seveda ustrezalo, po drugi strani pa razmišljaj realno. Če se je odločila, da bo obdržala družino, to spoštuj. Včasih so rekli tako…če jo imaš tako zelo rad in si želiš, da je srečna, potem jo pusti tam, KJER je srečna. V tvojem primeru se je odločila za družino, zato to spoštuj. Po drugi strani pa reala pomeni to, da ji boš dal svoja najlepša leta, greš proti 40, kar pomeni zadnji vlak da se ustališ, se pravi da ustvariš družino. Furaš neki let še tak lajf kot si ga sedaj, pa ti bo vlak odpeljal!! Potem boš pa res ostal sam. Realaaa, razmišljaj realno.

jejhata…. za zjokat.

Gospa si je najbrž zaželela malce popestritve, pozornosti in zabave. Nekaj časa je trajalo, no vsega se enkrat naveličaš… Ne skrbi, kmalu si bo našla novo popestritev 😉
In kaj bi pa ti rad? Si ustvaril družino z žensko, ki z lahkoto in diskretno možu natika rogove? Zakaj misliš, da se to ne bi zgodilo tudi tebi? Aja, zato ker je “sorodna duša”. Nič kaj pohvalno zate… sorodna duša, mislim.
Bodi srečen, da te je odrezala in da nisi nadomestni očka tujemu otroku in partner ženski z vprašljivimi moralnimi kvalitetami…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Ona je srecna ob svojem otroku… in je super mama. In mi je glede marsicesa odprla oči… nikoli prej nisem razmisljal o takih stvareh, ob njej pa… sem se pocutil varno , tudi ko je debata nanesla na druzino. In nje otrok, tudi v mojih oceh, nikoli ni prestavljal kamen spotike…
Ni pa srecna ob svojem mozu. Ker ga ne ljubi. Razumem jo, lazje je ostati tam kjer je. Lazje vsaj na kratki rok. In verjamem da bi bilo potrebno ogromno energije z njene strani in poguma, da bi karkoli spremenila/zakljucila v njunem odnosu. In problem je, ker ni nic zaj.bla, ne morem biti niti malo jezen nanjo…

Zato je ne morem kar tako spustiti, ker vem da nebi bila / ne bo srecna z njim… in nevem kdaj nehati pisati (subtilni smsi za lahko noc ipd. Torej brez nadlegovanja), da ne bo izpadlo
Kot da mi je vseeno. Nocem pa tudi vrsit nekega pritiska, ker vem, da rabi mir in ne “bombardiranja” še z moje strani..

Res je, tako simpl, pa tako tezko…

In, ja reala… kakor sem drugace realist, preracunljiv, ziheras, sem pa v odnosih 100%strastnez.

Aja,pa ne me strasit, ni še proti 40im, sem par mesecev cez 30šele. Malo samotolazbe☺

Aham 30 je ze predno spoznas pravo zensko bos 32 da se veza utrdi bos 34 in takrat postudiras da ni prava. Isces drugo vezo…pa bos hitro 37 in ocka pri 40. Verjem leta se hitro vrtijo.

Miles… isto bi jaz napisal komu, ko bi prebral tak post, kot sem ga jaz napisal. Tako da te razumem. Ampak, verjemi, ni tako. Ne gre se za diskretno natikanje rogov, zabavo, avanturo. Ogromno je naredila zame, kar ji nebi bilo treba. In preprosto verjamem, da sva se srecala ob nepravem casu… nevem, klinac je to vse skupaj.

Sicer pa, ja, bom probal tudi iz tvojega odgovora izluscit kaj, kar mi bo pomagalo…

Hvala za iskreno brco v rit☺

Kaj je s tabo človek? Skrbi me zate…

1. “Ona je super mama” – a se ne zavedaš kakšne traparije govoriš? Ona NI super mama – daleč od tega. Bi imel tako “super mamo” za svoje otroke? No vidiš, o tem govorim…

2. “Ob njej se počutim varno” – še ena traparija… se sploh zavedaš kaj klobasaš? Res si hujši kot 12 letnica. Ob taki ženski je varnost zadnja stvar na katero lahko računaš…

3. “Debata o družini” – človek božji, ona ni človek, s katerim bi lahko debatiral o družini. Razen, če želiš šnelkurs kako družino razdreti.

Spravi se k sebi!

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ni problem. Te pa 1000 %razumem. Ne samo 100

Ok,hvala za mnenje… kot receno, jaz bi isto odreagiral ce bi, tako kot si ti, prebral neko tako izkusnjo…

Miles, Ok,hvala za mnenje… kot receno, jaz bi isto odreagiral ce bi, tako kot si ti, prebral neko tako izkusnjo…[/quote]

Thanks. Upam da se bom kdaj, vkratkem, uspel samo smejati tej svoji izkusnji

Če bi imel 16, bi ti bilo oproščeno, ampak 30…
Če boš taka naivčina te bodo babe živega požrle, sploh take poročene “sorodne duše”…
To so Navy Seals v petkah… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Thanks. Upam da se bom kdaj, vkratkem, uspel samo smejati tej svoji izkusnji[/quote]

V kratkem ziher ne bo ker te stvari bolijo predolgo. Ce bos trezno razmisljal pa bo prej…

[code][/code]

Hvala za opozorilo. Tudi ce to ne velja za to doticno osebo, pa za marsikatero drugo zagotovo velja☺

Thanks. Upam da se bom kdaj, vkratkem, uspel samo smejati tej svoji izkusnji[/quote]

V kratkem ziher ne bo ker te stvari bolijo predolgo. Ce bos trezno razmisljal pa bo prej…[/quote]

V ljubezni trezno razmisljat?☺ ampak, ja, imas prav… nismo stari 17let in tudi bog je najprej sebi naredil brado,… sam kaj k je lazje napisat/recit, kakor pa narediti.

Mogoče ti bo ta izkušnja šola za drugič, da poročene in vezane pustiš točno tam, kjer jim je mesto in ne začenjaš nič intimnega z njimi. Morda pa tudi ne. Ene ne izuči nikoli in vržejo cel lajf stran za ene nedosegljive osebe, fantazije ter slikanje gradov v oblakih.

nekatere poročene so res kot čebelice: iz cveta na cvet.

Če je takšna, kot pišeš, ne bo razdrla gnezda svojemu otroku. Niti za ceno lastnega vegetiranja ob možu, kot formalno poročena. Naj se bere še tako neverjetno: v bratsko-sestrskih odnosih se lahko biva leta, brez lastnih skokov čez plot. Če nisi z nekom več intimen, če je umrlo, kar je bilo živega med dvema, ne boli duša, če drugi vara. Prizadet bi bil kvečjemu ego. Zaradi lastnih fantazij ne gre uničiti življenja tistim okoli tebe in vse razdreti zaradi namišljeno možne idile bivanja z nekom.

Medtem boš ti spoznal druge, primernejše ženske. V vsaki naslednji boš našel nekaj, česar ona preprosto nima, niti ni imela.

Če je takšna, kot pišeš, ne bo razdrla gnezda svojemu otroku. Niti za ceno lastnega vegetiranja ob možu, kot formalno poročena. Naj se bere še tako neverjetno: v bratsko-sestrskih odnosih se lahko biva leta, brez lastnih skokov čez plot. Če nisi z nekom več intimen, če je umrlo, kar je bilo živega med dvema, ne boli duša, če drugi vara. Prizadet bi bil kvečjemu ego. Zaradi lastnih fantazij ne gre uničiti življenja tistim okoli tebe in vse razdreti zaradi namišljeno možne idile bivanja z nekom.

Medtem boš ti spoznal druge, primernejše ženske. V vsaki naslednji boš našel nekaj, česar ona preprosto nima, niti ni imela.[/quote]

Tole je pa zelo dobro napisano in se strinjam s tem…

New Report

Close