Najdi forum

Zaljubljena ampak osamljena

Pozdravljeni,
s fantom sva skupaj 3 leta, živela sva že prej nekaj mesecev na svojem, v lepem stanovanju, zdaj pa sva se bolj zaradi njegove službe preselila v majhno sobo ki nama jo je dala firma. :/ Torej vsi cilji ki sva si jih zastavila so padli v vodo :(. Planirala sva družino, ki si res iz srca želim. Ne razumem zakaj mi je bil ¨iztrgan¨ edini cilj in edina želja v življenju. Ko se pogovarjava o tem je samo: ko bova imela stanovanje. 🙁 Tega pa očitno še dolgo ne bo 🙁 V službi mi je bolj mučenje kot pa veselje a pać druge izbire nimam. Ne dajo nama redne zaposlitve in ne moreva dobiti kredita za stanovanje. V 2 mesecih se mi zdi da sem spet bližje depresiji… Ne vidim smisla…. Samo vsak dan huje je. Služba je uničila edini cilj ki sem ga očitno imela samo jaz 🙁 Ne vem več kako naj se tolažim.. niti normalnega stanovanja nimam da bi počela kaj kar me veseli… Vse je postalo brezveze.

Res težko razumem, da se pritožuješ ob tem, da imata možnost živeti skupaj. Otroci pridejo in zrastejo ter grejo. Takrat bo še toliko pomembnejše, ali je ob tebi pravi človek.

Kot drugo: kaj je normalno, kako velika mora biti štalca, da vanjo pripelješ kravco, je relativno gledanje. Marsikdo se mora sprijazniti s skoromnim bivališčem in tudi taki se zmorejo imeti radi še v pozna leta.

Služba ti ni uničila edinega cilja, kot jadikuješ. Brez nje bi razmišljala o otroku?

Res težko razumem, da se pritožuješ ob tem, da imata možnost živeti skupaj. Otroci pridejo in zrastejo ter grejo. Takrat bo še toliko pomembnejše, ali je ob tebi pravi človek.

Kot drugo: kaj je normalno, kako velika mora biti štalca, da vanjo pripelješ kravco, je relativno gledanje. Marsikdo se mora sprijazniti s skoromnim bivališčem in tudi taki se zmorejo imeti radi še v pozna leta.

Služba ti ni uničila edinega cilja, kot jadikuješ. Brez nje bi razmišljala o otroku?

Otrok ni zdravilo, s katerim se rešuje osamljenost.

nova
Uredništvo priporoča

Ah, tu imam jaz 100€ na mesec samo on pa 1000€… torej le zaradi katere službe sva se preselila v staro ogabno sobo. Niti normalno tople vode ni, ko se sosed po*iva vsi slišimo,… Isto kot če je nimam.. skupaj imava 1100€a to nama tašča vsame brez milosti 300€ + stroški ki si jih delijo za stanovanje, moja šola… ah.. brezveze. Če bi ostala v stanovanju bi pač na žalost prenašala taščo a bi oba imela dober šiht…
Pač nisem navajena živeti v sobi ki je vse nagužvano, ki se skoraj niti obrnit ne moreš, ne moreš niti kuhat, če očistiš vse je čez minuto spet vse polno prahu.. :/ sej spremenilo se ne bo nič ampak ni mi zabavno.. pustila bi vse in šla.

Pusti vse in pojdi. Ne samo govorit.

Se mi zdi, da si tako zelo zagledana v ta tvoj edini cilj (otrok), da niti okoli sebe nič ne vidiš. Si sploh s pravim partnerjem skupaj ali pač s kar enim samo, da bo ti pomagal cilj doseči?

Pozdravljeni.

Pomagajte mi razjasniti to glede stanovanja in tega, da vam tašča vzame 300€ in dodatno še denar za stroške. Ali je ona vzela kakšen kredit za vaju? Ne razumem zakaj plačujeta njene stroške, če živita v stanovanju od podjetja? Ali sem to narobe razumel?

Prav tako ne razumem tega, da zaslužite 100€ na mesec. To verjetno pomeni, da delate preko študentskega servisa ali zelo skrajšan delovni čas.

Pravite, da hodite tudi v šolo. Vse skupaj mi da vedeti, da sta še precej mlada. Ali pač ne? Koliko sta stara?

Zelo je lepo, da imate načrt imeti otroka. In glede na to so razumljive tudi vaše frustracije glede denarja in stanovanja, ki ga imate sedaj. Ko ženska razmišlja o otroku razmišlja tudi o finančni varnosti in gnezdu. In če to, kar imata sedaj ni primerno, potem skupaj napnita sile, da sedanjo realnost spremenita na bolje.

Menim, da je zelo dobro, da bosta sedaj nekaj let živela stran od vaših in njegovih staršev. Na takšen način bosta primorana sama prevzeti odgovornost za vse, od logistike, denarja in odnosa. Dokler nimate otrok, se da preživeti tudi v majhnem stanovanju ali sobi. Moj predlog je, da skušate projekt otrok odložiti za določen čas, recimo za 2-3 leta, do takrat pa se posvetite kreativnim projektom, dokončanju šole, iskanju kvalitetne zaposlitve, stanovanja …

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Provokacija. Nihče ni več zaljubljen po treh in več letih. In v nadaljevanju; od kje se je nenadoma v stanovanju, ki ga je dala firma vama, vzela tašča, ki pobere 300 evrov + denar za stroške…? 🙂

IQ, IQ ti manjka, TROL.

New Report

Close