Najdi forum

na pomoč – hčer je prostitutka

Kaj naj naredim? živimo v veliki in dobro opremljeni hiši, z možem imava dobre službe in dovolj denarja ter tri otroke. Prva dva sta odrasla, prav tako zelo uspešna, premožna in imata čudovite družine. Najmlajša hčer, ki je stara 28 let pa živi doma, ne silimo jo v delo, saj jo lahko vzdržujemo in ji privoščimo vse kar si poželi. Pred nedavnim pa je na družinskem kosilu povedala, da že dolgo opravlja delo prostituke, ki ji je v zabavo, saj denarja sploh ne potrebuje in ga raje razdeli med tiste, ki ga bolj potrebujejo. Rekla je uživa v spolnih odnosih z neznaci ter, da ji je to hobi. To me je kot mater globoko prizadelo, saj sedaj trpi tudi družinski ogled. Kako naj ji pomagam? kaj naj naredim? Prosim za kakršenkoli nasvet.

Sicer nisem noben strokovnjak, imam pa nekaj življenske fakultete že narejene, poleg tega me zanima psihologija človeka-zakaj se tako obnaša, kakor se.

Povsem verjamem, da je to za vas velik šok. Ste se s hčerko, ko je bila mlajša, pogovarjali o spolnosti? Imate tudi sicer sproščen odnos? Če vam je razkrila nekaj takega, vam najbrž že zaupa ali pa-upam-samo pravocira in čaka vašo reakcijo.

Če se malo postavim v vašo kožo: Vaša hčer je že dolgo polnoletna oseba in za svoja dejanja nosi tudi svojo odgovornost. Mogoče pa je v ozadju kakšna čustvena stiska? So te teme pri vas tabu tema? Na vašem mestu bi malo počakal, da mine prvi šok, potem pa trezen razmislek, kako naprej.

Z lahkoto lahko hčeri rečete, da se z njenim “delom” ne strinjata in da želita, da zapusti varni družinski pristan. Mogoče jo bo pa malo prizemljilo. In se bo mogoče bolj odprla.

Vsi radi uživamo v spolnih odnosih, to je človeško. Nek zrel in odgovoren človek pa mora sam vedeti, kje je meja. Danes pa so itak časi, ko naj bi bilo kar vse sprejemljivo in ok. Pa ni, vsaj na dolgi rok ne.

Mogoče iz pisanja izgleda, kakor da sem že v letih. Razlika med vašo hčerjo in mano so le štiri leta,

Pa naj vas za družinski ugled ne skrbi preveč, na koncu smo še vsi videli, da je bilo to še najmanj pomembno-kar si mislijo drugi, namreč.

Srečno, K.

Provokacija. Pisanje NE ustreza nekomu ‘super premožnemu in z dobro službo,’ ker je preveč napak in tudi slogovno je katastrofa. Imaš dopust, pa ti je dolgčas?

nova
Uredništvo priporoča

Ja, provokacija. In skrbi jo družinski OGLED, hahahaha


Pozdravljeni.

Otrok mora skozi odraščanje doživeti večje število frustracij, da zna kot odrasel sebi postaviti meje. Skozi vzgojo se tudi integrira t.i. NADJAZ, ki govori kaj je prav in kaj ne. Kaj lahko naredite pri njenih 28 letih? Menim, da je njeno vedenje na nek način klic na pomoč v smislu: “kaj še moram narediti, da mi bosta postavila mejo”. Očitno je njen moralni kompas tako zmeden, da v prodajanju svojega telesa vidi celo dobro delo.

Načeloma lahko pri 28 letih dela s svojim telesom karkoli želi, vendar ona živi v stilu razvajene najstnice in ne odrasle ter odgovorne ženske, zato se je do nje potrebno tudi obnašati kot da je 18 letna najstnica, ki potrebuje mejo in frustracije. Priporočam vam tudi, da sebi in njej poiščete strokovno pomoč. V kolikor želite več informacij mi lahko pošljete privat e-pošto.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Maximum troll mode engaged!

A ti resno misliš, da kdo verjame temu kar si napisal/a. Ker to mi deluje kot neka cheap zgodba iz neke slabe drame. Najdi si raje življenje in ne piši neumnosti po forumih.

pri 28 letih živi z vama,ma kaj še tam so vrata,znajdi se…ta je vse kar lahko še narediš
bi morala 10 let prej začeti bolj počasi-dobi si službo,stanovanje…

Zakaj bi ji pomagala? Saj te ni prosila za pomoč, nasvet, rekla je, da ji je to v veselje. Ok, možno je, da ne govori resnice, vendar tega ne omenjaš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close