Najdi forum

Mene zanima kje na veselici se lahko dobim dekle za ples .
Vendar hodim po veselicah vidim kakšne lepe punce ki se uzirajo za fantinom .
Pa mislim pristopiti k njej je malo že pijana zato nevem kako takrat povabiti ki je v rozcah .
Gotovo je dekle nezna ali bi se hotela z menoj poljubljati ki malo pijana srdi po alkoholu .

Spoštovani g. Jože.

Če sem vas razumel pravilno, želite vedeti, kako na veselici pristopit do punce, ki je že pijana in se ozira za fanti. Malo sem presenečen, da to sprašujete, glede na to, da pogosto vi sami svetujete drugim kako in kaj v ljubezenskih težavah.

Jaz bi vam glede vašega vprašanja svetoval takole.

Predno naredite karkoli, je pomembno, da se sprostite in se v pogovoru s prijatelji kar se da veliko smejite. Skozi smeh bodo vaše telo preplavili endorfini, kar vas bo naredilo bolj spolno privlačnega. Predno greste do punce jo skušajte krajši čas diskretno opazovati in deloma zrcaliti njeno telesno govorico. Na ta način bosta preko zrcalnih nevronov vzpostavila povezavo. Ona bo to zagotovo začutila in vam bo vrnila pogled. V kolikor ji boste všeč, vas bo pogledala večkrat in se vam verjetno tudi nasmehnila, verjetno pa bo spremenila tudi telesno govorico. Od tu naprej morate samo pogumno stopiti do nje. Na veselici se pleše, tako, da jo lahko povabite na ples (če se znate vsaj približno dobro premikati v ritmu). Poskrbite, da boste primerno oblečeni, z očiščenimi čevlji, urejenimi nohti, počesano in šik frizuro, brez neprijetnega vonja iz ust, pazduhe in ostalih delov telesa.

V kolikor ji ne boste všeč, jo lahko skušajte prepričati s svojo vztrajnostjo. Moški, ki niso všečni na prvi pogled, morajo uporabiti strategijo vztrajnosti. Seveda pa to pomeni taktno vztrajni in ne agresivni. Bistvo je v sproščenosti, humorju in vaši sposobnosti, da to punco v dveh minutah nasmejite. Če ste v tem dobri, ji lahko rečete skoraj karkoli. V kolikor nimate smisla za humor, pazite na besede in vedenje. Vaš način pisanja je zelo specifičen, človek se mora precej potruditi, da ga razume. Vidi se, da imate dober namen, vendar pa je na veselici potreben tudi prvi vtis. Dobro naštudirajte stavke, ki jih boste govorili. Vprašajte kakšno od svojih prijateljic, znank ali sorodnic, naj vam poda svoje mnenje glede vašega pristopa in besed, ki jih govorite.

Naučiti pa se morate prepoznati tudi, kdaj NE res pomeni NE.

Zavedajte se, da so punce različne. Če punca gleda za fanti, še ne pomeni, da želi z njimi tudi imeti opravka. Sicer osebno ne vidim smisla ozirati se za pijanimi osebami, ampak če že, potem vam bo vsekakor lažje, če boste tudi vi malo okajeni. Zavedajte se, da alkohol otopi kontrole in v nas prebudi junaka ali pa bedaka. In vsekakor v primeru alkohola ne vozite ne avtomobila, ne motorja in ne kolesa.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Eh, Boštjan, Boštjan. Zdaj bi pa že lahko prepoznal provokatorja in nakladača!


Tisto kar vemo 100% je kako njegova besedila vplivajo na nas. Ne vemo pa kakšna je ta oseba za masko, s katero se predstavlja na med.over.netu. Tako intuitivno bi rekel, da je za to masko oseba, ki ne zmore najti stika z realnostjo, verjetno precej osamljena, in glede na njegove prispevke o ljubezni, na tem področju travmatično zaznamovana.

Njegove prispevke, ki res padejo izven koncepta teme bomo brisali, ker so res moteči, sicer pa sem se odločil, da mu bom skušal pomagati, če bo pokazal interes za to (verjetno bo vprašanje zastavil pod kakšnim drugim imenom).

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor


Tisto kar vemo 100% je kako njegova besedila vplivajo na nas. Ne vemo pa kakšna je ta oseba za masko, s katero se predstavlja na med.over.netu. Tako intuitivno bi rekel, da je za to masko oseba, ki ne zmore najti stika z realnostjo, verjetno precej osamljena, in glede na njegove prispevke o ljubezni, na tem področju travmatično zaznamovana.

Njegove prispevke, ki res padejo izven koncepta teme bomo brisali, ker so res moteči, sicer pa sem se odločil, da mu bom skušal pomagati, če bo pokazal interes za to (verjetno bo vprašanje zastavil pod kakšnim drugim imenom).[/quote]
Zdaj pa gruntam, ali se delaš, ali ga nisi pogruntal? Tip je brihten 100 na uro, čeprav bi se rad predstavil kot eno zabito bitje z IQ-jem mrzle vode, ki je najde bejbe. Skratka Gozdni Joža.
Brisati njegova “pesnjenja” se mi zdi popolnoma nepotrebno. Sam se kar malce zabavam, ko ga berem, čeprav ni skoraj nikoli v kontekstu.
Ampak tudi to je le moje videnje človeka, ki živi za gasilske veselice, ples in poljubljanje.


🙂 Bomo videli. Vseeno pa se prispevki, ki so čisto izven konteksta brišejo. Takšen je kriterij za vse – tudi za njega.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Jah, pa pobriši, se mu bomo režali na drugih straneh, kjer modiji razumejo.

Na veselici se vsaka samska dekle malo napje da je bolje korajzna .
Vendar če jo kakšni fant hoče stiskati ki je vorenk pijan se potem dekle malo boji .
Če ima punca kakšno krilo potem jo kakšni fant na plesu začenja slatati za rit .

A ni s tem Jožkom neki baje narobe? Psihično? Da dejansko ne razume in zato piše izven konteksta? Da je baje neke vrste invalid? Ali to dela zanalašč? Je pa vse ves čas eno in isto. Punce na veselicah. Enkrat je celo pisal o tem kako se otroci v nižjih razredih OŠ (mislim, da se je govorilo o 3 ali 4 razredu) ližejo in skrivaj seksajo. Mislim, da čisto nedolžno tole ni. Ali pa res ni vse ok z njim.

Mene zanima kaj naj naredim če me punca hoče med plesom stisti v objem .
Vendar ali se lahko v parku pogovarjava da se bi bolje spoznala .
Kaj naj storim z punco če pridejo zraven še druge kolegice .

New Report

Close