Najdi forum

Pozdravljeni,

včasih grem preko portala twoo na zmenek. Z nekaterimi sem se zapletla, a mi je blo kasneje zelo zal, da sem se, saj niso imeli iskrenega namena, jaz pa iščem resno zvezo. Zanima me vaše mnenje, se bi druzili se naprej s tipom, spoznanim na twoo, kateremu ste lepo povedale, da iščete resno zvezo, da vas zanima druzenje in prijateljevanje, da se prvo spoznata ene cca.3 mesece, da vidite kdo je, ce je res vse, kaj govori o sebi in o ljudeh, s kerimi zivi….nakar vas hoce na 2 zmenku ze poljubit in vas poljubi. Bi s takim še šle ven? Meni ponavadi mine zanimanje, ker se spomnim, kako sem enemu takemu nasedla nedavno, letos, ko se mu je tako blazno mudilo lubckat in sexat, in je potem vse slo v maloro… torej, še bi šli s tako osebo ven, ali ne? Seveda ste taki osebi povedali, da si zelite druzenja, da se spoznate, da sploh vidite če vam človek ustreza ali ne.
Hvala za odgovore!

Lansko leto ravno ta čas (konec junija, začetek julija 2015) sem preko badooja navezal stik z leto starejšo vrstnico. Ker sva si na slikah bila všeč, sva se dogovorila za srečanje in se teden dni kasneje dobila v živo. Iskal sem dekle za resno zvezo, zato nisem hotel pristati v prijateljski coni in sem jo na drugem srečanju, ob koncu srečanja poljubil. Prvič zato da sem ji dal vedet, da si želim da bi bilo kaj več in drugič, zelo rad se poljubljam.
Tako da če te je ta na drugem zmenku poljubil, to še ne pomeni da je neresen. Če se je enem mudilo lupčkat in seksat, še ne pomeni da so tudi drugi takšni.
Koliko let imata vidva?

Fantje so včasih preobsedeni s to cono prijateljstva in zato včasih hitijo s poljubi in nagovarjanje na seks tudi na silo. Tudi takšni fantje, ki si želijo resne zveze.
Res pa je, da so zunaj tudi punce, ki se kmalu počutijo nesigurne oziroma fantu neprivlačne, če jih kmalu ne “naskoči” (vsaj s poljubom). Tako da tudi fantje nimajo lahke naloge ugotoviti s katero žensko imajo opravka, ko jo še spoznavajo.
Po drugi strani pa tudi punca težko že na začetku prepozna, koga ima pred seboj. Je to nekdo, ki si želi resne zveze in zaradi strahu pred “cono prijateljstva” prehiteva? Ali pa gre za nekoga, ki se mu gre bolj kot ne za avanture oziroma seks?
Preko foruma se tega ne da ugotovit, zato je tudi svetovati težko.
Menim, da se komot lahko z njim družiš, če ti je fajn. Dotike in namigovanja na seks pa malo bremzaš. Pokaži ali pa mu povej, da te seks sicer zanima, vendar da za to potrebuješ več časa. Če se mu tako zelo mudi, lahko komot odhiti naprej. Ti postavljaš meje, do koder lahko moški gre. Ne pa zdaj biti popolnoma nedostopna, ker bodo vsi ušli. Zmenkovanja so nabiranje izkušenj, kjer spoznavaš, kaj paše drugim in kaj tebi, ter iščeš skupne točke z drugimi ter način kako se povezati z nasprotnim spolom na način, da bo obema prijetno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Jaz bi taki, ki me pritegne že na prvem zmenku pritisnil ene vroč poljub, ampak vedno je potem prisoten strah – kaj pa če… malo heca.
Pravila si postaviš sama, živiš tako kot se ti zdi prav. Za svojimi odločitvami stoj trdno in se ne oziraj na druge, dokler s tem kar počneš drugim ne delaš škode, jih žališ ali jih kako drugače prizadaneš.
Trije meseci za spoznavanje so precej premalo. Če hočeš najti pravega partnerja, si moraš zanj vzeti čas… Da ga res dobro spoznaš, ga moraš imeti ob sebi daljši čas. Kako leto bi bilo po moje čisto ok, ker po kakega pol leta se ljudje navadimo eden na drugega in spustimo “obvezno varovanje zasebnosti” – šele po tem resnično veš s kom imaš opravka.
Ven greš lahko s komerkoli, kaj boš pa z njim počela je pa tvoja odločitev.

Tale dilema ni lahka, pa saj nam ob rojstvu ni nihče dal garancije, da
bo vse lahko,
Ker – glej, recimo po mojem poljubljanje in seks tudi spadata v spoznavanje
partnerja, a ne?
Kaj ti pomaga u nulo poznati tipa, vso njegovo žlahto, hobije, značaj – potem
te pa po pol leta poljubi – in se ti zagravža, ker se ne zna poljubljati? Da o seksu
sploh ne začnem, nikjer ne piše, da je še tako krasen dečko, s katerim sem zabila
par mesecev, z mano kompatibilen med rjuhami. Lahko je popoln hlod.
Po drugi strani pa spet tvegaš (in tega je ogromno) da te ima tip potem samo
za črtico na posteljni stranici in gre dalje, da gre na dva zmenka, dokler ne “dobi”
in je to vse, kar ga zanima.
Po mojem je pač treba ostati fleksibilen, biti pripravljena na vse možnosti, pa iz
njih potegniti maksimum, brez zamer, razočaranj in užaljenosti, ker svet ni narejen
po tvoji meri.

Jast sm velikat dobil punce na internetnih straneh srecal smo se kar z parimi enih 6x in u 4 primirih so ble punce takoj za avanturo in do konca z sexom kaj vec povem puncam na snepchetu dodaj andrejkolin

Poznano. Ampak izkoristil in glumil, da želi resno zvezo, v resnici pa bi želel avanturo, me ni nobeden. Na srečo sem imela instinkt za takšne, da sem po par napisanih stavkih že točno vedela, kam “pes taco moli” in se s takšnimi neresnimi papki sploh nisem dobila v živo. Samo zablokirala in gremo dalje. Posledično je postal seznam blokiranih zelo, zelo, zelo dolg 🙂 Seznam videnih v živo pa zelo majhen, a vsaj to so bili vsi res vredu fantje.
Če te na portalu klikne in ogovori 100 fantov, sta morda 2 od teh vredna srečanja v živo. Tako nekako je realna statistika.

Vsak komentar je odveč.

tip nakladal, kako je za resno zvezo in samski že dve leti in bla bla bla bla…
Sem rekla, da se bova spoznavala tam nekje tri mesece, da bi ga rada v tem času spoznavala in videla ali njegove besede sovpadajo z njegovini dejanji. da ne rečem, da je že na prvem srečanju naložil, da mora še to noč na pot, ker je nekaj prišlo vmes(ja, njegova “bivša” hahaha), in me hotel zapeljat, pa sem šla od te barabe lažnive.
Taki fišfiriči me ne zanimajo. Je pa res, da vidiš šele v živo in da ne smeš zapalit na besede preko maila. jaz sem ga skenslala in nikoli obžalovala. Sem se pa naučila na te internetne pasti, da se nisem več v taki situaciji znašla.


Ja, če očitno začne nalagat, kako si želi tvojega dotika itd..
kaj pa v primeru, da tako piše, da se opira na tvoj mail in se potem bere, kot da sta si precej podobna? No, tako finto je uporabil ta s katerim sem se dobila, napeljeval vodo na svoj mlin skozi moje besede. Posrečeno, da sem si ga res želela spoznati. A na srečanju pa ni imel več časa, da bi dobro pomislil, kaj povedati na moje rečeno. ha, pa sem ga hitro dobila . samo bi to rada pogruntala že v virtuali, da ne izgubljam časa z njim. Za odpisat si lahko čas vzamejo in priredijo tako, da jim štima. V reali pa ne morejo več, niso toliko prebrisani, da ne bi čutila teh laži.


Ja, če očitno začne nalagat, kako si želi tvojega dotika itd..
kaj pa v primeru, da tako piše, da se opira na tvoj mail in se potem bere, kot da sta si precej podobna? No, tako finto je uporabil ta s katerim sem se dobila, napeljeval vodo na svoj mlin skozi moje besede. Posrečeno, da sem si ga res želela spoznati. A na srečanju pa ni imel več časa, da bi dobro pomislil, kaj povedati na moje rečeno. ha, pa sem ga hitro dobila . samo bi to rada pogruntala že v virtuali, da ne izgubljam časa z njim. Za odpisat si lahko čas vzamejo in priredijo tako, da jim štima. V reali pa ne morejo več, niso toliko prebrisani, da ne bi čutila teh laži.[/quote]

Jup, manipulatorji, sociopati, narcisi… taki in podobni vam mešajo glave.
Meni ni čudno, da taki ludje obstajajo, meni je silno čudno, da punce padate na te sluzavce vedno znova. Malo imaš krize, malo si v negotovosti, strah te je, ker se staraš pa pride tak tipček mimo in mu kar padeš v naročje. Hecno, otročje… a res nimate prav nič samospoštovanja, vere vase, da tako hitro skrenete s poti? Sploh veste kam greste, kje je vaša pot?

Ni formule za uspeh. Z enim bi punca na prvem dejtu drug jo preprica sele po enem letu. Signal za akcijo da dekle. Na nas je da ga prepoznamo. Moje mnenje je da ce se normalno spolno privlacta ga da kar kmalu. Pac frajerji dobijo prej prjazni morjo pa 3 mesce hodit na kavo in cakat. Zj ce ni nobenga druzga sta mogoc pol celo pa vecinoma friendzone. Sex je stvar spoznavanja. Ce vas je punce fant sili v sex je bil to feeling samo zato ker pac ni znal. Punco se zapelje tako da na koncu sama hoce. Ocke, zrdevanje, lase si popravlate,…xd po tem casu k sva skup je tko kdr se kk tedn ne vidva xd. Ucasih pogresa clovek stare case. Tudi kasneje v resni zvezi je tako da punca hoce vec sexat od fanta. Svojo sem spoznal prek neta in se je zelo hitro odvil. Mi je pa ze tm rekla da ji vsi utrujajo z sexom 🙂 ampk je rekla prek interneta so vsi pametni v zivo pa nc.

problem je, ker se ljudje ne spoznavajo tako, kot jim paše, ampak po nekem družbenem sistemu – najprej more bit tok in tok pogovarjanja, moški mora to, ženska to, un mora znake dajat, un jih mora videt, na prvem zmenku lahko to pa to.. NE. bedarija.

spoznavaj se, kot ti paše, bodi tak, kot ti paše. za resno zvezo mora biti človek realen IN sprejemati realnost. od tistih nekaj punc, ki si DEJANSKO želijo resne zveze, jih večina pričakuje da bojo enkoga spoznale kot v hollywoodskem filmu, da bo vse popolno. NE BO. oz. bo zaigral, nato pa vidite da je vse skupi larifari.

glupo se mi zdi tudi to “čakanje” na seks. če se radi podirate, imate potrebo, vam paše – dajte.
če vam je pa pomembno, da osebo SPOZNATE, preden imate kej več z njo, pa se spoznavajte – kar NI čakanje. seveda resen človek ne bo po enem dvevu/tednu mislil, da že vse o osebi ve, medtem ko v 1, 2h mesecih pa lahko že dobro spoznaš osebo, če je seveda dobra komunikacija.

in iskrenost in zaupanje, jasno, če hočeš kej resnega. ne neko lizanje sam zato da nisi v prijateljski coni itd.. treba je povedat svoja čustva in tudi sprejet ko ti jih nekdo drug pove, ker ljudje pač ne znamo brati misli – spet, preveč gledanja filmov.

Nikoli ne moreš res nekoga poznat.
Zmeraj te lahko gdo od zadaj.

Bližnji primer finančno… 4 leta…
Nekatere ljudi finančno še več…

Bi bilo potrebno bit kar direkten in detektivski če bi hotel resnično persono in namene iz nekoga dobit. Tako da če sam ni odprt/a ali se nače, probaj odprt če ne pusti in išči nekoga iskrenega.

Na tem TWOO-ju sem bil par let nazaj. Vse je bilo super, dokler nisem slik objavil. Potem pa ni nobena več pisala hehe. Še ekipa Photoshopa mi je poslala mail, da imajo tudi oni svoj ponos 😉

Nucky, a ti res uzivas v ponizevanju samega sebe? Skrivas se za masko grdosti. Da ne bi bil (se kdaj) prizadet. Kot se eni za prevec kilami. To je zascita pred svetom. Raje sam sebe prepricas, da nisi vreden ama bas nic lepega, in potem s ponavljanjem v to prepricas se druge. Kaj mas od tega, da se nenehno s tem futras?

Kar se twooja tice in ostalega spletnega spoznavanja: ima dobre in slabe strani, nikakor pa ne mores teh portalov jemat preresno. Veliko je nakladacev in drugih prevarantov, so pa tud resni/resne vmes. Probas pa vidis kaksen je kdo. V zivo smo res cist drugacni kot po spletu, najvec svoje doda mimika, ton in barva glasu, cela pojava. Ko sem se jaz spoznavala takole, mi skoraj noben ni bil vsec na sliki, sele ko sem ene tretjic pogledala fotko, sem si rekla, okej, sej ni tako slab. Raje sem videla da nimajo slike, da se nisem obremenjevala z videzom in je bil fokus drugje.

Po drugi strani tudi ni prevec resno za vzet, ce je kdo malobeseden pri pisanju. Eni pac niso neki poeti in jim pisanje leti, se raje menijo v zivo ali po telefonu.

Za vsakega se njegov spegu najde 🙂 Sam ponavad nam tist spegu ni najbolj vsec, ker se raje vidimo v drugacni luci 😉

Pikacrta

Tole je bil samo hec na svoj račun. Drugače pa ja povem direktno kako stvari stojijo. Sicer pa saj praviš, da videz ni važen ampak energija. Torej jih že z energijo na srečo odbijem, ne rabim ksihta kazat 😉

Se opravičujem za Off Topic.

New Report

Close