Najdi forum

Spoštovani!
Danes se je pri nas oglasila gospa , ki je zbirala prispevke za Varno hišo Gorenjske. Denarja pri sebi nisem imela, sva se pa domenili, da prispevam oblačila, katera pravi, da tudi rabijo. Dogovorjeni sva , da me po praznikih pokliče.
Ker sem nekoliko nezaupljive narave, sem na spletni strani Varne hiše Gorenjske preverila ali je kakšna informacija v zvezi z zbiranjem sredstev po domovih, vendar ničesar ne najdem, pa bi potom tega foruma vprašala ali to drži in se res zbirajo sredstva tudi na ta način.
Hvala za odgovor, v Novem letu pa vse lepo!

Spoštovana gospa!

Zahvaljujemo se vam za vprašanje, saj bomo tako odgovorili vam, hkrati pa informirali še mnoge druge.

Tokratno vaše nezaupanje je upravičeno. Tudi mi smo zelo žalostni, pa tudi jezimo se, da se to dogaja in to že kar nekaj časa. Po informacijah ljudi ugotavljamo, da se denar od vrat do vrat pobira po vsej Sloveniji. In ljudje želijo pomagati ženskam in otrokom, ki se morajo pred nasiljem zateči v varno hišo, so občutljivi za njihove stiske in radi darujejo, žal ne vemo v čigave roke ta denar potem gre … niti cent tako pobranega denarja ni prišel do nas.

In, ko na primer zbirajo denar na Gorenjskem, so Gorenjci prepričani, da pomagajo ženskam in otrokom Varne hiše Gorenjske. Ko pobirajo na primer na Štajerskem, so ljudje prepričani, da pomagajo Varni hiši v Mariboru, Celju…in tako velja za vse regije.

Torej v Sloveniji je več varnih hiš. Zagotovo pa nobena hiša nikoli ni in ne zbira denar od vrat do vrat. Sicer smo veseli vsake finančne donacije, vendar se ta lahko nakaže na transakcijski račun organizacije.

Lep pozdrav! mag. Vilma Regovc, dipl.soc.del Vodja Varne hiše Gorenjske tel: 051/200 083

Spoštovana Ga. Vilma!
Najlepša hvala za vaš čas in odgovor.
Vsak dan sem pogledala, če je slučajno že kakšna inoformacija v zvezi z mojim vprašanjem, malo sem imela tudi že slabo vest, čeprav sem nekje v sebi čutila, da bo vaš odgovor takšen, kot je….in žal mi je, da ljudje tako izkoriščajo nesrečo drugih….
Z veseljem bi pomagala, če res rabite oblačila, imam nekaj svojih št. 42, in od nečakov čeveljčki od št. 22-26.
Še enkrat hvala za odgovor in vse dobro!

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

Glede zbiranja prispevkov od vrat do vrat – sigurno je pisanje na to temo prispevalo, da je sedaj več ljudi seznanjenih, da tovrstno zbiranje denarja ni namenjeno za varne hiše. In prav je tako, naj se glas o tem čim bolj širi.

Glede vaše ponudbe, pa bi se vam za ženska oblačila v tem obdobju samo najlepše zahvalili, bi pa potrebovali in bili veseli otroške obutve. Za dogovor o prevzemu predlagam, da nas pokličete na naš telefon 051/200083 ali pa nam pišete na e-naslov: [email protected] in vas pokličemo mi.

Lep pozdrav! mag. Vilma Regovc, dipl.soc.del Vodja Varne hiše Gorenjske tel: 051/200 083

Spoštovani vsi, ki berete.

Ravno sem odslovila mlajšega moškega, ki je pozvonil na mojih vrat, ki pobira denar za varne hiše.
Sama nisem v situaciji, da bi prispevala, pa sem ga zavrnila. Pa sem šla preverit na forum, saj je bilo tudi meni sumljivo. Zgodilo se je na vzhodnem obrobju Ljubljane, privat hiša. Gospod z nahrbtnikom, z očali, videti čisto pošten in simpatičen, kuverto v roki; pa vendar tudi sama dvomim, da bi šel kdo od vrat do vrat z dobrimi nameni?

Spoštovani vsi, ki berete.

Ravno sem odslovila mlajšega moškega, ki je pozvonil na mojih vrat, ki pobira denar za varne hiše.
Sama nisem v situaciji, da bi prispevala, pa sem ga zavrnila. Pa sem šla preverit na forum, saj je bilo tudi meni sumljivo. Zgodilo se je na vzhodnem obrobju Ljubljane, privat hiša. Gospod z nahrbtnikom, z očali, videti čisto pošten in simpatičen, s kuverto v roki; pa vendar tudi sama dvomim, da bi šel kdo od vrat do vrat z dobrimi nameni?

Spoštovani,

pri nas je še vedno tako, kot je opisala ga. Vilma Regovc, da ne zbiramo denarja od vrat do vrat. Prav tako ga na tak način ne zbirajo po varnih hišah s katerimi sodelujemo in smo povezani v Sekcijo varnih hiš in materinskih domov.

Lep pozdrav,

Mateja Debeljak

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

New Report

Close