Najdi forum

Nabralo se nam je kar nekaj igrač, ki so jih otroci prerasli.
Radi bi jih podarili nekomu, ki jih potrebuje in bi jih bil vesel.

Tudi mene zanima, komu lahko podarimo igrače, otroška oblačilca..

Nam v Varni hiši Gorenjske je vedno zelo prijetno pri srcu, ob tem ko nas pokličete ali nam pišete in nam ponudite oblačila, vozičke, igrače….ker vemo, da mislite na nas in da bi radi storili nekaj dobrega za ženske in otroke, ki bivajo pri nas. Vendar ker vas je kar nekaj, ki nas poznate in kam hočete pomagati, mi pa imamo na razpolago zelo malo prostora za shranjevanje, žal ne moremo sprejeti vsega, kar nam bi radi podarili. V mesecu decembru je bilo kar nekaj akcij zbiranja stvari za našo hišo, tako da smo z igračami in oblačilci oskrbeli vse mlade mamice z otročki in zapolnili naše skladišče.
Komu podariti? Moje osebno mnenje je, da so vedno okoli nas tudi družine, ki nimajo veliko finančnih sredstev in bi bile vesele pomoči in če se osredotočimo na to, da bomo čez dan pozorni, komu bi lahko podarili kar imamo, bomo slej ko prej dobili odgovor, ne da bi veliko časa porabili za to. Lahko pa se obrnete tudi na CSD ali pa mogoče v šoli ali vrtcu (kamor pač hodi vaš otrok) ter povprašate vzgojiteljico/učiteljico ali strokovno delavko, če pozna koga.

Želim si, da bi vse te stvari odšle v roke, ki jih potrebujejo.

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

New Report

Close