Najdi forum

nastanitev v varni hiši

Lep pozdrav vsem, ki tu iščete vsaj dobro isreno besedo.
Tudi jaz sem že objavila mojo zgodbo in dobila povabilo v varno hišo kateri pravim varni dom. Ker tam ,kjer bivas brez strahu je dom.
Grem proti domu s sprehoda mi je tesno ,ker vem če hodim sama sem lutalica.
Po tv v oddajah išče mene.,da me lahko primerja kritizira
Ja., če odrasli otroci ne delajo kot on misli ..sem jaz kriva, ker jih nisem naučila.
Ja edino ,če sem z njim mogoče je ok pa še to še mislim naj kot on hoče
A kadar sem v pomoč hčerkam ,vnukom in tudi izvenzakonskem možu sem zadovolna, da jih postrežem. gospodinjim.. pospravljam

Ja čakam upam, kaj pa nvm?
Ja vem,da sem bila kriva za zadnje leta ( uničila sem družino z zasvojenostjo hazarderstva)
Zdaj leto in pol se trudim doma popraviti iti naprej.
A nimam podpore. Imam pa kljubovanje in psihično nasilje pa tudi kdaj fizično.
No zdaj se pa ponovno opisujem
No moj namen je bil le občudovati vse vas, ki se odločate in ste v pomoč.
Žal a odleže že brati podobne zgodbe.
Hvala za ta forum

Pozdravljena, gospa majdaa marija.

Zdravljenje ran je dalj časa trajajoč proces. Gradite. Iz dneva v dan. Same se postavite na noge, naša pomoč vam je le steber, na katerega se naslonite, ko in če nas potrebujete. Vse ostalo delo pa je vaše. Vaše neprespane in objokane noči, vaše kaplje negotovosti, vaš napor in vaše odločitve, da želite živeti boljše, lepše, lažje. In prav je tako…

V času, ko ste nastanjene v varni hiši, se utrdite. Ste les, beton, ste opeka in vse, kar potrebujete, da zgradite varno in močno hišo. Mi skupaj z vami naredimo le načrt, kako in kje bo vaša nova hiša stala. Ve pa gradite. Gradite v času življenja v varni hiši in gradite v času, ko se naše poti ne srečajo več.

Lep pozdrav in SREČNO!

Martina S., strokovna delavka

Lp pišem na več strani in odg psih je to ga posredujem in se sprašujem KAJ JE Z MENOJ verjetno za opravičilo ,ker sem vse prizadela trpim in mislim, da jim pomagam.vsaj otrokom,
Pozdravljena Majda,
žal mi je, da ste v taki situaciji, vendar iz vsake situacije obstaja izhod. Pogosto ni lahko, včasih moramo izhod pripravljat nekaj časa, ampak kdor želi, najde način, kdor ne želi, najde izgovor…
Meni se zdi grozljivo v kakšnem podrejenem položaju se nahajate, to enostavno ni človeško. Upam, da se zavedate, da ste zlorabljena.Pravite, da bi rada bila dobra, lepo in prav, začnite pri sebi!
Lep pozdrav,

Mi je pa v uteho, da sem vsaj na zvezi z ljudmi
upam, da nisem vsiljiva
hvala

New Report

Close