Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija po opraciji polipov

po opraciji polipov

Spoštovani,
zanima me, če je normalno, da se mi še mesec dni po operaciji polipov delajo kraste v nosu. Kraste so zelo moteče in čez noč mi zaprejo nosnici, tako, da ne morem dihati skozi nos. Redno uporabljam fiziološko raztopino.Ali naj si s čim namažem kraste?

Hvala vnaprej za odgovor.

Spoštovani!

Kraste se lahko delajo tudi nekaj tednov po operaciji polipov, žal razen rednega izpiranja in čiščenja ne morete kaj posebnega narediti. Lahko “namažete le z Nisita gelom.

Lp. drIB.

Pozdravljeni,

moja babica gre kmalu na operacijo polipov v nosu. Na operaciji je že nekajkrat bila. Me pa zanima, če je kakšen problem, če gre potem v toplice? Kopa se tako, da ima glavo zunaj, plava ne ampak se samo namaka. Skrbi me predvsem to vdihavanje klora in tako.
Hvala za odgovor!

Spoštovani,

umazana voda iz bazena ne sme priti v nos ali v usta na rane. Vdihavanje klora ne bo koristno, vlažen zrak pa je koristen.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close