Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Orl ambulanta

Orl ambulanta

Vem, da verjetno odgovora ne bom dobila ravno hitro pa vseeno morda kdo poleg mene še ne ve kje je urgentna orl ambulanta. Resnično bi rda vedela, ker imam zamašeno uho, rahlo me srbi in boli. Sicer sem pa prehlajena in ne ne morem, oziroma ne smem prepihovat tub. Rada bi vedela, če je slučajno vnetje ali samo zablokirana cev. Prehlad se je ravno začel…dan 4 pa je uho že polno. Uporabljam kapljice in niti nisem na veliko zamašena oziroma zamašena je samo desna nožnica medtem, ko leva je tu in tam. Ne morem k zdravniku, ker je zdravstveni dom zaprt in poleg tega so kolektivni dopusti do 7ga. Kaj naj naredim? Izredno me je strah.

Spoštovani,

dekongestivne kapljice za nos dobite v lekarni brez recepta. Uporabljate jih lahko 5 dni 3×2 v nosnici.
V urgentno ORL ambulanto lahko pridete z nujno napotnico splošnega zdravnika (svojega ali dežurnega).

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close