Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Boleča ušesa

Boleča ušesa

Lepo pozdravljeni. Bila sem na pregledu ko sem mela čuden občutek srbecih in bolečih ušes. Zdravnik ni nič ugotovil. Ampak to se vleče že dva meseca pa nič bolje. Sploh desno uho mam konstantno občutek pritiska.. Bolečina ni taka kot pri vnetju ker ni bolečina je bolj kot le čuden občutek srbenja in pritiska.. Velikokrat istočasno tudi pekoč občutek v glavi na levi strani. Stara sem 38 let.. Imam pa tudi probleme z vratnim vretenci.spondiloza hondroza. Itd… Kaj bi to lahko bilo.. 😕

Spoštovani,

koža sluhovodov je lahko srbeča in suha zaradi pretiranega čiščenja, stika z vodo in šamponom. Ušesno maslo je zaščitno in samo od sebe pride ven iz sluhovoda. Nehajte uporabljati vatirane paličice. V sluhovoda lahko aplicirate olivno olje.

Pekoč občutek v glavi pa se verjetno prenaša zaradi pritiska izrastkov vretenc na živčne korenine (utesnitev). Priporočam masažo vratu, razgibavanje vratu, gretje.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close