Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Dolgotrajno vneto grlo

Dolgotrajno vneto grlo

Pozdravljeni
Star sem 25 let, obcasni kadilec, redkokdaj imam svojo skatlico cigaret. imam ze vneto grlo 1 mesec. Na zacetku sem imel vnete bezgavke kaksen dan ali 2, kasneje je to izzvenelo zato nisem sel do zdravnika. Cez kaksen teden me je se vedno bolelo grlo, zato sem sem do zdravnika, tam mi je vzel kri, ki je bila v redu, vzel bris za bakterijsko angino. Bris je bil negativen in je rekel da gre gotovo za kaksno virozo. Po dveh dneh mi je na levi strani nabrekel mandelj. Cez kaksnih 10 dni ko je zdravnica nadomescala mojega zdravnika je rekla da je grlo se malo vneto oteklega mendeljna pa ni videla. Meni se pa zdi da je iz dneva v dan vecji, in zdaj se mi zdi da oteka se desni. Vse to se dogaja ze kaksen mesec. Vrocine nisem imel, kaslja ni prisotnega, izlocka iz nosu ni. Grlo me pa ne boli vec samo je se vedno vneto ter nabrekel manedlj. Vse to je ze zelo motece.

Spoštovani,

po vašem opisu sodeč je res bila viroza. O vaših mandljih pa ne morem soditi brez pregleda.
Morda imate poleg tega še refluks želodčne kisline.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close