Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Čuden občutek v grlu

Čuden občutek v grlu

Lep pozdrav. Stara sem 24let. Že 14 dni imam zelo neprijeten občutek v grlu (kot neka kepa,tujek, gnoj) ki ga nikakor ne morem ‘požreti’.. oddala sem kri je bp, ščitnica deluje normalno. Počutim se slabo, en dan sem čisto okej s počutjem, naslednji dan se mi vrti ali mi je slabo.. ta občutek v grlu ne izgine ne ko pijem,ne ko jem.. zaenkrat problemov s požiranjem hrane nimam, je pa zelo neprijeten občutek ko požrem slino, vcasih imam obcutek da me bo ta ‘stvar’ zadusila.. na vsaki strani grla zacutim tudi 2 bunkice (sklepam da so mandlji nevem?) vcasih imam obcutek da imam trd jezik tam ko se zacne poziralnik in na nebu opazam rdece lise ki ne bolijo,zginejo pa tudi ne..sem tudi oddala kri za to in so rekli da ni bakterijsko..imam tudi non stop suha usta, pijem tako kot treba
Kaj bi lahko bilo to? Cez 3dni imam gastroskopijo ker imam probleme z zelodcem.. ali pri tem vidijo tudi grlo?
Zelo me skrbi. Hvala za odgovor!

Spoštovani,

14-dnevne težave so verjetno povezane z virusno okužbo žrela. Dodatno je verjetno kriv tudi refluks kisline iz želodca.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close