Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Bulice za ušesom

Bulice za ušesom

Pozdravljeni,

zavedam se da preko spleta težko svetujete, a ker sem iskreno resnično podvržena prekomernemu strahu, bi vssj prosila za komentar.

Pred pol leta sem si za ušesom pod kožo, od sredine do spodnjega dela ušesa zatipla 3 majhne (manjše kot grah) bulice, menim da niso bezgavke, saj se ne premikajo tako kot vratne, ne morem pa tudi trditi da se nič ne premikajo. Danes sem ponovno tipala in mislim, da se velikost ne spreminja, a me skrbi. Na drugi strani ušesa tega namreč nimam. Tudi boli me ne.

Mi lahko svetujete ali me mora skrbeti in naj se obrnem na osebnega zdravnika ali gre morda za kaj čisto običajnega? 🙂

Najlepša hvala!

S spoštovanjem!

Pozdravljeni,

pred nekaj časa se zatipala 3 majhne bunkice (polovica graha) za ušesom pod kožo, ki me ne bolijo, in ne morem trditi da so čisto trde, hkrati pa tudi ne, da bi se premikale. Nahajajo se od sredine ušesa pa do spodnjega dela ušesa. Menim da ne gre za bezgavke, ker na otip niso podobne tistim nekaj, ki jih imam na vratu.

Menim, da mi ne rastejo, saj se mi zdijo venomer enake, a me vseeno skrbi. Navzven niso vidne. Na drugi strani ušesa teh bunkic nimam.

Kljub zavedanju, da težko ocenite “težavo” preko spleta, vas prosim za komentar? 🙂

Hvala.

S spoštovanjem!

Spoštovani,

to so bezgavke, ki se na tem predelu normalno nahajajo. Morda so se rahlo povečale ob virozi.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close