Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Kronično vnetje mandljev

Kronično vnetje mandljev

Pozdravljeni!….Nedavno sem bil pri osebnem zdravniku ker sem imel non stop vnetje ušes in zamašen nos povedal sem mu kaj je narobe dal mi je Mommox proti vnetju in Operil za nos dosti sta pomagala ampak z nosom imam že od rojstva probleme ki mi ni v napoto samo ko sem prehlajen…..Z ušesmi se je pa začelo 2017.september mislil sem da ni nič narobe ampak je ker mi poka v ušesih odšel sem še enkrat k osebnem zdravniku me je dobro pregledal in ugotovil da imam kronično vnetje mandljev ker me tudi moti zato ker nemorem sline lepo pogoltniti samo zjutraj……jem in pijem lahko normalno napotil me je k ORL prijavil sem se preko spleta termin sem dobil 31.5.2018 za mnenje ali bo treba narediti poseg ali ne……..Vas bi pa prosil če lahko kaj sam storim ker je to samo vnetje z kako zdravo prehrano ali kaj podobnega imam pa 14 let….Hvala za odgovor in upam da ste kaj razumeli 😀

Pozdravljen,

sam lahko veliko narediš – čim več se ukvarjaj s športom. Izogibaj se virozam, tako da pogosto umivaš ali razkužuješ roke. Nos redno izpihuj.
Morda so težave z nosom tudi zaradi alergije na pršico ali cvetni prah.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close