Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Občutek zamašenega ušesa

Občutek zamašenega ušesa

Pozdravljeni
Pet dni je minilo od kar sem se zbudil z občutkom da imam zamašeno levo uho. Vse mi odmeva ter zelo moti. Šel sem v lekarno po tekočino za izpiranje oziroma čiščenje ušesnega masla. Nič bolje, samo vrtelo se mi je dve uri. Šel na ORL, kjer niso ugotovili nič drugega kot to, da ni nič zamašeno. Predpisali so mi tablete Medrol, Betaserc ter Nolpaza. Nevem a se delajo norca iz nas, vendar v nobenih navodilih ne piše oziroma se ne omenja ušesa. Star sem 30 let, domov pa sem prinesel 5 škatel tablet. Ko sem začel brati vse to me je minilo in bi jih najraje nesel nazaj. Ni čudno da človeku odpovedo jetra. Ker mi ni do jemanja tega, me zanima če je še kaka druga rešitev oziroma kakršna koli pomoč. Malo me je strah da to šumenje, bobnenje ter odmev ne bo izginil. Za nasvete in pomoč se vam že vnaprej zahvaljujem.

Spoštovani,

če vas je strah, upoštevajte navodila zdravnika. Kortikosteroidi dokazano izboljšajo nenadno zaznavno izgubo sluha. Nolpaza je le zaščita za vaš želodec.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close