Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Bulice na stenah grla

Bulice na stenah grla

Zdravo….
V četrtek 28.9.2017 sem slučajno opazil bele bulice (velikost pol nohta,malo več,na mezincu) na steni grla…sem rekel počakam do jutri da vidim kaj bo…naslednji dan so bile bulice že rožnate barve.Nič me ni motilo,požiral sem normalno,dihal normalno,vse normalno…
1.10.2017 me je začelo malo motit,opazil sem da so bulice malo narasle,se zvečale zato sem zaradi skrbi odšel v najbližjo dežurno ambulanto,kjer so me pregledali..Rekla je da imam samo razdraženo grlo,žrelo…Zanimivo je bilo pa to, ker mi je napisala na ‘izvid’ STREPT.
Odšel sem domov… Nadaljeval z grgranjem žajbla(pripravek s prekuhano vodo),pijem veliko čaja,ližem bonbone ingverja,skratka poskušam vse ampak ne kaže nič da bi se to nehalo,celo nasprotno…vse vedno narašča in gre proti grlu navzdol,zato sem zelo v skrbeh…
Danes sem bil pri osebni zdravnici katera me je pregledala in mi priporočila protibolečinske tablete!?!?!?!?!?!? Požiram malo težje,diham normalno,jem in pijem skoraj normalno (90%). Mi je rekla da angina ni,ne ve kaj je,mogoče kak virus…
Odšel sem tudi na bris grla,na odvzem krvi..rezultate pa sem dobil na mail že po pol ure….Baje je vse v redu…me zanima še vaše mnenje.,.. Ni mi normalno da mi bulice ne izginejo,ali vsaj počasi izginjajo…vse je vedno slabše,ona pa priporoča protibolečinske tablete in čas!?!?!
Star sem 20 let,kadilec,1 cigaret na dan( odkar sem to opazil niti enega ). Pijem veliko čaja,grgram žajbelj,ližem bonbone ingverja,med…..SKRATKA VSE…
sem zelo v skrbeh kaj bi to bilo zato sem se odločil da povprašam po forumu….
spodaj prilagam izvid…
HVALA!
[img]http://imageshack.com/a/img924/814/aKYmg7.jpg[/img]

Spoštovani,

izvidi so normalni. Gre za virusno okužbo žrela. Minilo bo po 7 dneh.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

Najlepša hvala za odgovor!

New Report

Close