Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Udarec v nos

Udarec v nos

Zdravo,
Prijateljica me je z plasticno desko vdarila po nosu. Nos mi je takoj zatekel, ko se ga ne ditikam me ne boli, tudi ko se rahlo dotaknem me ne boli ce pa se mocno ali pa premaknem nos pa me boli. Ni tista grozna bolecina boli pa.
Jaz predvidevam da zlomljen ni samo nisem prepricana.
Hvala

Zdravo,
Prijateljica me je z plasticno desko vdarila po nosu. Nos mi je takoj zatekel, ko se ga ne ditikam me ne boli, tudi ko se rahlo dotaknem me ne boli ce pa se mocno ali pa premaknem nos pa me boli. Ni tista grozna bolecina boli pa.
Jaz predvidevam da zlomljen ni samo nisem prepricana.
Hvala

Zdravo,
Prijateljica me je z plasticno desko vdarila po nosu. Nos mi je takoj zatekel, ko se ga ne ditikam me ne boli, tudi ko se rahlo dotaknem me ne boli ce pa se mocno ali pa premaknem nos pa me boli. Ni tista grozna bolecina boli pa.
Jaz predvidevam da zlomljen ni samo nisem prepricana.
Hvala

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

potreben bo pregled pri vašem zdravniku ali na urgenci, tam se bodo odločili o morebitni napotitvi na ORL.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close