Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Bolecine v glavi,vratu,modrostni zobje

Bolecine v glavi,vratu,modrostni zobje

Pzdravljeni
Obracam se na vas za kaksen nasvet.Star sem 28 let in imam tezave in sicer,imam bolecine v zadnjem delu glave in v vratu vcasih me zelo boli vcasih manj, je pa bolecina prisotna kar vecino casa na levi strani.Zdi se mi kot da imam nekaksen pritisk v glavi in se pocutim kako bi rekel ,kot bi bil trapast.Veckrat so bolecine tako hude ,da se mi zdi da bom padel v nezavest.Imam pa problem in sicer moram odstranit vse 4 modrostne zobe ampak imam datum sele februarja 2019. In me zanima ce lahko te tezave pripisujem temu?V laboratoriju sem dal kri in vodo izvidi so ok,pritisk normalen…Osebna zdravnica meni da so krivi zobje.Zobozdravnik pravi da verjetno niso zobje tezava za glavobole. So pa za odtranit mislim da pa po sliki ortopan je tezko dolociti ali pac.

Hvala
Lep pozdrav

Spoštovani,

bolečine, ki jih opisujete, so tenzijski glavobol kot posledica prenapetosti vratnih mišic – stalne prisilne drže vratu med sedečim delom – npr. z računalnikom. Modrostni zobje niso vzrok, zobna bolečina se širi drugam.

Večkrat razgibajte vratne mišice, jih masirajte. Pomaga tudi gretje. Pomembna je vsakodnevan telovadba za hrbtenico.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close