Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Pareza obraznega živca

Pareza obraznega živca

Pozdravljeni.

Pojavila še mi je pareza obraznega živca. Včeraj sem bila v dežurni nevrološki in orl ambulanti. Orl zaradi otecenega uhlja, kjer pa zdravnik ni opazil nekih notranjih sprememb. Predhodno sem bila že v ponedeljek pri dezurnem zaradi bolečin v ušesu in omrtvicenega obraza, ta pa je to povezal z vnetim sluhovodom, dobila amoksiklav, mazilo za uho torba dex in kapljice za uho maxitrol. Nevrolog je včeraj predpisal medrol, tobrex mazilo za oko in valdacir. Ker ne morem zapreti desnega očesa so mi dali tudi vlažilno komoro za čez noč. Zjutraj ko sem jo odstranila je na tem očesu sama megla. Včeraj sem videla še normalno, občasno se je samo malo zameglila slika. A je to normalen pojav? Je zelo moteče.

Lp, Tjaša

Spoštovani,

zamegljen vid je lahko zaradi mazila. Ko mazilo obrišete in oko navlažite, bi moral biti vid normalen. Za motnje vida so pristojni oftalmologi.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close