Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Šumenje v ušeu

Šumenje v ušeu

Pozdravljeni,

na vas se obračam, ker sem v tujini in zaradi jezikovne ovire nisem mogel natančno izvedeti vsega kar me zanima. Pred dobrim mesecem in pol sem bil na koncertu, ki je rezultiral s šumenjem v ušesih. Žal sem se za obisk zdravnika odločil pozno in sem to storil po mesecu in pol. Slušni test v bolnici je bil ok.

Zdravnica mi je predpisala terapijo: tri inekcije Solu-medrola (125 mg, 80 mg, 40 mg). Po treh dneh inekcij bom pričel s tabletami Prednison, helicid in betahistin. Inekcije so mi pomagale, saj se je frekvenca spremenila in jakostno znižala. Vprašal bi vas, ali lahko upam, da se bo tinitus odpravil oziroma ali lahko še sam storim kaj več? Hvala za pomoč-

Spoštovani,

me veseli, da je terapija že učinkovala. Ob vašem sodelovanju lahko tinitus popolnoma izgine. Morate se naj privaditi in ga odmisliti, se ne obremenjevati.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close