Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Vprašanje oz mnenje

Vprašanje oz mnenje

Spoštovani!

Na kratko…stara sem 35let…Že pred leti sem imela vrtoglavice in ct takrat ni pokazal nobenih posebnosti. Sedaj se mi zadnje čase dogaja mogoče 1x na dvs meseca, tik pred spanjem( ko imam zaprte oči),se mi v glavi zabliska za sekundo. Takrat je bil moteč tudi pok v televiziji, (partner je gledal tv, jaz pa sem poskušala spati).Prav tako ko je zaškripal stol, mi je bilo v glavi izredno moteče ( ampak izključno takrat so me motili takšni kratki zvoki). Še sama ne znam opisat takratnega počutja v glavi. Potem me je nekaj časa precej zbadalo na levi zadnji strani glave. Glava je bila boleča na otip. Tudi sedaj imam v glavi večkrat dnevno v glavi rahel zbadajoč občutek, ki je kratkotrajen. Kaj mi priporočate ter laj menite kaj bi lahko bilo? K zdravniku še nisem šla. Hvala za odgovor ter lep večer.

Se opravičujem, ker prejšnjemu postu, bi se dodala, de se mi solzijo tudi oči ( ko jih odprem bolj na široko) ter da so mi dvakrat skozi glavo šli neki mravljinčki za par sekund. To pa je sedaj res vse. Prosim da mi svetujete ter podate vašo cenjeno mnenje. Bojim se tumorja ali kake hude bolezni. Hvala za odgovor in vaš čas. Lp Bomija

Spoštovani,

vaš opis glavobolov še najbolj spominja na trigeminusno bolečino, s katero se ukvarjajo nevrologi.

Glede vrtoglavic ste napisali premalo podatkov.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
BoMiJa, 26.01.2017 ob 21:11

Se opravičujem, ker prejšnjemu postu, bi se dodala, de se mi solzijo tudi oči ( ko jih odprem bolj na široko) ter da so mi dvakrat skozi glavo šli neki mravljinčki za par sekund. To pa je sedaj res vse. Prosim da mi svetujete ter podate vašo cenjeno mnenje. Bojim se tumorja ali kake hude bolezni. Hvala za odgovor in vaš čas. Lp Bomija

Zivjo. Bomija si ze nasla. Odgovor?

 

New Report

Close