Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pisarna uspeh- Robert Rolih

Pisarna uspeh- Robert Rolih

Hallo. Pred časom nam je bil ponujem seminar Odprite oči.
A je kdo bil, ve kdo kaj je tema, kaj se dogaja, piramida?
Nekaj mi najbolj ne diši, ker baje moraš kasneje nekaj vplačati,če želiš sploh priti do pravih informacij.
Če kdo veočem je reč, se priporočam.

in res lahko rečem, da je to nič drugega kot samopromocija in odkrivanje tople vode.

Pojdi mimo in primi raje v roke kakšno knjigo o osebnostni rasti pa boš še naredil nekaj za besedni zaklad!

Sam seminar je ok, jaz sem zvedela veliko novega. On se osredotoča predvsem na forex trgovanje, torej z valutami in ne na delnice, valute so pa meni popolnoma neznano področje, tako da je bilo zanimivo. Pozitivno je še to, da tip ničesar ne promovira (razen sebe in svojih predavanj – extremno!).

Negativno: meni gre on kot oseba izredno na *nekaj*. Ima tisti ameriški marketinški pristop, se vidi, da se je tam izobraževal in mu je stoplo v glavo. Na koncu predavanja te bo skušal z bizarnimi primeri in cenami privabiti, da se prijaviš na njegova nadaljnja izobraževanja. Pazi, ker ima bolane finte, npr. da je redna cena seminarja 1500€ in da vam bo tam povedal še nekaj, za kar sicer računa 400€ in da samo tisti, ki ste danes tu, če plačate takoj, imate vse skupaj za ceno 600€. Ampak on te to tak napumpa, da si folk res misli – wow, ful dobro.
Pa še to: na seminarju ne boš dobila niti kulice, niti mapice, niti kozarca vode. Nič.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi meni se je zdelo,da gre za manjši nateg. Izvabiti od človeka v tistem trenutku 600 eur za nič.
Bedaki pa nasedejo.

Kako je s parvno zaščito in morebitno odjavo od tega seminarja glede na to, da seminar še ni bil izveden,plačilo vnaprej pa stoprocentno.

Koliko pa stane tak seminar?

245 eur pise na njihovi strani
So ponujale racun.novice zastonj
Potem pa tam placas 600 eur da izves kaj vec
Japajade

Vse to isto, kar on flancari, lahko izveš na internetu zastonj. Tudi on se je “usposobil” tam.

Pravzaprav ni noben nateg – je pa uvod v finančno pismenost.
Uvod – kjer pove nekaj osnovnih reči ki jih večina ljudi ne ve in predstavi nekaj možnosti. Če pa se želiš aktivneje s tem ukvarjati se lahko naprej sam učiš in tvegaš kakšno izgubo – ali pa greš v njegov “nadaljevalni tečaj”, kjer se ti možnost izgube manjša.
Koliko pa ta drugi stane pa ne vem.

Bil sem na njegovem uvodnem seminarju, ki ni stal niti enega eura. Najeta dvorana, steklenička vode, veliko informacij kolikor jih je v 4ih urah pač moč posredovati in to vse zastonj. Na koncu pa še njegova samopromocija za nadaljevalni seminar, katerega pa seveda zaračuna. S tem se mi ne zdi nič narobe. Nikogar v nič ne sili, informacije kako lahko zaslužite pasivne dohodke in se obranite raznim finančnim svetovalcem, ki so še včeraj šraufal avte, potem si pa dal kravato po dvodnevnem seminarju zavarovalništva, in vam svetujejo kam nalagat svoj trdo prislužen denar, so pa lahko vredne bistveno več kot stane njegov nadaljevalni seminar. Vsak se pač sam odloči. Dejstvo pa je, da smo slovenci zelo slabo finančno pismeni. Osnove finančne pismenosti, ki jih dobite na uvodnem seminarju in to zastonj so po mojem znanju alfa in omega in tega bi se morali učit vsi vsaj v srednji šoli! Poleg tega ne govori nobenih neumnosti. Uvodni seminar priporočam, za nadaljevalni pa če imate vsaj 50€ mesečno, katere bi želel oplemenitit za svojo prihodnost, da ne pristanete na beraški palici, ker na penzije pozabte!

Jaz sem tudi bil na tem seminarju. Se strinjam, da je za večino ljudi vrednost tega seminarja 0 – za vse, ki ne investirajo in ki nikoli ne bodo investirali.
Zame, ki pa investiram je bil pa zelo koristen. Investiral sem v naložbena življenjska zavarovanja in vzajemne sklade in sem na seminarju dobil informacije, ki so zame vredne ogromno – vsaj 10.000 eur. Če ne bi prišel na ta seminar potem bi še naprej izgubljal veliko denarja s temi produkti. Tako da zame je bil zelo koristen in vreden veliko, ker me je usmeril, kaj so bistveno boljše alternative. in ja, zelo pohvalno je, da predavatelj ne prodaja nobenih finančnih produktov, kot to počnejo vsi drugi na podobnih seminarjih. Prodaja svojega znanja pa se mi je zdi napačna – saj ga konec koncev prodajamo vsi – tako v službah kot tisti, ki smo podjetniki.

Pozdravljeni,
sam sem bil na tem seminarju že pred 2 letoma in lani novembra še enkrat. Jaz sem izvedel veliko novih informacij in dejansko je moja izkušnja to, kar je naslov seminarja: odprle so se mi oči na področju osebnih financ. Od takrat z ženo dnevno vodiva osebne finance prek mobilne aplikacije, tako da vsak trenutek veva, koliko ima kdo v denarnici, na TRR, porabe prek kreditne kartice idt. Poleg tega sva prekinila z vsemi (za naju) dragimi oblikami varčevanja, uredila ustrezne in pravilne oblike zavarovanj, začela načrtovati dolgoročne investicije itd. itd. Seveda pa se vedno najdejo ljudje, ki iščejo “v čem je finta”, namesto, da bi poslušali in v prakso pri sebi spravili tisto, kar jim je všeč.

V Sloveniji več kot 400 tisoč ljudi varčuje prek vzajemnih skladov. Toliko ljudi torej v Sloveniji investira. Mnogi moji sodelavci, ki so na minimalni plači, investirajo. Investiranje ni samo nakup delnic, je kakršna koli oblika “varčevanja” prek različnih finančnih ali zavarovalniških produktov z namenom oplemenitenje denarja z denarjem.
Za vse te osebe bi bilo dobro, da bi se udeležili tega seminarja, da bi slišali še druge možnosti, ki pa se ne oglašujejo, ker finančni industriji niso v interesu.

Strinjam pa se, da je lahko kdo, ki za seminar plača 245 EUR, malce slabe volje, ker Robert za poglobljene informacije omogoča udeležbo na plačljivi delavnici. Zaradi tega se splača dobiti promocijsko kodo, s katero se seminarja udeležite tudi brezplačno. Če to koga zanima, naj mi pusti e-naslov.
lp
andrej

Mene seminar zanima, če ima kdo kodo za brezplačno udeležbo, se priporočam:)
(SAndrej-ju ne morem poslati zs, javlja da ne obstaja)

Komaj zdaj sem spet zašel na ta forum. Lahko uporabiš promocijsko kodo AS545.

SAndrej = Rober Rolih… SA.. Promocijska koda AS.. A komu zazvoni?
Osebno sem nehal investirati v vsakrsne produkte, kateri niso odvisni od mene… Ker vedno poberejo denar drugi.

Uporabite zdravo kmecko pamet. Polje koruze bo obrodilo doloceno kolicino koruze. Ne moremo pa pricakovati da bo polje koruze vsako naslednje leto obrodilo vse vec koruze. Je nemogoce. Enako investicije ne morejo kar rasti in rasti.

Zanimivo. Tu pristal, ker Računalniške novice reklamirajo knjigo The Million Dollar Decision na Amazonu, ki stane 7,5 EUR v elektronski in 10 EUR v tiskani obliki. Ob nakupu pa podari(jo) še darilo. Takole piše:

Ob nakupu Bestseller knjige The Million Dollar Decision si lahko izberete še eno od dveh bonus daril:

ali
Avdio program Dreams2Reality (običajna cena 39€), v katerem vam bo Robert zaupal, kako je prišel iz ničle (izhaja namreč iz revnega okolja) do uspehov, ki jih dosega zdaj:
4 najboljše svetovne tehnike za hiter napredek v karieri.
Tehnika 3F – Skrivnost uspeha Tine Maze in vseh drugih športnih ali podjetniških prvakov.
Tehnika Blue sky thinking – in kako z njo doseči cilje, o katerih niste nikoli niti upali, da bi lahko postali realnost.

ali
2-urni online trening v živo z Robertom: Top poslovna ideja leta 2017, ki jo lahko začnete iz ničle (in tudi ob službi). To idejo je Robert spoznal v Las Vegasu na »invite only« mastermindu in je v Evropi ne uporablja praktično nihče. Trening bo v slovenskem jeziku, običajna cena 97 €.

Torej pri nakupu knjige za 7 EUR (ki avtorju prinese morda 1 EUR čistega dobička), dobiš še 97 EUR bonusa. Hhhhhh-mmmm!

Pred časom sem bil na 7-urnem seminarju Vem Da ne vem. Ker sem finančno recimo v “drugem letniku srednje šole”, mi je bilo na smrt brezveze. Morda ena iskrica ali dve, ki sta me spomnili na kako pozabljeno zadevo. “Osnovnošolcem” ali celo “predšolskim” finančne izobrazbe, pa verjetno zanimivo. Zakaj to pišem: Ker je bil cel seminar (ki ZARES ničesar ne prodaja) en sam dril poslušalcev, da bodo na koncu “razumeli”, kako nepismeni so in se bodo nato sami odločili za dodatne seminarje, ki so bili mimogrede omenjeni. Vsi zelo lepo plačljivi. In seveda “če kdo rabi” (če je kdo res v “tazadnji” z osebnimi financami), pa je na voljo 800 EUR vredno osebno posvetovanje, kjer ti pogledajo prihodke in odhodke in svetujejo katere naročnine na revije se bo treba odpovedat, pa da je limit dražji kot kredit in da se je treba Mastercarda odpovedat v korist debetnih kartic. No… torej seminar ne prodaja, ker je to preživeto. Ne govori ti 7 ur, kako ti rabiš nek produkt, ampak ti sedem ur nabija kako si zanič, v “tazadnji” in nebogljen; napihne ti tvoj problem do onemoglosti. Potem ti pa ob izhodu ponudijo rešilno bilko: 800 EUR vredno svetovanje, kjer boš pa RES izvedel vse. Naj omenim, da je bil tale sedem urni seminar že “drugostopenjski”. Prva stopnja je bila brezplačna. Predvidevam namenjena vzbujanju potrebe po tem seminarju, kjer bodo izvedeli VSE, ki je stal 250 EUR. In tega (zame brezplačnega) seminarja, ki sem se ga udeležil, ne morem drugače ocenit, kot še bolj podrobna reklama za 800 EUR vredno svetovanje. Ker ko daš 3 ure + 7 ur + 250 EUR v nekaj, boš dal pa še 800 za končno rešitev. A kaj to boš tam izvedel to, kar si izvedel preden si prišel sem: Da pač premalo zaslužiš in da se z minimalcem ne da preživet. Oni pa bodo malo lepše od sedaj dalje.

A je tale “rolih” zadeva torej podobna?
Pogledal sem reklamni video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=152&v=E_Q_fWepxhc

Točno tako izgleda, kot reklamni video od “vem da ne vem”. Same emotivne kljuke.

Na Amazonu 20 recenzij (od 1400+ kupcev) in vse samo s 5*. Hhhh-mmm.

Pozdrav vsem, prebral sem si vse komentarje in če potegnem črto se popolnoma strinjam z Iztok Pintar in Andrej C. Včeraj sem bil na predavanju Roberta Roliha in sem vec kot navdusen. Ceprav sem student, tudi aktivno investiram. Na seminarju, ki je bil zastojn (prom. koda) in trajal 4h sem spoznal nove moznosti investiranja. Glede na moje financno stanje se nisem odlocil za nakup naslednje faze, gotovo se se bom. Ce kdo ni dobil pricakovanega ocitno ni razumel, ni dovolj sledil ali pa poslusal z odporom. Nikjer ne boste dobili toliko info zastojn in pa poleg brezplacnega seminarja sem dobil se brezplacno njegovo knjigo in pisalo. Menim da je to znanje pomembno za vsakega posameznika in bi se ga bilo treba uciti v osnovnih in srednjih solah in je pomembno ce zelite penzijo preziveti z nasmeskom, ker od drzave raje ne pricakujte kaj dosti, ce mi ne verjamete poglejte demografijo

Ali je cena nadaljevalnega tečaja še vedno okoli 600 eur?

Ce preberete vse odgovore, boste nasli rdeco nit v stilu pisanja, dolzini pisanja, pravilni slovenscini. Kot, da bi kaksnih 5 odgovor napisala enaka oseba? Neverjetno,.. kljub drugacnim imenom? Kako je to mogoce.

Bom pej jst napisu neki. Bil na brezplačnem seminarju in šokiran ugotovil da že 15 let dajem svoje prihranke v napačne naložbe. Kupu plačljivi seminar. Na kratko sem že dolgo vedel, da je potrebno varčevati za penzijo. Obiskoval v LJ finančne dneve v Cankarjevem domu, pol bral knjige Bogati revni očka, nato šepa Samo Lubej vzajemni skladi, Pa od Morija itd itd, pa na seminarje tudi hodu. Ker nisem vedel dovolj sem sklenil postati zavarovalni agent. In res kot je zgoraj napisano po uvodnem tečaju so me poslali na teren. Prodaj police na da bi vedel kaj je zadaj v spremstvu licenciranega agenta da je po zakonu,… Naredil sem si naložbe ki sem jih po 15 letih vse prekinil. V eni naložbi sem vplačal cca 9000€ in prejel ven 6500€ (namesto cca 17000 obljubljenih). Če tega seminarja nebi obiskal bi še 15 let plačeval napačen produkt. Največja težava je vedeti komu zaupati pri tolikih svetovalcih in vsak ima nekaj najboljšega. Bistvo je da sem na tem dvodnevnem tečaju izvedel tisto kar mi zavarovalni agenciji niso povedali, niti Samo Lubej ne, Robert K. pa je primeren bol za ZDA kot za Slovenijo. Izveš tudi katera življenska zavarovanja so dobra, torej ne samo delnice, zlato itd itd. Če pa imaš voljo (jaz je še nisem zbral) je v paketu tečaj kako povečati svoje finance. Ne zamerit moji pisavi k sm pisu na hitro. Je pa ogromno teh svetovalcev in vsak bi nekaj prodal in ne veš kaj boš dobil. Ma se mi zdi OK, da ti da vsaj vpogled v osnove kaj sploh kupuješ. Bi si želel da bi tega ali kakega podobnega strokovnjaka prej sreču, ma tudi on ta program verjetno nenehno nadgrajuje. Kar me pa moti, je da ne da na bodoče tečaje in seminarje nobenega popusta glede na to da sem plačal en njegov seminar. LP Vsem

A bejž bejž …

A vas ni sram se delat budale in si takole na pocen nacin delat reklamo?:):):)
Sram te bodi, Roman in druscina!

No, gospod je zdaj zavohal novo poslovno priložnost – kriptovalute. Izvaja webminarje. Sicer čisto zanimivo in ga je lepo poslušat, ampak vse, kar je povedal v “brezplačnem” delu, sem že vedela, ker je vse na netu. Ko pa prideš do tistega, kar te najbolj zanima, pa stop, plačaj. 1500 evrov, AMPAK če se odločite še danes, samo 1200. Me je odbilo do konca. Ko mi nekdo tako tišči pištolo v glavo, se počutim nategnjena že, ker mi je ukradel čas. In dejansko ni nobenih zagotovil, da bi za ta denar dobil kaj pametnega.
Sploh ker je med storitvami “pomoč pri vstopu na borzo” in podobne bedarije. In treba je znati samo malo angleščine. Ja, pajade. To govori, da zajame kar najširši krog ljudi. Manj vedo o vsem skupaj, tem bolje zanj.
Največja cvetka je bila pa – veste, jaz vam povem, kdaj je treba prodat. Saj ni treba, da ste tisto sekundo za računalnikom, lahko tudi naslednji dan ali čez nekaj dni.
Medtem ko tisti, ki smo imeli kadarkoli opravka s kriptovalutami, vemo, kako ključno je odreagirat takoj in ti lahko že v eni uri vrednost lahko pade za 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kaj šele v nekaj dneh.
Skratka, ni me prepričal – prepričal me je, da o kriptovalutah veliko ve, da je trg naštudiral, da lahko kdo z njim zasluži, pa ne.
Je bilo že veliko takih “gurujev” leta 2017 in leta 2018 so se vsi pokakali od svojih silnih napovedi in znanja ter poskrili v mišje luknje. Zdaj je pač naplavilo nov val “poznavalcev”.

Če rabiš svetovanje od Roberta Roliha za kriptovalute, potem pusti svet kriptovalut raje na miru.

Če rabiš svetovanje od Roberta Roliha za kriptovalute, potem pusti svet kriptovalut raje na miru.
[/quote]

Ja, tak vtis sem dobila. Da je to res za najbolj naivne. 🙂 Sem pa prepričana, da je marsikdo nasedel. In seveda je v kriptovalutah od leta 2017 – tale tema je stara in takrat je bil v čisto drugih vodah.
Luštno je svetovat takrat, ko vse raste in praktično ne moreš zgrešit.

Pozdravljeni,

Sem prebral tile 2 strani foruma, pa sem rekel se moram pa prav registrirat pa povedati še svoje mnenje, ker so nekateri komentarji res daleč od resnice.
Za Roberta Roliha sem slišal prvič letos v januarju, po priporočilu prijateljice. Poslušal sem najprej njegov brezplačni webinar, na katerem moram reči da me je kar prepričal. Potem sem nekaj dni premišljeval, ali res plačati kar nekomu, za katerega ne vem a je nategator, 1200 eur in potem še nekaj svojih prihrankov vložiti v kriptotrg. Danes, nekaj mesecev za tem, lahko rečem da je bila to moja najbolja naložba v življenju. Vložek, ki sem ga dal v kriptotrg, je v tem trenutku povečan za cca. 150{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To pomeni, da sem ga podvojil in da sem na polovici poti, da ga potrojim.
Če želiš vlagati v kriptotrg je res fajn imeti nekoga, ki ti z navodili, posnetki kako kaj naredili in javljanji v živo pomaga. Prav tako je na voljo preko zaprte FB skupine, kjer ažurno pomaga vsem, ki smo tam (cca. 1700 ljudi). Nimam ene slabe besede za reči, in sem samo vesel, da sem se odločil plačati tistih 1200 eur, ki jih imam danes že 100X (ne dobesedno 🙂 ) povrnjenih.
Sem računalniško pismen, izobražen, ampak vseeno so začetki v kriptosvetu težki…toliko enih informacij, spletnih borz, varnostnih sistemov…sam bi se v tem svetu zgubil, oz. bi potreboval pol leta da bi osvojil znanje, ki sem ga tam pridobil v relativno kratkem času.
Nikogar ne želim v nič prepričevati, samo glede na nekaj komentarjev o Rolihu sem pa rekel da želim predstaviti še svojo plat zgodbe.
Izkušenj z drugimi kripto guruji pa nimam, tako da težko komentiram…verjamem pa da jih je veliko na sceni. Ampak še enkrat, pod črto, zame je bila investicija tistih 1200 eur najbolj donosna moja investicija do sedaj. Tako da prosim nekateri ne posplošujte in zavajajte, če niste zadeve preizkusili na lastni koži.
Toliko iz moje strani, pa lep dan še naprej!

New Report

Close