Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne vem ali naj preneham z antidepresivi, a rad bi spet erekcijo…

ne vem ali naj preneham z antidepresivi, a rad bi spet erekcijo…

Jemljem že 2 leti paroxat. Pomaga toliko, da človek nima napadov panike in bruhanja joka, ostalih učinkov ni. Ampak ima stranski učinek da je veliko manj trda erekcija oz. v zadnjem času sploh težko dosegljiva in naveličal sem se tega. Ali je pametno odstranit po 2 letih antidepresiv? Strah me je da se spet ne pojavi nazaj hujša depresija, če preneham, a po 2 letih je verjetno dovolj antidepresivov.

Mi smo amaterji in ti ne moremo dajati nasvetov. Z zdravili ne moreš kar prenehati, prej se moraš posvetovati z zdravnikom oz. psihiatrom, oz. tistim, ki ti je tablete predpisal. Mogoče ti bodo za začetek zmanjšali dozo na polovico.

Antidepresivov je ful vrst in imajo različne stranske učinke. Naj ti jih torej zamenjajo za take, ki ne povzročajo predmetnih motenj.

nova
Uredništvo priporoča

Nikakor ne ukrepaj na lastno pest. Posvetuj se z zdravnikom, da ti ali zamenja zdravila ali zmanjša dozo, ker če se počutiš bolje, bo mogoče manjša doza zadostovala za “vzdrževanje” dobrega počutja. Vem, da ni prijetno, ampak ne vem če je vredno tvegati, da se napadi panike vrnejo. V takem primeru prav tako ne bo erekcije, pravzaprav bo to takrat zadnje, kar te bo skrbelo.

Meni je zdravnica razložila, da se težave z erekcijo ali z doživljanjem orgazma prej ali slej umirijo. Pri enih dokaj hitro, pri drugih traja veliko časa. Ampak enkrat gotovo se. Ti imaš pač to smolo, da sodiš med tiste, pri katerih traja. Če je res, kar je meni rekla zdravnica, se ti res ne splača tvegati in metati puške v koruzo, ampak najprej poskusiti zadevo rešiti drugače.

Nikakor ne prenehaj nenadoma, pri paroxatu je odvajanje tezko in odtegnitveni ucinki zelo resni. Potrebno je pocasno zmanjsevanje in mogoce nadomescanje z drugim AD. Ucinkovina paroxetine ima v teleso zelo kratko razpolovno doo. Poguglaj paroxat withdrawal in se pogovori z zdravnikom, naj ti ne bo neprijetno omeniti stranskih ucinkov. Pa srecno!

Pokliči in naj ti zdravila zamenja

Ni mi jasno, kako mu svetujete, naj še kar naprej jemlje zdravila… a ni fora v tem, da greš čimprej dol z zdravil?

Sama imam kar precej izkušenj s temi psih*** zdravili in moje mnenje je, da če se zdaj počutiš ok, v dogovoru s psihiatrom začneš zmanjševati dozo. Če se ti je depresija pojavila zaradi kakšne konkretne travme, potem bi lahko bilo že dobro tudi brez tablet, sicer ti pa močno svetujem tudi vzporedno psihoterapijo, veliko pa lahko naredi tudi zdravnik homeopat.

Folk, ne se zezat z antidepresivi, kt da so bonboni no…

Svetovali smo mu, naj se posvetuje z zdravnikom in ne preneha z zdravili na lastno pest. Mogoče jih pa še potrebuje, to mora zdravnik oceniti. Kakor praviš ti, antidepresivi niso bonboni, so zdravila in se z njimi ni za zezat. Če brez zdravniškega nadzora prenehaš z njimi, je to prav to – zezanje.

Veš tudi jaz imam izkušnje s temi zdravili in ne, ni fora v tem, da greš čimprej dol, ampak je fora v tem, da depresijo in anksioznost pozdraviš. Če je treba za to pol leta zdravil, je treba pol leta, če pa pet let, potem pa pač pet let. Tole “čimprej dol” takoj ko ti je malo bolje, sem jaz drago plačala z novo dozo depresije in paničnih napadov, ki so bili dosti hujši kot prvič, depresija dosti hujša in tudi okrevanje je bilo težje in dosti daljše. Tudi s prenehanjem jemanja zdravil ni za hitet in nikakor ne gre zamahniti z roko, ko zdravnik predlaga nadaljevanje zdravljenja še vsaj nekaj časa tudi potem, ko nimaš več težav. Treba je pa seveda tudi na psihoterapijo. Brez tega ni dolgotrajnih uspehov.

Odgovor na ali naj po dveh letih preneham z antidepresivi?
Absolutno,prenehat,kaj ste sploh začeli s tabletami,kot ste sami omenili,da imate probleme s spolnim življenjem.Ljudje božji a ne znate se borit brez tablet.Za živčne bolezni(stiska,ja ne pa bolezen).Za take stvari predlagam najprej,da poiščete opro v svojem partnerju,lahko tudi osebni zdravnik,ki vam bo z veseljem pomagal z odgovori nepa z tabletami,seveda če je pravi zdravnik,tako se tudi o vas sprašujem ,ali ste oseba ki se lahko spopade z težavami brez tablet.Namesto tablet,ki vas zastrupljajo raje spregovorite o stvareh ki vas mučijo,ampak po resnični izpovedi,ne pa na osnovi laži.Ob lažeh še bolj zabredeš škodiš sebi ,ljudem okoli sebe,vem da je hudo sploh če si vpleeteni vaši prijatelji ali celo domača oseba.
Priporočam,da preprečite tskšne stvari ,se lahko zaupate svojemu direktorju tudi če so vaše težave tudi osebna stvar.
Terapija,veliko gibanja glasba morda kakšen zapis in zadeva se bo s vašim trudom počasi
popravljat.
Želim vam ,da se stvari razrešijo z odkritostjo,poštenostjo z zsupanjem ,ampak brez alkohola ali celo z nasiljem v vaši družini.Čimhitrejšo ozdrsvljenje vam želim in da začnete več časa z ljubljeno osebo ne glede na vaše težave,če imate prao partnerco verjemite mi zelo rada vam bo pomagala odpravit to napako.
S poštovanjem -MAČKA

pa daj mačka blesava, ne utrujaj z neko svojo breztabletno filozofijo, če ne poznaš prave depresije. Eno je namišljena depresija, ko nekdo s slabim dnevom reče, da je depresiven, drugo pa resnično bolezensko stanje, kjer se z nekimi plesnimi vajami in oporo v družini, kljub silnemu trudu brez zdravil pač ne da odpravit. In takim ti s temi svojimi nasveti delaš škodo. Mal se skuliraj in začni ločevat med depresijo in “depresijo”.
Avtor – posvetuj se z zdravnikom, ki ti je tablete predpisal. Se sterinjam s tistimi, ki pravijo, da je treba tablete opuščat pod nadzorom.


Nikar, vzdrži se nasvetov, če si neumna in popolnoma neizobražena.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Avtor zagotovo poslušaj nasvet, da se pomeni z zdravnikom in nikar ne prenehaj z zdarvili kar na lastno pest. Ker tu na forumu so pretežno so ljudje res popolnoma zabiti in neumni, ne vedo nič o duševnem zdravju in boleznih, medtem ko za vsak prehlad pa letajo k dohtarju.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Mojemu možu so zamenjali AD in se je stanje popravilo, torej le k zdravniku in stvar bo hitro rešena

Nesposobni psihiatri.Psiho vejo samo zdravit z zdravili,namesto da bi se posvetili vzroku in odpravili vzrok.A tako je zdravstvo v sloveniji.

vse preveč je tega, poznam dve, ki jesta AD kar tako, za vsak slučaj..ena ga je jedla par let nazaj, ker je imela neko “stisko”, kdo je pa tu in tam nima??? zdaj je bila ok, ampak je šla do psihiatra, da bi vseeno, za vsak slučaj, ker se je zdi, da ni ok itd..in vzame vsak dan dozo, sploh ne vem, zakaj, jo dokaj dobro poznam in ni razloga..pač psihična odvisnost, kao, če ne bom vzela AD se bo svet podrl…
se prav čudim, kako je to razširjeno, pa saj to niso bomboni, zato pa je vedno več zmešanih ljudi, samomorov in demence..kako se sploh ljudje upate jest taka zdravila, ki tako vplivajo na vaše MOŽGANE, na vaš glavni “računalnik” v telesu…po eni strani težijo z bio in eko hrano, komplicirajo za vsak analgetik.. AD, antipsihotike, pomirjevala itd pa vzamejo kar tako, mimgrede..
izvzemam res težke bolnike, starejše ljudi, ljudi ki so doživeli šok, smrt itd..ampak več kot polovica ljudi, ki se zdravi s temi zdravili, tega ne potrebuje..da ne omenjam otrok, ki so na concerti, ritalinu itd.

Pozdravljenei,

Mene zanima ali morda kdo ve koliko časa ostanejo sledi zdravil antidepresivov ali zdravil proti epilepsiji, v krvi, blatu, urinu?

Pliiiis za odgovor, hvala.


Meni ja usekalo v ravno obratni smeri!
Ne reagiramo vsi enako na kemijo!

Ja, najbolj pametno je ponoven posvet pri zdravniku, ki lahko presodi, kaj je zate bolje.
Sicer pa je to ena tema, ki je nekateri niste zapackali. Očitno se zavedate, da so nekatere stvari pač resne.

Svetovali smo mu, naj se posvetuje z zdravnikom in ne preneha z zdravili na lastno pest. Mogoče jih pa še potrebuje, to mora zdravnik oceniti. Kakor praviš ti, antidepresivi niso bonboni, so zdravila in se z njimi ni za zezat. Če brez zdravniškega nadzora prenehaš z njimi, je to prav to – zezanje.

Veš tudi jaz imam izkušnje s temi zdravili in ne, ni fora v tem, da greš čimprej dol, ampak je fora v tem, da depresijo in anksioznost pozdraviš. Če je treba za to pol leta zdravil, je treba pol leta, če pa pet let, potem pa pač pet let. Tole “čimprej dol” takoj ko ti je malo bolje, sem jaz drago plačala z novo dozo depresije in paničnih napadov, ki so bili dosti hujši kot prvič, depresija dosti hujša in tudi okrevanje je bilo težje in dosti daljše. Tudi s prenehanjem jemanja zdravil ni za hitet in nikakor ne gre zamahniti z roko, ko zdravnik predlaga nadaljevanje zdravljenja še vsaj nekaj časa tudi potem, ko nimaš več težav. Treba je pa seveda tudi na psihoterapijo. Brez tega ni dolgotrajnih uspehov.[/quote]

A antidepresivi zdravijo?

Če imaš probleme z erekcijo menjaš žensko ne pa antidepresive. Mogoče jih potem niti ne boš več potreboval. Če pa si samski, se pa najprej pozdravi, ne si nakopat kakšnega vraga na glavo.

Če se poglobiš v svoje stanje, vzroke za svoje stanje iz preteklosti in sedanjosto, lahko vidiš, kako s svojo lastno sposobnostjo premagaš stisko, napad strahu itd.

Sprobano na sebi.
Zaradi strahu za svoje lastno zdravje, mentalne in fizične sposobnosti, ob teh napadih, postane človek popolnoma otrpel, ker stanj ne pozna in kot tak je lahka tarča za vsakogar, ki ga prepriča, da se brez pomiril, ki škodujejo ne da preživeti.
Sploh pred strahom, da se lahko znajde na psohiatriji.

Mačka ima prav. Le nemilostno poda resnico. Kar je tudi prav.
Iz lastnih izkušenj pa vem, da se da marsikaj.
Le sebi je treba verjeti. Treba si je zaupati. Ter vztrajati, vsak dan zasledovati svoj načrtovan dan.
Ni prostora tule za podrobnosti.

Še ena stvar je.
Pomanjkanje mikroelementov v našem organizmu ima marsikakšne take posledice, tudi zastrupitev s težkimi kovinami.
Komu izmed nas je bilo to laboratorijsko pregledano?

Zdravljenje simptomov z AD je gašenje požara z bencinom. Žal.

Svetovali smo mu, naj se posvetuje z zdravnikom in ne preneha z zdravili na lastno pest. Mogoče jih pa še potrebuje, to mora zdravnik oceniti. Kakor praviš ti, antidepresivi niso bonboni, so zdravila in se z njimi ni za zezat. Če brez zdravniškega nadzora prenehaš z njimi, je to prav to – zezanje.

Veš tudi jaz imam izkušnje s temi zdravili in ne, ni fora v tem, da greš čimprej dol, ampak je fora v tem, da depresijo in anksioznost pozdraviš. Če je treba za to pol leta zdravil, je treba pol leta, če pa pet let, potem pa pač pet let. Tole “čimprej dol” takoj ko ti je malo bolje, sem jaz drago plačala z novo dozo depresije in paničnih napadov, ki so bili dosti hujši kot prvič, depresija dosti hujša in tudi okrevanje je bilo težje in dosti daljše. Tudi s prenehanjem jemanja zdravil ni za hitet in nikakor ne gre zamahniti z roko, ko zdravnik predlaga nadaljevanje zdravljenja še vsaj nekaj časa tudi potem, ko nimaš več težav. Treba je pa seveda tudi na psihoterapijo. Brez tega ni dolgotrajnih uspehov.[/quote]

Le kako so ljudje preziveli pred 50 leti brez teh bonbonckov. Saj bi moralo pol ljudi nnarediti samomor. V resnici samomorov danes, ko vas je toliko na antidepresivih ni popolnoma nic manj. Torej, v cem je stos mnozicnega jemanja tablet? To, da jih jemljete, ker jih lahko. So na razpolago, pred 50 leti jih pa ni bilo, vsaj ne v taki meri in ljudje so manj jamrali in vzdihovali o anksioznosti in depresiji kot danes. Postajate slabici, ki so nasedli marketingu.

Saj vsi niso preživeli, marsikateri se je zlomil tako ali drugače.

Saj vsi niso preživeli, marsikateri se je zlomil tako ali drugače.[/quote]

In kako bodo preziveli zombiji na tabletah?

Današnji problem mrtve hrane, je pomanjkanje mineralov, mikroelementov v telesu.
Posledice so raznovrstne, od neplodnosti, težave z libidom, erekcijo, hormonskim neravnovesjem, brezvoljnostjo, žalostjo, depresijo, anksioznostjo, diabetesom, kardiovaskularnimi težavami, osteoporozo, alzheimerjem idr. obl. demence, do parkinsonove, avtizma, vseh mogočih oblik raka…

Ter onesnaženost telesa s težkimi kovinami in zajedavci, med katerimi so tudi škodljive glive, ena od njih je kandida.

Pomankanje mikroelementa joda, npr., ne povzroča le golšavosti, neravnovesje spolnih hormonov pri obeh spolih. Če vemo, da je jod potreben v vsaki celici našega telesa, potem je jasno, da stalna podhranjenost s tem elementom povzroča velike težave.

Podhranjenost z magnezijem, ( kalcifikacija, osteoporoza, itd.)selenom itd. Kar bi pokazal preprost laboratorijski test, ki bi ga naročil naš osebni zdravnik, bi pokazala pravi vzrok v večini teh primerov.

Problem pa nastane v samem zdravljenju. Namesto AD, ter ostalih sintetičnih drog, bi moral zdravnik predpisati prave dnevne količine teh mikroelementov, od joda dalje.

Ljudje bi naenkrat čudežno ozdraveli, kar osveščeni tudi počno, farmacija in še mnoge druge panoge pa bi šle rakom žvižgat.

Kje bi potem dobile svoje poskusne zajčke, ki jim nosijo bajne zaslužke, ter kako bi preživele vse ideologije, ki ne bi imele več nadzora nad množicami?
Vsi zdravi, vsi svobodni. Vsi neposlušni!

BTW, vse mikroelemente se da poceni dobiti, brez aditivov. Ne v lekarnah. Pa naravni so in nimajo stranskih učinkov v pravilnih količinah. Najcenejšega so letos že umaknili s prodajnih polic.
Da ljudje ne bomo preveč zdravi.

Zombiji, še se lahko zbudite!

New Report

Close