Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako mi je pa ta punčka grda

Kako mi je pa ta punčka grda

Ena reklama se tukaj non stop odpira, kjre je ena blond punčka v napihljivem obroču v bazenu. Ta punčka mi je tako grdo in tak umeten smeh, da je groza. Kdo zbira te otroke za reklame, to je verjetno po vezah, moj otrok pa ne pride nikamor, ker nimam vez.

noben otrok ni grd!

Mogoče ni grda v resnici je pa na sliki zelo nefotogenična. Moja punčka, ki je pa kot bonbonček pa nikoli ne pride zraven teh reklam.

nova
Uredništvo priporoča

Tvoja punčka je kot bonbonček zate, vprašanje pa, kaj je za druge.
In še v vednost iz prve roke mame, katere sin je igral v kar nekaj reklamah: otroke za reklame se izbira na avdicijah, kjer pred kamero povedo nekaj o sebi (sramežljivi takoj odpadejo) in imajo tako ogromno bazo potencialnih “igralcev” in “modelov”. Ko se pojavi potreba, pregledajo bazo in če je kateri primeren, ga kontaktirajo. Nekaterih pač nikoli, pa čeprav njihove mame mislijo, da so kot bonbončki…

Veš zakaj tvoj bonbonček ne pride do reklam? Ker se samo tebi zdi bonbonček, v resnici je pa prava grdoba!!!

Tudi NOBEN človek ni grd, so samo bolj simpatični in manj simpatični, če že moraš ocenjevati!!!

Aja? A to potem nekateri postanejo z določeno starostjo?
Ker močno dvomim, da je kateri od teh na spodnjem linku bil kot otrok strašansko lep in srčkan:
https://www.google.si/search?q=ugly+peoples&biw=1680&bih=948&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=0xs-VOmPGM3taOHYgZgN&ved=0CAYQ_AUoAQ

Nekateri ljudje so lepi, nekateri privlačni, nekateri povprečni, nekateri neprivlačni in nekateri grdi. Tako pač je. In otroci ravnotako.

Veš zakaj tvoj bonbonček ne pride do reklam? Ker se samo tebi zdi bonbonček, v resnici je pa prava grdoba!!![/quote]

Ni res! Čisto vsak, ki jo vidi pravi, da je prelepa in da bo ko zraste sigurno miss ali manekenka.

Joj, joj, joooj, kaj res nimate drugega dela, kot da stalno ocenjujete ljudi?

Veš zakaj tvoj bonbonček ne pride do reklam? Ker se samo tebi zdi bonbonček, v resnici je pa prava grdoba!!![/quote]

Ni res! Čisto vsak, ki jo vidi pravi, da je prelepa in da bo ko zraste sigurno miss ali manekenka.[/quote]

In ti se družiš samo z lažnivimi in hinavskimi laskači? Ali so le pretirano vljudni?

Sve se z mamo glih zadnjič menile, da škoda, ker pri nas ni lepotnih tekmovanj za punčke, bi sigurno zmagala, ker je res lepa in talentirana. Pa ne govorim to zato, ker je moja ampak gledam objektivno. Sploh ko vidim kakšni vse otroci nastopajo v reklamah.

Meni so kot otroku vedno govorili, da sem grda. Starši, sorodniki, vrstniki, sošolci.

to bo to, veze so krive, evo

Resnica je, če jo že pogledamo, da si imela starše, ki so bili zelo slabi, na meji psihičnega trpinčenja, in da si bila obkrožena s kreteni. To je vsa resnica. če bi imela dve glavi, rog sredi čela in bi ti iz popka poganjali zobje, ti STARŠI ne bi smeli reči, sploh pa ne ponavljati ceo otroštvo, da si grda.

Ta ta mala v bazenu je čisto navaden luštkan otrok.

Hvalabogu, da ni lepotnih tekmovanj za punčke.

Avtorica, da ti vsi govorijo, kako je tvoja ta mala za manekenko, je zato, ker hočejo biti prijazni s tabo, čeprav, ko berem tvoje pisanje, nimam pojma, zakaj, ker ti nisi prav zelo.

Aja? A to potem nekateri postanejo z določeno starostjo?
Ker močno dvomim, da je kateri od teh na spodnjem linku bil kot otrok strašansko lep in srčkan:
https://www.google.si/search?q=ugly+peoples&biw=1680&bih=948&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=0xs-VOmPGM3taOHYgZgN&ved=0CAYQ_AUoAQ

Nekateri ljudje so lepi, nekateri privlačni, nekateri povprečni, nekateri neprivlačni in nekateri grdi. Tako pač je. In otroci ravnotako.[/quote]

Ugly peoples si napisala 😀
Očitno vsakemu od nas kaj fali.

Resnica je, če jo že pogledamo, da si imela starše, ki so bili zelo slabi, na meji psihičnega trpinčenja, in da si bila obkrožena s kreteni. To je vsa resnica. če bi imela dve glavi, rog sredi čela in bi ti iz popka poganjali zobje, ti STARŠI ne bi smeli reči, sploh pa ne ponavljati ceo otroštvo, da si grda.

Ta ta mala v bazenu je čisto navaden luštkan otrok.

Hvalabogu, da ni lepotnih tekmovanj za punčke.

Avtorica, da ti vsi govorijo, kako je tvoja ta mala za manekenko, je zato, ker hočejo biti prijazni s tabo, čeprav, ko berem tvoje pisanje, nimam pojma, zakaj, ker ti nisi prav zelo.[/quote]

Torej bi morala skenslati starše, vse sorodnike, vse sošolce, vse vrstnike? Verjetno niso čisto vsi kreteni, verjetno so preprosto povedali resnico.

Seveda, da so. Tudi po značaju so grdi nekateri – zaradi vzgoje seveda ampak so.

Resnica je, če jo že pogledamo, da si imela starše, ki so bili zelo slabi, na meji psihičnega trpinčenja, in da si bila obkrožena s kreteni. To je vsa resnica. če bi imela dve glavi, rog sredi čela in bi ti iz popka poganjali zobje, ti STARŠI ne bi smeli reči, sploh pa ne ponavljati ceo otroštvo, da si grda.

Ta ta mala v bazenu je čisto navaden luštkan otrok.

Hvalabogu, da ni lepotnih tekmovanj za punčke.

Avtorica, da ti vsi govorijo, kako je tvoja ta mala za manekenko, je zato, ker hočejo biti prijazni s tabo, čeprav, ko berem tvoje pisanje, nimam pojma, zakaj, ker ti nisi prav zelo.[/quote]

Sprenevedati je tudi grda oblika. Torej otrok že sam ugotovi tekom let kakšen je. In ko mu starši rečejo kako si lep oh in sploh sam pa vidi drugo sliko..lahko samo zasovraži starše. Starš mora biti resnicoljuben; mogoče nisi najlepši imaš pa super kvaliteto, da rišeš neverjetno lepo…pač poiskati je treba otrokove kvalitete.

In še to s tem otrok staršem zaupa, ki so mu največja avtoriteta in sebi. Otrok tudi s tem ugotovi, da popolnosti ni in za njo ne hlepi kot 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk in tudi že moških. Ampak, da je v življenju pomembno tisto; kar znaš, kar te veseli, tu napreduj do konca in še naprej. Ne pa da se otrok celo življenje samo v špegu gleda ali je kaj lepši kot pred 20 letih. Kaj bo imel od življenja NIČ in niti svetu in sebi ne bo nič dobrinesel.

Lepo si priznaj da si ti kriva na celi črti, ne pa tisti ki imajo veze in tisti ki izbirajo. Ker očitno ti sama nisi sposobna poiskat dobrih vez, ali pa je problem da si rodlila ne dovolj bonbončkasto hči!

Kdor izstopa ga zagotovo opazijo, pa naj gre za delo, izgled, znanje.
Tudi jaz nimam nobenih vez pa je moja hči pred 15 leti nastopala v reklami, ni neka lepotica ali manekenka, je pa zelooo fotogenična, zato tudi še danes pri 29 letih dobi veliko ponudb za fotkanje, za katero je plačana, ni pa to njena služba in delo, to jemlje bolj kot dodatno možnost zaslužka.

Saj tole je najbrž hec, a ne?
Ker ne vem, zakaj bi si človek želel lepotnih tekmovanj za punčke (tisto, kar delajo v Ameriki, je res bizarno, da ne uporabim kakšne druge besede), spodbujaj jo raje na drugih področjih, no.
V reklamah pač nastopajo tisti, za katere presodijo, da se bodo dobro obnesli oz. nagovorili določeno publiko.

Draga avtorica,ali bi rekla tudi lastni hčerkici,da je grda?
Verjetno ne,ker je tvoja in si čustveno navezana na njo.

so grdi in lepi ljudje in pa ogromno nekih vmes..to je dejstvo..te punčke pa nisem videla..načeloma se izogibam izrazu grd za otroke..

Itak. Mogoče bo pa bonbonček ostal štofeljc, kot je moja, pa ne bo ne miss ne manekenka tudi zaradi tega. Ali pa bo povrh vsega še bolj brihtna od mame in si tega sploh ne bo želela.

res je, noben otrok ni grd.

New Report

Close