Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznala sem moškega, ki ni še nikoli potoval z avionom

Spoznala sem moškega, ki ni še nikoli potoval z avionom

Dobivam se z moškim, ki mi je zelo všeč, vse klapa, a nocoj me je tako presenetil, da sem kar hitro odšla s pijačke domov. Nekaj sva se menila o potovanjih in sva prišla do tega, da ni še nikoli potoval z avionom, star je pa 39 let. Da bi ga bilo strah, to zanika, pravi, da enostavno ni imel potrebe, ker je z motorjem potoval. To me je res totalno šokiralo. Sicer je nekaj potoval po Evropi in Aziji z motorjem, a vendar, da v današnjem času ne greš na letalo? Ne vem no, meni se to zdi skrajno čudaško. Kaj če si bom zaželela preživeti medene tedne na Mauricijusu (kar je moja skrita želja), me bo tja peljal z motorjem? Nekako mi je vse skupaj dol padlo.
A poznate sploh koga, ki še ni potoval z avionom?

hvala!

jaz.
plačaj mi letalo in počitnice, pa grem z veseljem

nova
Uredništvo priporoča

Mater si odštekana. Pa kaj ma veze, če ni letel z avijonom.Še posebno čez Ukrajino ni priporočljivo.

Poznam 🙂

Ja pac se ni potoval z letalom, a je to res nekaj tako cudnega? Meni ni.

Več kot polovica ljudi ki jih poznam še ni bila na letalu. Pa ni z njimi nič narobe. A ti si potovala že z motorjem? Ne? Zakaj pa ne? Kaj je narobe s tabo?
Pa z jadrnico/ladjo?
Jaz sem bila prvič na letalu 6 let nazaj. Sedaj sem pa skoraj vsak mesec. Mi ni pa niti najmanj čudno da kdo še ni bil. Nekateri še izven slovenije niso bili. Dihaj 🙂
Da pa predvidevaš da če še ni letel da tudi ne bo hotel pa, no v bistvu ne vem kaj naj ti napišem.

Do Irana z vlakom, potem pa z ladjo na Mauricijus.

Si ti prepotovala Evropo in Azijo z motorjem? Če nisi, je bil po tvojih merilih gospod zelo uvideven, da ni tiho odkorakal in ti pustil, da plačaš račun. No, na njegovem mestu bi ti plačala še nepovratno karto nekam daleč…

Jih poznam nekaj, pa so čisto normalni ljudje. Pa tudi to bi omenil, da prvič, ko sem potoval z avionom, ni bilo nič tako posebnega in tudi če nikoli več nebi letel, tega nebi pogrešal. Bolj pa pogrešam potovanje z veliko ladjo.

Tudi jaz do lets še nisem potovala z letalom. Pa potem letos kar 2x. Je pač prišlo tako,nič posebnega.

Se strinjam. Kdo pa pravi, da se mora potovati izključno z letalom? Z letalom si iz Evrope do ZDA v 8 urah. Kot riba v konzervi in če imaš srečo, lahko skozi letalsko okno vidiš le oblake. Z ladjo je lepše. Na ladji so vsak večer zabave, pa to.

Sej ni za verjet s čim se ukvarjaš. Če še ni potoval z letalom to verjetno še ne pomeni da tudi v prihodnosti ne bo hotel? Kot je rekel ,da za to še ni bilo potrebe ,če se bosta pa odločila za tiste medene tedne potem pa verjetno bo potrebno it z letalom in bo pripravljen za to?

Sploh ne morem verjet da lahko človeka tako dejstvo tako zelo zmoti. Če bi vsaj rekel da ima fobijo ali kaj potem bi celo imel nekaj razumevanja…tako si mi pa v bistvu ti izpadla čudaška in ne on.

On ni čuden zaradi tega..joj,joj. Je pa čudno da iz te stvari tako debato delaš in te tako zelo skrbi.Mu pa povej da te to skrbi ,da bo vsaj vedel s kakšno žensko ima opravka :).

Kaj pa če človeku sploh ni do potovanj? A pol je čuden na kubik ali na kvadrant?

…in ja. Poznam jih kar nekaj ki še niso potovali z letalom. Tudi jaz še nisem potoval s ta pravim potniškim letalom, samo slučajno sem kakih petnajst let nazaj letel z 4 sedežnim letalom ker je stric nekje zadel nagrado za panoramski let in sem bil povabljen zraven.

Tale vas nateguje.

Sicer sam sem potoval z letalom, če bi šel na počitnice in spet z letalom? Raje ne… prvo greš na letalo, pripelješ se na destinacijo in to je to, ok vzameš avto/motor v najem in se pelješ okoli. Zdaj z letalom sem samo 1x šel in me ne mika spet, edino če bom šel v azijo pa kakšna druga celina. Tunizija pa te zadeve, ki so pri nas, me ne zanima kaj dosti. Greš v bosno, pa vidiš podobno revščino…
Če greš na potovanje z avtom, vidiš veliko več že na samem potovanju in spoznavaš kotičke evrope in se enostavno navdušuješ z lepoto. Če želim uživat, kurit se na vročini imam za ta namen, prikolico, kjer sem vsak vikend na plaži. Tako da po svoje letalo ne rabim, ker tko več vidim.

Provokacija? Takih ljudi ni, vsi se vozimo z avionom…vsaj 1x na teden.

Če siti baba normalna,naj me konj brcne.v rit bi te treba z nogo.99 procent ljudi se ni vozilo z avijoni.pa kaj te muči tako.jaz se pr skoraj abrahamu vozim z enim masseratijem pa merđotom in bemflnom in na misel mi ni prišel avijon.pa sem mel stokrat boljše bejbe kot si ti,ki se mečeš zarad kur čevega letala na trepalnice.ko te šiša.eni pač nimamo potrebe letat po perzijskih državah,ker nas to ne zanima.
ti boš končala v ljudoźerskem kotlu.majke mi si pr fuknjena in ne redna vsakega moškega.najbolj,da si najdeš enega v južnoafriški republiki in ga naučiš letat brez kur čevega avijona.
baba veš kaj.najbolj,da se vsedeš v iran airlines in naj te odpeljejo na kajmanske otoke in brez padala fuk nejo med krokodile .

Se ti vidi, da se nisi v fazi aisle seatov.

Ce bi se vse zivljenje vozila med kontinenti, bi si rekla, “Koncno sem spoznala enega normalnega in bom imela malo miru pred vecnim letenjem.”

Ker se pa nisi, pa iz tebe kar vpije, “Jaz sem se pa enkrat peljala v shopping v London z Easy Jetom!”

Ne vem s kom se vi družite, ampak jaz se družim z razgledanimi ljudmi, ki veliko potujejo. Tudi v moji družini vsi potujejo, res je, da smo iz višjih krogov, ampak to dandanes ne igra vloge, saj gre lahko tudi nižji stalež v Tunizijo in podobne cheap destinacije že za 500 evrov. Tako da sorry za moje pojme je v današnjem svetu čudak kdor ni še nikoli potoval z avionom. Isto kot da ne bi uporabljal mobitela ali računalnika. C’meon še moja babica pa dedek sta že letela.

Poznam – sebe, pa svojo sestro, pa bratranca… Mogoče imamo pa slabe gene? Ma resno, no, če ti je pa to razlog, da se predčasno posloviš in ti vse skupaj “dol pade”, ne bodi presenečena, če boš do konca življenja sama. Ampak glej, nič hudega, saj boš letela z letali, ne? Ker to je pač bistvo življenja in najbolj kritična osebnostna poteza…

Na medeni mesec boš šla v gevgelijo.edino tam spadajo debelorite.kakšen mauricijus.ti nisi za tam

Meni si ti čudna, jaz ne bi hotela biti s tabo…


hahahha.. hvala za smeh…full sem se nasmejala.. in še prav imaš..

New Report

Close