Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obutev CCC

obutev CCC

zanimajo me izkušnje z obutvijo v trgovinah CCC, si nekaj ogledujem, cena bi bila primerna ne vem pa kako je s kvaliteto, ker je ta trgovina pri nas/NG) nova

saj veš kaj pravijo…malo denarja, malo muzke…
Za odrasle je kvaliteta bolj, tako, tako…
Za otroke sem pa že kupovala in sem presenečena…tukaj pa pol velja, za malo muzke dobiš kar nekaj…
Pri nas je trgovina v Velenju….

imajo svojo blagovno znamko? danes sem gledala škornje, precej lepši kot Deichman in cenovno dosegljivi, cca 35 eur

nova
Uredništvo priporoča

zakaj bi bila kvaliteta za odrasle slabša kot za otroke..kvaliteta je ista, samo za otroke vam je škoda dat 80 eur za čevlje, zase pač ne..

Sem lani kupila usnjene škorenjce za 80 evrov. Sicer niso več tako lepi, kot so bili, ampak tako udobnih škornjev z visoko peto še nisem imela. Sem kupila potem še dva para obutve za pol tega denarja in še manj – zelo zadovoljna. Zelo udobna obutev, kvalitetni materiali, cene pa zelo dostopne.

Pomladi kupila usnjene salonarje. malo me je skrbelo, ker so bili cc 50 evrov. Nimam pripomb. Boljša kvaliteta kot Deichmann. Predvsem mi je bil všeč model čevljev (modern, naredi lepo nogo), kar je pri poceni čevljih ponavadi problem. Meni je všeč.

zakaj bi bila kvaliteta za odrasle slabša kot za otroke..kvaliteta je ista, samo za otroke vam je škoda dat 80 eur za čevlje, zase pač ne..[/quote]

Govorim iz lastnih izkušenj, kupila balerinke in mi nekako niso bile ok..Za otroke pa dam tudi več kot 80€ za čevlje…..Sem jih pa kupila tam tudi za otroke in so nam ok…

Sem zelo zadovoljna, za veliko muzike plačaš samo ime, kvaliteta po mojih izkušnjah še slabša.

Njihova znamka Lasocki (usnjena obutev)je zelo znana in priljubljena na Polskem. Kupujem več kot 15 let in sem zelo zadovoljna.

jaz sem ful razocarana tako nad kvaliteto kot na razporeditvijo v trgovini v domzalah,sploh na otroskem oddelku je vse pomesano in nima ne repa ne glave. iskala sem st 21 in na enem koncu je,nato 2 regala nic,nato spet par cevljev ja…katastrofa s stevilkami za otroke. da ne govorim o japonkah,ki so mi po 2 tednih razpadle.lusni cevlji ampak kvaliteta zanic.

imam ene poletne sandalčke – take s traki in na šnolo okoli gležnja, kupljene pri njih – , ki so zdaj stare mislim,da že več kot dve leti – kot rečeno sem jih nosila zdaj že 3 poletja in jih še bom naslednje tudi zagotovo. cena 15 e pred leti
druge imam ene gležnarje – usnjene Lasocki – kupljeni lani in načrtujem jih za kar nekaj sezon, upam, da bodo zdržali, zaenkrat ok.

Enako, nosila sandale tretje poletje, super udobni, še vedno enaki, upam, da bodo zdržali vsaj še enkrat toliko.
Otroška obutev daleč nad pričakovanji.
Zelo zadovoljna.

Če so usnjeni in temu cena primerna, so še kar, če ti ustreza kopito. Ostalo je pa obup in pač ceni primerno.

Zdravo,
mene pa zanima, ali mogoče veste, kak je z vračilom (recimo, če si premisliš, al pa so kot darilo), ti vrnejo denar, al dobiš dobropis?

Hvala 🙂

Jaz ze 3 leta kupujem cevlje v ccc in sem zelo zadovoljna. V daichmana sploh ne grem vec. Veliko kupim tudi v mass-u.

Odvisno katero znamko kupiš, ker jih imajo več. Več cenovnih razredov. Če kupiš taboljše, ki so seveda dražje, so ok.

Kupila nisem še ničesar njihove znamke, ker mi stvari preprosto niso všeč. So za moj okus preveč staromodni modeli.

Sem pa lani pri njih dobila Pumine supergice za vsak dan znižane na enih 25 evrov, kar je bil za moje pojme super nakup. Vsake tok zaidem tja pogledat, če dobim kake znižane superge. Imajo Pumo, New balance in mislim da tudi Adidas.

Meni so njihovi boljši kot v dajčmanu. Tudi v Massu sem bila že razočarana z nakupom.
Je pa res, da zadnje čase kupujem v Alpini. Pregrešno drago, vendar udobni čevlji, ki zdržijo par sezon glede na to, da jih imam po 10 ur in več na nogah.

Pei nas smo v zadnjih letih kupili veliko v tej trgovini in to so prvi čevlji, ki hčere niso ožulili!! Kvaliteta ok, smo vsi zadovoljni.

Zame in za hči niso OK. Imam bolj široko nogo in me vse tišči. Hči se dere, da jo vse tišči, tudi če poskusi svojo številko in še za dve večje. Tu in tam mi je kakšen model všeč, ampak imajo zelo ozke modele

Kupila sem športne gležnarje, hčeri škornje. Letos so moji gležnarji še čisto o.k. Sem jih veliko nosila. Hči je škornje prerasla, lani so bili uredu.

CCC ima za mojo številko premajhna kopita.

Iamma ozko nogo, 41, pa mi je njihva 41 preozka in prekratka.

Daichmann napirmer pa veliko italijanskih znamk obujem sandale lahko tudi 40, namesnto 41. Ugg 41 so mi tudi ravno prav komot- še za en prst spredaj prostora. Prav tako Skechers.

Jaz enostavno kupujem samo v Transporterju in sicer na Copovi. Tam me vedno postreze en moski, ki res obvlada. Ko imajo popuste, cevlji niso tako dragi. Zelo sem zadovoljna.

New Report

Close