Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lastnik stanovanja je nesramen in ga hočemo prijavit

lastnik stanovanja je nesramen in ga hočemo prijavit

oddaja tako, da napiše en znesek na pogodbi, v resnici hoče na roke trikrat več; kam to prijavimo? On pravi da ne dela nič narobe, sramota

Najdi si drugega najemodajalca, ce ti ni vsec. Ce on dela narobe, tudi ti delas narobe.

Mene osebno to ne bi motilo koliko on napiše na račun, saj se mi nikjer ne bi upoštevale kakšne olajšave.
Če te to res tako zelo muči je boljše, da takoj najameš drugo stanovanje.

Če razumem, v pogodbi je napisan en znesek in ste se s tem strinjali, on pa samovoljno potem spreminja pogodbo, ko želi na roke več?
Stanovanjska inšpekcija.

p.s. pa najdite novega najemodajalca.

Pa povej, ko boš iskal novega najemodajalca, kakšen p.rasec si, da ne bi slučajno tega zamolčal. Sicer takšnega k.retena itak vsak hitro spregleda in prej ko slej boš končal na cesti. Tja tudi spadaš!

Aja, pa seveda boš moral dokazat, da si mu dal na roke več :))
Ker predvidevam, da tega ne moreš, na pogodbi si namreč PODPISAL, da plačuješ znesek, ki ste ga pač določili, boš na koncu kaznovan ti zaradi blatenja, krivega obtoževanja ter jemanja dobrega imena in časti!!
Imaš dovolj našparano (glede na to, da si klatež), da boš lahko plačal tožbo, sodne stroške, odvetnika…..??

ne morem verjet, kakšni prašičji odgovori. da vas ni sram, gamat.

Najemnik plačuje višje davke, če ima prijavljeno višjo najemnino. Večina dela tako, da ima na pogodbi napisan nižji znesek, skorajda simbolični (npr. 80 eur), dejansko pa se plačuje višji znesek, ki je realna tržna najemnina (npr. 200 eur).
Lahko prijaviš, ampak se ti res da po sodiščih dokazovat stvari, za kar nimaš drugega dokaza kot je tvoja beseda? Torej je njegova beseda proti tvoji. MEni se to zdi metanje denarja skozi okno.
Lahko pa se veda predlagaš, da je znesek dejanski, kot ga plačuješ. Če ne, poišči drugega najemodajalca, bolj poštenega do države.

Jaz to prakticiram tako, najemnina je 300, prijavim za 100, v tem primeru plačaš samo 250 plus stroške, ali pa prijavim za 300 in plačaš 300 plus stroške in zadeva klapa, nič nisem nesramen, lahko poiščeš drugje, tvoja stvar.

Odgovori so odraz davčne kulture v Sloveniji.

Kaj… te boli, ker si revež, ker si nisi znal ničesar ustvariti???

Tako je, odraz kulture države, ki nam krade na vsakem koraku!
Ko bo država dala drugačen zgled, bo pa drugače. Vendar ta tatinska država ne bo nikoli drugačna!
Žalostno, res.

Tako je, odraz kulture države, ki nam krade na vsakem koraku!
Ko bo država dala drugačen zgled, bo pa drugače. Vendar ta tatinska država ne bo nikoli drugačna!
Žalostno, res.[/quote]

Ne mešaj hrušk in jabolk. Država je resda gnila in nesposobna, vendar to ne more biti izgovor za slabo vzgojene ljudi.

Tako je, odraz kulture države, ki nam krade na vsakem koraku!
Ko bo država dala drugačen zgled, bo pa drugače. Vendar ta tatinska država ne bo nikoli drugačna!
Žalostno, res.[/quote]
Odpri oči,bi šla mogoče za sekretarja v bruselj?

Pa povej, ko boš iskal novega najemodajalca, kakšen p.rasec si, da ne bi slučajno tega zamolčal. Sicer takšnega k.retena itak vsak hitro spregleda in prej ko slej boš končal na cesti. Tja tudi spadaš![/quote]

Kaj pa ti name žolč zlivaš?

Nisem najemnica, niti ne oddajam stanovanja.

Oseba je vprašala, sama sem odgovorila le na vprašanje.

p.s. Kako ste lahko že navsezgodaj zjutraj kot tampirana bomba. Imam srečo, da nisem tako občutljiva, da bi mi s takšnimi izpadi lahko celo kdo pokvaril dan.

Prisrčen pozdravček.

slovenčki pač, utaja davkov na vsakem koraku, država gnije

Kaj… te boli, ker si revež, ker si nisi znal ničesar ustvariti???[/quote]

dobesedno sama se msi ustvarila dom, z lastinmi rokami. ti si pa po jazbinšku dobil, al pa tvoji starci. in ker nisi nič sam naredil za to, si tak kot si. gnil navznoter in navzven.

država smo ljudje, vsi državljani te države. in evo, to je tipičen primer kakšni ste. gnili, bedni, izkoriščevalski, primitivni, naduti …

Kaj pa, če se kaj zaplete in najemnik noče plačati ustno dogovorjenega zneska? Saj ga gazda do preteka pogodbe ne more vreči iz stanovanje, če ne krši pogodbe.
Meni se zdi zelo pogumno od najemodajalcev, da se gredo takšne bližnjice.

Najbolj zanimivo mi je vedno znova zmerjanje najemnikov z reveži in nesposobneži. Glavno, da financiramo vas, ta sposobne :p

prijavi ga in pika

Oba sta v prekršku.

Tako je, odraz kulture države, ki nam krade na vsakem koraku!
Ko bo država dala drugačen zgled, bo pa drugače. Vendar ta tatinska država ne bo nikoli drugačna!
Žalostno, res.[/quote]

Ne mešaj hrušk in jabolk. Država je resda gnila in nesposobna, vendar to ne more biti izgovor za slabo vzgojene ljudi.[/quote]

Nič ti ni jasno, kaj? :))))

Pa povej, ko boš iskal novega najemodajalca, kakšen p.rasec si, da ne bi slučajno tega zamolčal. Sicer takšnega k.retena itak vsak hitro spregleda in prej ko slej boš končal na cesti. Tja tudi spadaš![/quote]

Kaj pa ti name žolč zlivaš?

Nisem najemnica, niti ne oddajam stanovanja.

Oseba je vprašala, sama sem odgovorila le na vprašanje.

p.s. Kako ste lahko že navsezgodaj zjutraj kot tampirana bomba. Imam srečo, da nisem tako občutljiva, da bi mi s takšnimi izpadi lahko celo kdo pokvaril dan.

Prisrčen pozdravček.[/quote]

Kakšne težave imaš ti? Odgovor ni letel nate ampak na avtorja. Jaz sem samo nadaljevala tvojo misel.
Ti ga pošiljaš na inšpektorat (tožibaba), jaz pa pravim, naj bodočemu najemodajalcu pove, da je p.rasec itd.

p.s. tudi tu s svojim inšpektoratom dvomim, da komu pokvariš dan. S tem samo potrjuješ, kako si nevoščljiva :-ppp

Kaj… te boli, ker si revež, ker si nisi znal ničesar ustvariti???[/quote]

dobesedno sama se msi ustvarila dom, z lastinmi rokami. ti si pa po jazbinšku dobil, al pa tvoji starci. in ker nisi nič sam naredil za to, si tak kot si. gnil navznoter in navzven.

država smo ljudje, vsi državljani te države. in evo, to je tipičen primer kakšni ste. gnili, bedni, izkoriščevalski, primitivni, naduti …[/quote]

He he, nisem moški, to je prvo. Drugo pa… o kakšnem Jazbinšku govoriš? Takrat me še na svetu ni bilo :))
In tretjič, starce imaš ti, jaz imam starše, živim na svojem in imam, sem prepričana, več kot ti. Razpoči se!
Glede na tvoje primitivno izražanje, si pa itak človek z dna!

Hm… bi se dalo debatirat. Splošno znano je, da se imate najemniki za nekaj več, čeprav ste občutno manj.
Žal ampak tako je.
Glej, ljubica, mene ti ni treba financirat. Kupi sama stanovanje in ga oddajaj, pa bodo drugi financirali tebe, namesto, da si nevoščljiva, naredi nekaj zase in svoje potomce.
In ja, tisti, ki ima stanovanja zato, da jih oddaja, je vsekakor dosti dosti bolj sposoben od najemnika, se ti ne zdi??

New Report

Close