Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

In kaj je narobe s tem, da sexaš in še zaslužiš zraven?

Default avatar

meظ

Ok no lej če mislš d si top zakaj ne daš slike gor? In lej sej je lepo d mate nekatire toliko samozavrsti ampak iz izkušenj poved da če se delaš neki vau te lahko pribije na trda realna tla. Rečeš si samo
Lepa si ne pa Omg si najlepša vsak bo padel nate ker to je samovšečje.
Default avatar

Vilko

Po mojem, nič!
Sex je postal v družbi pod posebno lupo v časih, ko so razne religije upravljale, kaj je prav in kaj narobe s seksom. In dokler še ni bilo preproste in zanesljive kontracepcije, je bilo to smiselno, kajti takrat so bili često žrtve nepremišljenega seksa nezaželjeni otroci in njih mati.
Danes, ko ženska lahko upravlja s svojim telesom, pa so te verske in moralne prepovedi odveč.

Edini seks, ki ga ne odobravam, je seks pod prisilo. Če pa je sporazumen, se ne bi smel nihče, prav nihče, (tudi država in cerkev ne!) v to vmešavati.
Default avatar

si kar si

Ne vem zakaj te tako zanima kaj si mislijo drugi...ce razmisljas o tem potem bi morda bila dobra v tem, moras pa biti malo border line osebnost, clovek, ki tvega, drugace se v tem ne bos nasla..:-)
Default avatar

dummy

realno gledano je napisal/a:
Hodim v službo, kjer delam kot žival za minimalno plačilo, vsi me jebejo v glavo, odkar sem ločena nisem sexala......zakaj ne bi začela z najstarejšo obrtjo....končno bi sexala pa še pol plače bi lahko zaslužila v enem vikendu. Resno razmišljam o tem. Ne vem zakaj se vse zgražate nad tem...
Realno gledano, ti nihče ni dal odgovora na povsem realno vprašanje. Moj nasvet je naslednji:

Pozanimaj se in poskusi, če ti to paše. Ali bolje rečeno - odgovarja. Realno gledano, bi se dalo kaj zaslužiti, lahko fašeš kakšno bolezen, upajmo da ne najhujše (AIDS).

Če boš pa zaslužila za pol plače v enem dnevu - pa ne vem čisto. Lahko da ja, lahko pa si boš morala omisliti kakšnega zvodnika, ki te bo varoval - in boš morala dati kaj stran.

Konkretno pa poznam eno punco, staro približno 35, lepotička. V grobem je bila moja stranka za najem neke opreme - a mi je bilo jasno, s čim se bavi. Tega tudi ni skrivala - pa tudi če si kaj vprašal, ti je povedala kdo so bile njene stranke.

Ona se je nehala ukvarjati s tem, ker je imela kot zvodnika enega lenega črnogorskega mafijaša. Ni je varoval, pa še skoraj ves denar ji je pobiral. Zvodnik si je omislil hud mercedes, kjer je samo gorivo dnevno stalo precej. Pa še dosti tega je bilo.

Potem pa je dobila tisti virus na materničnem vratu - in naši vrli doktorji so ji to 'popraskali' in 'porezali'. Na koncu mi je sama rekla, da je več na bolniški kot na 'delu'. In materničnega vratu tudi že skoraj nima več.

In je nehala s tem. Ukvarjala pa se je eno 10 let s tem. Vmes je rekla, da je bilo 4-5 nevarnih situacij, ko so jo stranke hotle pretepsti. Poklicala je policijo, a so se policaji norčevali z nje ('si dala noge narazen - kaj zdaj cviliš'). In takrat je videla, da brez zvodnika ne bo šlo.

V grobem, da ne bo kdo imel kakšnih čudnih misli, ženska je imela odprt s.p., imela je najeto neko opremo pri meni, a je v grobem povedala kako to gre.

V bistvu pa sem ji jaz svetoval, da naj neha s tem, ker denarja nima, zdravstvene probleme hude, ter sam fajt s tem zvodnikom.

Pa da si ne boste mislili, prijetna in inteligentna punca je to bila. Ter šolana tudi - univerzitetna diploma.