Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek In kaj je narobe s tem, da sexaš in še zaslužiš zraven?

In kaj je narobe s tem, da sexaš in še zaslužiš zraven?

Hodim v službo, kjer delam kot žival za minimalno plačilo, vsi me jebejo v glavo, odkar sem ločena nisem sexala……zakaj ne bi začela z najstarejšo obrtjo….končno bi sexala pa še pol plače bi lahko zaslužila v enem vikendu. Resno razmišljam o tem. Ne vem zakaj se vse zgražate nad tem…

zato, ker eni stari noben ne bo plačal za sex 😉 imajo raje 20-letnice

Nisem stara, sem 32.

nova
Uredništvo priporoča

zdej te jebejo za minimalno v glavo, zadovoljna boš pa ko te bodo za pol minimalne jebal v p….. kdo bi vas ženske razumel.

in koliko bo recimo 1 uro te zabave , zanima me ker sem potencialni interesent.

zdej te jebejo za minimalno v glavo, zadovoljna boš pa ko te bodo za pol minimalne jebal v p….. kdo bi vas ženske razumel.[/quote]

Dobro no, nimam glih minimalca, ampak kaj dosti več pa tudi ne. In za to mizerijo 800 evrov (pa čeprav imam končan faks) me jebejo 174 ur na mesec! To je, če ne štejem nadur.
Polovico tega bi lahko zaslužila v enem vikendu! Zgledam zelo dobro, postavo imam top, znam se fukiš naštimat, sem izobražena – lahko bi kasirala za spremstvo na večerje in potem sex.
Dovolj imam te mizerije od lajfa, ko si ne moreš nič esktra privoščit.

to je staro, v tem poslu. vsak bo raje plačal 10 let mlajši, 22-letnici, mlado meso je le mlado meso in taki ne bodo nekih 30+letnic plačeval…

a si ti slučajno tista 32-letnica, ki se ves čas nekaj štuliš po tem forumu kako si top in manekenska in limaš svoje fotke v kopalkah in se ne moreš sprijaznit, da pač nisi več 20 stara.

to je staro, v tem poslu. vsak bo raje plačal 10 let mlajši, 22-letnici, mlado meso je le mlado meso in taki ne bodo nekih 30+letnic plačeval…[/quote]

Jih je dosti, ki imajo najraje ženske od 30 do 40 leta! Jaz sigurno zdaj bolje zgledam kot pri 20. Da ne govorim o tem koliko bolje obvladam določene stvari.

zdej te jebejo za minimalno v glavo, zadovoljna boš pa ko te bodo za pol minimalne jebal v p….. kdo bi vas ženske razumel.[/quote]

Dobro no, nimam glih minimalca, ampak kaj dosti več pa tudi ne. In za to mizerijo 800 evrov (pa čeprav imam končan faks) me jebejo 174 ur na mesec! To je, če ne štejem nadur.
Polovico tega bi lahko zaslužila v enem vikendu! Zgledam zelo dobro, postavo imam top, znam se fukiš naštimat, sem izobražena – lahko bi kasirala za spremstvo na večerje in potem sex.
Dovolj imam te mizerije od lajfa, ko si ne moreš nič esktra privoščit.[/quote]zanimiva,kako se te da kontaktirat,se zmenit za kako rundo.

nobena pri 40 ne zgleda bolje kot 20-letnica oz. kak je sama pri 20 zgledala. samo sprijaznit se nočete z leti, vprašajte moške, vsak bo raje mlajšo in ja, leta se vam opazijo. tudi 30-letnicam.

A si lahko še bolj obupan? 🙁

zdej te jebejo za minimalno v glavo, zadovoljna boš pa ko te bodo za pol minimalne jebal v p….. kdo bi vas ženske razumel.[/quote]

Dobro no, nimam glih minimalca, ampak kaj dosti več pa tudi ne. In za to mizerijo 800 evrov (pa čeprav imam končan faks) me jebejo 174 ur na mesec! To je, če ne štejem nadur.
Polovico tega bi lahko zaslužila v enem vikendu! Zgledam zelo dobro, postavo imam top, znam se fukiš naštimat, sem izobražena – lahko bi kasirala za spremstvo na večerje in potem sex.
Dovolj imam te mizerije od lajfa, ko si ne moreš nič esktra privoščit.[/quote]

sej jaz se čist strinjam s tvojo logiko, zakaj bi dala zastonj če lahko računaš, seveda popolne in svetohlinske mone se bodo zgražale, ampak tud one se dol dajejo za denar , tist papir na katerem piše poročena je zgolj izgovor , da descu fajn računa vsak skok, če jo pa izneveri ga pa olupi do kosti.

to je staro, v tem poslu. vsak bo raje plačal 10 let mlajši, 22-letnici, mlado meso je le mlado meso in taki ne bodo nekih 30+letnic plačeval…[/quote]

iz tebe govori nevoščljivost, 32 letnica je lahko top ženska, pri teh letih jo zna zavrtet da misliš, da si ga v centrifugo vtaknu.

Dobro no, nimam glih minimalca, ampak kaj dosti več pa tudi ne. In za to mizerijo 800 evrov (pa čeprav imam končan faks) me jebejo 174 ur na mesec! To je, če ne štejem nadur.
Polovico tega bi lahko zaslužila v enem vikendu! Zgledam zelo dobro, postavo imam top, znam se fukiš naštimat, sem izobražena – lahko bi kasirala za spremstvo na večerje in potem sex.
Dovolj imam te mizerije od lajfa, ko si ne moreš nič esktra privoščit.[/quote]zanimiva,kako se te da kontaktirat,se zmenit za kako rundo.[/quote]

Se bom oglasila tukaj, ko bom dorekla določene zadeve, tarifo, do kje grem česa nočem počet, najt prostor, se pozanimat kako je z zaščito, itd. Malo se moram še pozanimat o teh zadevah, čeprav že nekaj časa razmišljam o tem, zdaj sem pa odločena.

32 ne 40, očala bo treba, in verjemi marsikatera 32 zgleda bolje kot 22 .

Leta se opazijo, seveda, saj je normalno, da se.
Moraš pa vedeti, da so okusi zelo, zelo razlčni. Daleč od tega, da bi vsi 20 letnice, jih imaš, in to pri nas, ki se s to obrtjo ukvarjajo in imajo krepko čez 50+, pa jim strank ne manjka. Ne boš verjela, kaj vse se da prodat.

samo pogled pa je še vedno lepši na 10 let mlajšo

Dobro no, nimam glih minimalca, ampak kaj dosti več pa tudi ne. In za to mizerijo 800 evrov (pa čeprav imam končan faks) me jebejo 174 ur na mesec! To je, če ne štejem nadur.
Polovico tega bi lahko zaslužila v enem vikendu! Zgledam zelo dobro, postavo imam top, znam se fukiš naštimat, sem izobražena – lahko bi kasirala za spremstvo na večerje in potem sex.
Dovolj imam te mizerije od lajfa, ko si ne moreš nič esktra privoščit.[/quote]

sej jaz se čist strinjam s tvojo logiko, zakaj bi dala zastonj če lahko računaš, seveda popolne in svetohlinske mone se bodo zgražale, ampak tud one se dol dajejo za denar , tist papir na katerem piše poročena je zgolj izgovor , da descu fajn računa vsak skok, če jo pa izneveri ga pa olupi do kosti.[/quote]

Ja, točno tako. Imam prijateljico, ki je poročena z dvakrat starejšim od sebe samo zaradi njegovega denarja. Ampak njo nihče ne zmerja, da je kurba. Dvojna merila pač.

sej jo ne bom peljal na razstavo.

ja fuj, tudi taki s old fetiši obstajajo

Leta se opazijo, seveda, saj je normalno, da se.
Moraš pa vedeti, da so okusi zelo, zelo razlčni. Daleč od tega, da bi vsi 20 letnice, jih imaš, in to pri nas, ki se s to obrtjo ukvarjajo in imajo krepko čez 50+, pa jim strank ne manjka. Ne boš verjela, kaj vse se da prodat.[/quote]

To o tem, da moški hočejo samo 20-letnice govori nekdo, ki nima pojma o življenju. Sem se že malo pozanimala o tej sceni in največ kšefta imajo ženske stare okrog 40 let. 20-letnice za marsikaterega moškega izgledajo preveč otročje in tudi so otročje. Ker dosti moških, ki grejo na prostitutke v resnici išče pogovor.

sej jo ne bom peljal na razstavo.[/quote]

ja ma dobr ampak, če se že plača hočem “cel paket”

Leta se opazijo, seveda, saj je normalno, da se.
Moraš pa vedeti, da so okusi zelo, zelo razlčni. Daleč od tega, da bi vsi 20 letnice, jih imaš, in to pri nas, ki se s to obrtjo ukvarjajo in imajo krepko čez 50+, pa jim strank ne manjka. Ne boš verjela, kaj vse se da prodat.[/quote]

To o tem, da moški hočejo samo 20-letnice govori nekdo, ki nima pojma o življenju. Sem se že malo pozanimala o tej sceni in največ kšefta imajo ženske stare okrog 40 let. 20-letnice za marsikaterega moškega izgledajo preveč otročje in tudi so otročje. Ker dosti moških, ki grejo na prostitutke v resnici išče pogovor.[/quote]

seveda, za pogovor so 40-letnice primerne (materinski tip), 20-letnice pa za akcijo…njam

Ne razumem, zakaj mi zdaj na vsak način hočeš dopovedati, da moških ne zanimam, če so pa moje izkušnje drugačne. Zdaj me moški veliko bolj občudujejo kot pri 20. Jaz vem, da ne zgledam kot 20-letnica, niti nočem tako izgledat, ker pri 20 ima marsikatera še otroške poteze, jaz sem jih recimo imela. Razcvetela sem se tam nekje pri 28 in zdaj izgledam top, prava ženska, tega se zavedam.

New Report

Close